"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Plánuje se kolonizování Čech a Moravy africkými přistěhovalci?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 9.12.2014 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

Do České republiky se stahují přistěhovalci kvůli zdravotní péči, kterou mají vlastně zdarma a my jim ji platíme. Státní tajemník České republiky pro Evropu Tomáš Prouza navrhuje, aby naše země přijala desítky tisíc (převážně) muslimských přistěhovalců a ti se zde usadili trvale.

Jste dělník, prodavačka, podnikatel či jiná profese, která musí pracovat a odvádět daně? Pokud ano, pak všechny tyto legrace platíte a budete platit vy. Tedy i já a nevím, jak Vás, ale mě to už lidově řečeno pěkně sere.

Platím ročně tisíce státu na daních a zdravotních odvodech, když však něco u lékaře potřebuji, co by mělo být standardem, tak platím znovu. Z mých daní toho jde velmi málo zpět pro mne, ale náš stát má miliony, ne-li miliardy, na to, aby podporoval masové přistěhovalectví převážně muslimů a léčil je zde zdarma! Další miliardy nás stála, stojí a bude stát propagace multikulturalismu a dalších podobných ideologií, které mají oslabit schopnost nás Čechů, Moravanů a Slezanů čelit politice masového přistěhovalectví a islamizace.

Čí je to chyba? Politiků? Státních úředníku? Ne! Nás občanů. Protože se většina z nás nezajímá o budoucnost a o to, co se kolem nás děje. A tak jednou budou Češi vymřelí nebo v rezervacích, jak to eufemisticky řekla muslimka v pořadu paní Jílkové. Ale než se tak stane, musíme ještě platit daně, aby bylo co rozkrádat, za co platit muslimské přistěhovalce a hlavně ty parazity, co žijí z podpory masové migrace a multikulturalismu …

Abych ušetřil sluníčkářum a multikulturalistům práci: ano - ten, kdo se zajímá, kam jdou jeho peníze z daní, ten, kdo nechce žít v takovém bordelu, který si ti uprchlíci udělali v Arábii a v Africe a až jich bude dost tady, budou jej asi dělat i zde - ano ten člověk je rasista, xenofob a islamofob.

Ale na druhou stranu, možná se za pět minut dvanáct občané probudí a vynesou ty zrádce a parazity v zubech z úřadu ven, protože ten, kdo to vše podporuje, páchá vlastizradu na nás i budoucích ….

Co řekl Prouza podle Českého rozhlasu?

Prouza navrhl, že je čas pomoci těm zemím, kde je migrace velký politický problém. „Součástí toho je více se otevřít, dát některým skupinám migrantům možnost žít tady tak, aby se tento problém rozložil mezi všechny evropské země.“

„Je to také o tom, vzdělávat českou společnost, a ukazovat jim, že i lidé z jiné kultury mohou velmi dobře fungovat v České republice, a být pro ni přínosem,“ připomněl tajemník pro Evropské záležitosti.

Celý text zde.

Zpráva o léčení přistěhovalců zdarma v českých nemocnicích zde.

Video k tématu zde.

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví  | Afrika
3885 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683