"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Je to ještě pořád Evropa? Děti imigrantů vyřezaly chlapci nožem kříž na zádech

Autor: John Cash | Publikováno: 11.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Turecké děti vyřezaly podle „Kronen Zeitung“ chlapci nožem na zádech kříž. Měli ho shodit na zem a pak mu vyřezat na zádech nožem nebo jiným ostrým nástrojem znak kříže. Podle rakouského „Kronenzeitung“ se dva turečtí studenti dopustili krutého násilí proti jejich spolužákovi.

Nejprve ho brutálně povalili. Ale to ještě není konec. Malí útočníci natáhli chlapci košili na hlavu a následně mu vyřezali nožem nebo jiným ostrým předmětem znak kříže na zádech. K bezprecedentnímu incidentu mělo dojít v rakouském Jenbachu v minulém týdnu, ale teprve teď o něm informovala média.

Podle policie oba turečtí chlapci popírají, že by se tohoto činu dopustili. Prokurátor z Innsbrucka oznámil, že v této věci bude třeba zahájit vyšetřování. Zároveň potvrzuje, že k takovému incidentu došlo – byl o něm informován policií. Chlapci se zaobírá úřad mládeže. O případu nechce mluvit ředitelka školy ani sám úřad mladistvých (Jugendamt). Odvolávají se na povinnost mlčenlivosti. Vyjádřit se nechtěl ani otec chlapců podezřelých z napadení.

Zdroj: Křesťané proti islámu

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | Turci  | Rakousko
4261 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď