"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bakalův Respekt lže a obhajuje islám

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 7.12.2014 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

Plátek člověka, který se obohatil za podivných okolností majetkem tisíců obyčejných lidí dlouhodobě podporuje pozitivní obraz islámu v české společnosti. Jak se říká, vrána k vráně sedá a úspěšný gauner si vzor gaunerství (Mohammeda) našel.

Ten plátek ohánějící se čistou politikou a bojem proti korupci ovšem vlastně dá se říci z okrádání českých občanů žije. Prostě taková ta pokrytecká morálka, kdy zloděj káže o tom, že krást se nemá.

Jenže tento plátek jest veden protřelým to ogarem Erikem Taberym, který laťku gaunerství a pokrytectví posunul opět dále. Již nestačí pouze Bakalovu politiku hlásat a islám opěvovat, ale rovnou lháti o odpůrcích světlých zítřků s islámem je třeba.

A tak v tom plátku, tvářícím se, jak je objektivní, vyšel článek jisté milovnice islámu. Článek je tendenční se spoustou očernění odpůrců šíření islámu v České republice. Nechť oni sami se hájí proti nařčením, což však za zmínku stojí, je jak studentka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy Barbora Janauerová se od nacisty Goebbelse lhát naučila. Jen to umění, jež Geobbles v služby nacismu dal, ona naopak v služby obhajoby islamizace dává.

Oč tedy běží? Slečna studentka a spolupracovnice Respektu ve svém článku tvrdí, že „o spolku (iVCRN) coby krajně pravicovém subjektu informuje již delší dobu BIS ve zprávách, ve kterých upozorňuje na nebezpečí spojená s neonacisty.“ Respekt strana 45 vydáno dne 1. prosince 2014.

Všechny zprávy BIS jsou veřejně dostupné na jejím webu www.bis.cz a těžko bude mít slečna studentka přístup ke zprávám určeným v režimu tajné či důvěrné, které jdou našim ústavním představitelům. Pokud by k nim měla přístup, jde o porušení zákona a BIS by takový unik informací měla začít šetřit. Tedy vycházím z těch zpráv veřejných.

A ejhle co se ukazuje.

V žádné zprávě BIS není ani slovo o iniciativě IVČRN! Natož o tom, že by je BIS řadila do neonacistické scény. Slečna studentka a redaktorka Respektu si prostě toto tvrzení vycucala z prstu. Člověk by čekal, že když si postižená skupina IVČRN postěžuje na lživé tvrzení slečny autorky redakci Respektu, redakce se zachová plně v duchu svého hlásaného učení - omluví se a vydá opravu. Jenže to by to nesměl být Bakalův vyčůraný Respekt.

Šéfredaktor Respektu Erik Tabery reagoval jasně: za lží redaktorky si stojí a nevidí důvod proč se omlouvat. Co na tom, že fakta dokazuji lež - prostě Respekt napsal, a tak to pravda bude, i kdyby nebyla.

Erik Tabery o evidentní lži napsal: „Nenašel jsem jedinou chybu a její příprava by mohla sloužit jako příklad poctivé novinařiny.“

Tak tady nevidím co dodat. Goebbels byl trumfnut! A to ještě tak dokonale člověkem hovořícím o pravdě, poctivosti a toleranci. Bakala si zvolil svého propagandistu dobře, je to dobrý žák i učitel toho, jak ze lži dělat pravdu a z pravdy lež.

Celou korespondenci si můžete přečíst zde.

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
2954 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USABomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď