"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové v Dánsku - o 450% více zločinů než u ne-muslimů

Autor: Ivan Běhounek | Publikováno: 9.12.2014 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

My ne-muslimové jsme pro islám odpad. Už není třeba citovat Korán. Stačí sledovat zprávy ze světa. Neůcta islámu k tomu, co my pokládáme za slušné, kulturní a správné šokuje jak v Evropě, tak i za hranicemi našeho "spojence" v NATO, Turecka.
 
Ano, islamisté se v i Evropě pokouší "asimilovat" pomocí vražd, znásilnění, pedofilních zvrlostí páchaných v celých skupinách, výhrůžkami ne-muslimům, jejich dětem i ne-muslimským učitelům.
 
Zprávy z evropských zemí, které se rozhodly poskytnout azyl služebníkům Aláha jsou alarmující. Například v Dánsku je mezi počtem zločinů spáchaných nositeli "muslimských" jmen a těmi ostatními propastný rozdíl. Jistě, jméno ještě neznamená, že jeho nositel je islamista, ale řekněte, není to přinejmenším trochu podivné, že téměř pětkrát vyšší zločinnost mají nositelé jmen  Ali, Mohammad, Mohamed, Ahmad, Mustafa, Ahmed, Mohammed, Ibrahim Mehmet, Mohamad, Hassan, Muhammad, Omar, Abdul, Mahmoud, Ahmet, Hasan, Malik, Yusuf a Hussein, než nostitelé jmen dánských?
 
Těžko mi někdo vymluví, že zde žádná souvislost není. Jen ta stará "multikulturní" a "politicky korektní" Evropa ještě neumí pojmenovat svůj problém. Například policisté v Británii nezasahují vůči islamistům aby nebyli nařčeni z rasismu. K čemu tedy Británie policii vůbec má? Proč nejsou schopni Dánové schopni jasně říci, že motivem mnoha zločinů v jejich zemi je islám? Je třeba stále chodit okolo horké kaše? 

Většina občanů u nás ví, že islám problém je. Všude, kde se dostane k moci i tam kde se k ní teprve dere.

Neůcta islámu k právům žen, ke svobodě slova a shrnuto, nenávist ke všemu neislámskému, je přece už dobře známa všem, kdo se zajímají o dění ve světě. 

Proč byl u nás islamismus vůbec povolen?

Vždyť stačí porovnat to, jak se islamisté chovají v Evropě a ve světě a porovnat si to s Listinou základních práv a svobod. Ani tuto součást naší Ústavy nemusíme číst celou. Stačí první tři články, abychom zjistili, že islám u nás nemá vůbec co dělat, že islámské společnosti u nás neměly být nikdy registrovány.

Zde jsou:
 

Článek 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.
Článek 2
(1) Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.
(2) Státní moc lze uplatňovat jen v případech a v mezích stanovených zákonem, a to způsobem, který zákon stanoví.
(3) Každý může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.
Článek 3
(1) Základní práva a svobody se zaručují všem bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.
(2) Každý má právo svobodně rozhodovat o své národnosti. Zakazuje se jakékoli ovlivňování tohoto rozhodování a všechny způsoby nátlaku směřující k odnárodňování.
(3) Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod.

V třetím článku je jasně řečeno, že v našem sekulárním státu (tento pojem šaríja vůbec nezná) mají stejná práva ženy i muži, vyznavači všech náboženství (ateisty nevyjímaje). 

Už to, že islám prokazatelně tyto svobody popírá, mělo být důvodem k neprovedení prvotní registrace ÚMO. Ministerstvo kultury, prý islamisty registrovalo na základě "odborných posudků". Kdo je dělal? Muslimové? MK udělalo kozla zahradníkem? Copak ministerský úředník nemá rozum? Nestačí mu porovnat základní dokumenty islámu s naší ústavou, aby tuto žádost o registraci smetl se stolu? 

Nestačí. Náš úředník je dobře placen, má své jisté a co je mu do nějakých lidských práv (že, paní Šabatová?). On musí být především krytý. Proto nechá vypracovat posudky zřejmě tím, koho mu islamisté doporučí. Jinak si totiž neumím vysvětlit jeho postup.

Zajímalo by mne kdo to je. Jmenovitě. Rád bych se ho za deset, patnáct let, až u nás budou zony, do kterých nebude smět ani policie, až budou islamisté znásilňovat naše ženy atd. atd  zeptal, jak mu je? Jak se mu bude dívat na tu spoušť podobnou té, kterou dělají islamisté u našich evropských sousedů? Pokud prozře tak, jako prozřel Jidáš Iškariotský, bude už stejně pozdě.

Zatím je čas něco dělat, ještě ano. Vybízím naše zákonodárce, aby se probudili ze svého multikulturního snu a dělali to, co je třeba. Ještě je čas.

Převzato z autorova blogu behounek.blog.idnes.cz

 

4119 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683