"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bakalův Respekt lže a obhajuje islám

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 7.12.2014 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

Plátek člověka, který se obohatil za podivných okolností majetkem tisíců obyčejných lidí dlouhodobě podporuje pozitivní obraz islámu v české společnosti. Jak se říká, vrána k vráně sedá a úspěšný gauner si vzor gaunerství (Mohammeda) našel.

Ten plátek ohánějící se čistou politikou a bojem proti korupci ovšem vlastně dá se říci z okrádání českých občanů žije. Prostě taková ta pokrytecká morálka, kdy zloděj káže o tom, že krást se nemá.

Jenže tento plátek jest veden protřelým to ogarem Erikem Taberym, který laťku gaunerství a pokrytectví posunul opět dále. Již nestačí pouze Bakalovu politiku hlásat a islám opěvovat, ale rovnou lháti o odpůrcích světlých zítřků s islámem je třeba.

A tak v tom plátku, tvářícím se, jak je objektivní, vyšel článek jisté milovnice islámu. Článek je tendenční se spoustou očernění odpůrců šíření islámu v České republice. Nechť oni sami se hájí proti nařčením, což však za zmínku stojí, je jak studentka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy Barbora Janauerová se od nacisty Goebbelse lhát naučila. Jen to umění, jež Geobbles v služby nacismu dal, ona naopak v služby obhajoby islamizace dává.

Oč tedy běží? Slečna studentka a spolupracovnice Respektu ve svém článku tvrdí, že „o spolku (iVCRN) coby krajně pravicovém subjektu informuje již delší dobu BIS ve zprávách, ve kterých upozorňuje na nebezpečí spojená s neonacisty.“ Respekt strana 45 vydáno dne 1. prosince 2014.

Všechny zprávy BIS jsou veřejně dostupné na jejím webu www.bis.cz a těžko bude mít slečna studentka přístup ke zprávám určeným v režimu tajné či důvěrné, které jdou našim ústavním představitelům. Pokud by k nim měla přístup, jde o porušení zákona a BIS by takový unik informací měla začít šetřit. Tedy vycházím z těch zpráv veřejných.

A ejhle co se ukazuje.

V žádné zprávě BIS není ani slovo o iniciativě IVČRN! Natož o tom, že by je BIS řadila do neonacistické scény. Slečna studentka a redaktorka Respektu si prostě toto tvrzení vycucala z prstu. Člověk by čekal, že když si postižená skupina IVČRN postěžuje na lživé tvrzení slečny autorky redakci Respektu, redakce se zachová plně v duchu svého hlásaného učení - omluví se a vydá opravu. Jenže to by to nesměl být Bakalův vyčůraný Respekt.

Šéfredaktor Respektu Erik Tabery reagoval jasně: za lží redaktorky si stojí a nevidí důvod proč se omlouvat. Co na tom, že fakta dokazuji lež - prostě Respekt napsal, a tak to pravda bude, i kdyby nebyla.

Erik Tabery o evidentní lži napsal: „Nenašel jsem jedinou chybu a její příprava by mohla sloužit jako příklad poctivé novinařiny.“

Tak tady nevidím co dodat. Goebbels byl trumfnut! A to ještě tak dokonale člověkem hovořícím o pravdě, poctivosti a toleranci. Bakala si zvolil svého propagandistu dobře, je to dobrý žák i učitel toho, jak ze lži dělat pravdu a z pravdy lež.

Celou korespondenci si můžete přečíst zde.

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
3510 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Teroristé pod ochranou Turecka oslavuji vraždy ve FranciíPROHLÁŠENÍ ÚSTŘEDÍ MUSLIMSKÝCH OBCÍ V ČR K UDÁLOSTEM VE FRANCII Ukrajina podporuje útok muslimského Ázerbájdžánu na křesťanskou ArméniíByla vyhlášena třetí světová válka! Židovsko-křesťanské civilizaci: Ex-ministrVídeň: desítky tureckých imigrantů řádily v kostele

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

S Turkem lépe než s eurobolševiky: Pro Putina spolehlivý partner? Dva suveréni se vždy dohodnou. Při vzájemném respektu i na Karabachu. Žádný vývoz demokracie. Dvě nezávislé velmoci – dvě civilizaceNový papežův skandál: Homosvazky. Kdo to nečekal, byl naivní. Pohan Bergoglio ve službách NWO totality. Světské i církevní bažiny potřebují dementního zločince Bidena. Padne poslední hradba?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Svědectví přímo z vytížené nemocnice: Jaro bylo trochu obtížnější cvičení. Jestliže to nepochopí lídé, může se vláda stavět na hlavuPoslanec Ondráček navrhuje zrušit povinné koncesionářské poplatky. Vláda to ale prý shodí ze stolu
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď