"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švédská tragédie: Deficit státního rozpočtu pro rok 2014 je šestkrát vyšší, než bylo původně oznámeno, a to kvůli muslimské imigraci a jejich nezaměstnanosti

Autor: 10news.cz | Publikováno: 12.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Švédsko bývalo jednou z nejbohatších a nejbezpečnějších zemí světa, než se voliči rozhodli kompenzovat vraždu člena parlamentu, pro-imigrantského socialisty Olofa Palmeho tím, že realizovali jeho multikulturní politiku. S nárůstem výdajů na nezápadní imigranty o dvě miliardy korun je Dánsko hned na dalším místě: http://m.thelocal.dk//20140916/non-western-immigrants-costs-exploded

Nejsilnějším esem co do důvěryhodnosti byla v Reinfeldtově vládě ekonomika řízená pevnou rukou ministra financí Anderse Borga. Nyní se situace mění (po volbách, v nichž Reinfeldt prohrál proti socialistům), Švédsko míří k rekordnímu deficitu rozpočtu, nejvyššímu od doby krize v devadesátých letech.

Podle nedávné zprávy Národní autority pro finanční management (ESV) je odhadovaný deficit státního rozpočtu pro rok 2014 přes 90 miliard švédských korun. Deficit může být dokonce ještě vyšší. Je to o 75 miliard více, než vláda původně odhadovala. Vysvětlením deficitu jsou vzrůstající výdaje vlády a nižší výnosy z daní. Řečeno jednoduše, můžeme tak nazvat imigraci spojenou s azylem a více nezaměstnaných lidí imigrantského původu.

Převzato se souhlasem překladatele 10news.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace  | Švédsko
4019 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď