"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Názory na knihu Islám a islamismus v České republice

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 15.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ukázka několika reakcí na knihu  Islám & islamismus v České republice

Konvertitka k islámu pod přesdívkou A.A: na Kosmas.cz napsala:

Protože jsem hodně velká čtenářka a knihy všeho druhu miluji, rozhodla jsem se, že si pořídím knihu pana Lhoťana o Islámu, vzhledem k tomu, že jsem nedávno konvertovala. V té době jsem nevěděla, že je pan Lhoťan známý ex muslim a že kniha bude pojednávat řekněme o negativní stránce Islámu.

Byla jsem překvapena i přes to jsem knihu přečetla celou a musím říct, že se četla skoro sama. I přes svou lásku k Islámu mi kniha pana Lhoťana otevřela oči a já pochopila, že Islám nejspíš nebude ta víra ,kterou hledám. Touto recenzí chci poděkovat panu Lhoťanovi za to, že mi otevřel oči a ukázal mi fakta, která mi v mešitě neřeknou. Knihu vřele doporučuji všem čtenářům a hlavně konvertitům. Mír s Vámi.

Elena Gajdošová na Kosmas.cz napsala:
Pro člověka zvenčí skvělý shrnující pohled na to, jak to v islámu doopravdy chodí a vypadá. Akademického malování islámu na růžovo jsou plné knihovny, až by člověk nabyl dojmu, že zdejší autoři píší o nějakém jiném islámu než o tom, který sužuje Evropu - ale se skutečným pohledem na islamizaci Evropy, na to, jak islám pohrdá univerzálními právy člověka a usiluje o definitivní potlačení všeho neislámského, tedy na jeho pravou tvář (ne na to, co se nám snaží nakukat Kropáčkové, Ostřanští a jim podobní), se člověk málokdy setká.
 
A obzvlášť od člověka, který islám zná zevnitř. Zapálení muslimové (které média ráda označují výrazem islamista), třeba taková česká islámská rádobyprominentní figurka Sáňka (stačí zadat do googlu "Já, muslim" a přesvědčit se, co to je za člověka), totiž nikdy neřekne pravdu, že islám je zlo. Místo toho budou tvrdit, "Lhoťan lže, Lhoťan islámu nerozumí" apod. Ten, kdo jím byl, a už není, to řekne, má-li odvahu. Protože ví proč. A Lukáš Lhoťan obrovskou odvahu má.
 
Jak dopadají v islámu odpadlíci, netřeba rozebírat. Není na světě odpadlík od islámu, který by prohlásil, že islám není zlo, že není třeba se bránit jeho šíření. Naopak. KAŽDÝ ODPADLÍK varuje svět, že je třeba se islámu postavit. A právě to Lukáš dělá. Napádá nás, abychom se nenechali ošálit falešnou tváří propagátorů tohoto smrtonosného systému. A za to mu patří obrovský dík. A že ví, o čem mluví, dokazuje i jeho další kniha o islámu.
 
 
 
 

3457 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Francouzský prezident oznámil, že se nadále snaží pofrancouzštit migranty. Slíbil přijmout tvrdé zákony, aby potřel „islámský separatismus“To jsou ale náhodičky... Jak to doopravdy bylo s koronavirem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď