"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové v Dánsku - o 450% více zločinů než u ne-muslimů

Autor: Ivan Běhounek | Publikováno: 9.12.2014 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

My ne-muslimové jsme pro islám odpad. Už není třeba citovat Korán. Stačí sledovat zprávy ze světa. Neůcta islámu k tomu, co my pokládáme za slušné, kulturní a správné šokuje jak v Evropě, tak i za hranicemi našeho "spojence" v NATO, Turecka.
 
Ano, islamisté se v i Evropě pokouší "asimilovat" pomocí vražd, znásilnění, pedofilních zvrlostí páchaných v celých skupinách, výhrůžkami ne-muslimům, jejich dětem i ne-muslimským učitelům.
 
Zprávy z evropských zemí, které se rozhodly poskytnout azyl služebníkům Aláha jsou alarmující. Například v Dánsku je mezi počtem zločinů spáchaných nositeli "muslimských" jmen a těmi ostatními propastný rozdíl. Jistě, jméno ještě neznamená, že jeho nositel je islamista, ale řekněte, není to přinejmenším trochu podivné, že téměř pětkrát vyšší zločinnost mají nositelé jmen  Ali, Mohammad, Mohamed, Ahmad, Mustafa, Ahmed, Mohammed, Ibrahim Mehmet, Mohamad, Hassan, Muhammad, Omar, Abdul, Mahmoud, Ahmet, Hasan, Malik, Yusuf a Hussein, než nostitelé jmen dánských?
 
Těžko mi někdo vymluví, že zde žádná souvislost není. Jen ta stará "multikulturní" a "politicky korektní" Evropa ještě neumí pojmenovat svůj problém. Například policisté v Británii nezasahují vůči islamistům aby nebyli nařčeni z rasismu. K čemu tedy Británie policii vůbec má? Proč nejsou schopni Dánové schopni jasně říci, že motivem mnoha zločinů v jejich zemi je islám? Je třeba stále chodit okolo horké kaše? 

Většina občanů u nás ví, že islám problém je. Všude, kde se dostane k moci i tam kde se k ní teprve dere.

Neůcta islámu k právům žen, ke svobodě slova a shrnuto, nenávist ke všemu neislámskému, je přece už dobře známa všem, kdo se zajímají o dění ve světě. 

Proč byl u nás islamismus vůbec povolen?

Vždyť stačí porovnat to, jak se islamisté chovají v Evropě a ve světě a porovnat si to s Listinou základních práv a svobod. Ani tuto součást naší Ústavy nemusíme číst celou. Stačí první tři články, abychom zjistili, že islám u nás nemá vůbec co dělat, že islámské společnosti u nás neměly být nikdy registrovány.

Zde jsou:
 

Článek 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.
Článek 2
(1) Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.
(2) Státní moc lze uplatňovat jen v případech a v mezích stanovených zákonem, a to způsobem, který zákon stanoví.
(3) Každý může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.
Článek 3
(1) Základní práva a svobody se zaručují všem bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.
(2) Každý má právo svobodně rozhodovat o své národnosti. Zakazuje se jakékoli ovlivňování tohoto rozhodování a všechny způsoby nátlaku směřující k odnárodňování.
(3) Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod.

V třetím článku je jasně řečeno, že v našem sekulárním státu (tento pojem šaríja vůbec nezná) mají stejná práva ženy i muži, vyznavači všech náboženství (ateisty nevyjímaje). 

Už to, že islám prokazatelně tyto svobody popírá, mělo být důvodem k neprovedení prvotní registrace ÚMO. Ministerstvo kultury, prý islamisty registrovalo na základě "odborných posudků". Kdo je dělal? Muslimové? MK udělalo kozla zahradníkem? Copak ministerský úředník nemá rozum? Nestačí mu porovnat základní dokumenty islámu s naší ústavou, aby tuto žádost o registraci smetl se stolu? 

Nestačí. Náš úředník je dobře placen, má své jisté a co je mu do nějakých lidských práv (že, paní Šabatová?). On musí být především krytý. Proto nechá vypracovat posudky zřejmě tím, koho mu islamisté doporučí. Jinak si totiž neumím vysvětlit jeho postup.

Zajímalo by mne kdo to je. Jmenovitě. Rád bych se ho za deset, patnáct let, až u nás budou zony, do kterých nebude smět ani policie, až budou islamisté znásilňovat naše ženy atd. atd  zeptal, jak mu je? Jak se mu bude dívat na tu spoušť podobnou té, kterou dělají islamisté u našich evropských sousedů? Pokud prozře tak, jako prozřel Jidáš Iškariotský, bude už stejně pozdě.

Zatím je čas něco dělat, ještě ano. Vybízím naše zákonodárce, aby se probudili ze svého multikulturního snu a dělali to, co je třeba. Ještě je čas.

Převzato z autorova blogu behounek.blog.idnes.cz

 

3225 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercíchKde to skončí? Zákaz červeného masa pro děti. Zelení to opravdu navrhli
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď