"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Média mlčí o muslimských etnických čistkách 60 000 křesťanů na Filipínách

Autor: Res Claritatis | Publikováno: 4.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Když se uprchlíky stanou tisíce muslimů, média neutichají a hovoří o tomto tématu několik týdnů. O tisících muslimských migrantů, kteří jako „uprchlíci“ přišli do Barmy, média informovala po většinu roku a stále vykřikovala o tom, jak jsou buddhisté zlí.

Ale když muslimští teroristé útočí na křesťanské město, a v důsledku toho musí uprchnout desetitisíce obyvatel, nenajdete média, která by o takovýchto událostech informovala, ať už se dějí v Sýrii, Egyptě nebo na Filipínách.

Filipínští vojáci si začali probíjet cestu k pobřežním vesnicím na jihu země, kde muslimští rebelové šest dní drželi místní obyvatele jako rukojmí, což posléze vyvolalo divoké střety, při nichž bylo zabito 56 lidí a více než 60 000 křesťanů bylo vysídleno. V sobotu to sdělili vládní úředníci.

Prezident Benigno Aquino řekl, že se očekávají další přestřelky, ale ujistil, že více než 62 000 vysídlených vesničanů bude prozatím ubytováno ve sportovním areálu ve městě Zamboanga a že rebelové působící problémy jsou potlačováni, a krize tudíž brzy skončí.

Zamboanga je šesté největší město v zemi, kde tři čtvrtiny obyvatelstva tvoří křesťané. Je to zřejmý cíl muslimských teroristů z Moro National Liberation Front (MNLF), kteří samozřejmě odmítají odpovědnost a obviňují jakéhosi krutého vůdce. Je to jejich cíl, neboť toto město má na ostrově Mindanao ústřední postavení. Muslimové ho chtějí. A je pravděpodobné, že se příslušníci MNLF skrývají v muslimských částech města.

Převzato se souhlasem redakce res.claritatis.cz

Klíčová slova: šáría  | islám  | křesťanství  | terorismus  | pronásledování
2912 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Dojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď