"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Americký generál v důchodu: "Politická korektnost nás zabíjí... Islám není mírumilovné náboženství..."

Autor: 10news.cz | Publikováno: 11.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Důvod, proč se s takovou upřímností amerického armádního personálu setkáváme jen u těch, kdo jsou již v důchodu, je ten, že by byli vyhozeni ze zaměstnání za svá zřejmá, pravdivá slova, zachraňující život, pokud by ještě pracovali.

Penzionovaný generál se třemi hvězdičkami se bouřil proti Obamově administrativě, politické korektnosti, médiím a pravidlům angažovanosti během svého proslovu v pondělí v noci na Sandhills Community College.

Thomas G. McInerney, který z Air Force do důchodu odešel v roce 1994 jako generálporučík, v  současnosti pracuje jako armádní analytik pro Fox News, a byl pozván k proslovu republikánskou stranou v oblasti Moore. ..."Pokud nebudeme krutí, ztratíme tento národ," řekl. "Ztrácíme ho rychle." ... McInerney řekl, že ekonomika, zmenšující se armáda a déle než deset let trvající přítomnost americké policie na Středním Východě jenom zvýšily nebezpečím, kterým národ čelí. "Pro Ameriku jsou to velmi nebezpečné časy..."

McInerney řekl, že lídři Ameriky se bojí, že by urazili muslimy, a radikálové se schovávají za své náboženství. Potlesk publika si vysloužil přirovnáním islámu k nacismu, fašismu a komunismu. "Politická korektnost nás zabíjí," řekl. "Je to globální válka proti radikálnímu islámu. Nazývejme věci pravými jmény. ... Islám není mírumilovné náboženství."

McInerney řekl, že by ISIS mohl být rychle poražen, a to díky armádní technologické převaze. Řekl, že by to mělo trvat pouhých 90 dní k poražení organizace, ale pouze pokud by byla uvolněná pravidla angažovanosti.

"Prostě je zabijme," řekl, načež opět následoval aplaus. "Já bych je vystřílel." ... ani náboženské budovy by neměly být před útokem v bezpečí. "Trefme se do mešit, zničme je," řekl. "Do té doby, než to začneme brát vážně, chováme se nefér k našim armádám a k americké veřejnosti."

Přvzato se souhlasem překladatele 10news.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | islám  | džihád
3553 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď