"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Americký generál v důchodu: "Politická korektnost nás zabíjí... Islám není mírumilovné náboženství..."

Autor: 10news.cz | Publikováno: 11.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Důvod, proč se s takovou upřímností amerického armádního personálu setkáváme jen u těch, kdo jsou již v důchodu, je ten, že by byli vyhozeni ze zaměstnání za svá zřejmá, pravdivá slova, zachraňující život, pokud by ještě pracovali.

Penzionovaný generál se třemi hvězdičkami se bouřil proti Obamově administrativě, politické korektnosti, médiím a pravidlům angažovanosti během svého proslovu v pondělí v noci na Sandhills Community College.

Thomas G. McInerney, který z Air Force do důchodu odešel v roce 1994 jako generálporučík, v  současnosti pracuje jako armádní analytik pro Fox News, a byl pozván k proslovu republikánskou stranou v oblasti Moore. ..."Pokud nebudeme krutí, ztratíme tento národ," řekl. "Ztrácíme ho rychle." ... McInerney řekl, že ekonomika, zmenšující se armáda a déle než deset let trvající přítomnost americké policie na Středním Východě jenom zvýšily nebezpečím, kterým národ čelí. "Pro Ameriku jsou to velmi nebezpečné časy..."

McInerney řekl, že lídři Ameriky se bojí, že by urazili muslimy, a radikálové se schovávají za své náboženství. Potlesk publika si vysloužil přirovnáním islámu k nacismu, fašismu a komunismu. "Politická korektnost nás zabíjí," řekl. "Je to globální válka proti radikálnímu islámu. Nazývejme věci pravými jmény. ... Islám není mírumilovné náboženství."

McInerney řekl, že by ISIS mohl být rychle poražen, a to díky armádní technologické převaze. Řekl, že by to mělo trvat pouhých 90 dní k poražení organizace, ale pouze pokud by byla uvolněná pravidla angažovanosti.

"Prostě je zabijme," řekl, načež opět následoval aplaus. "Já bych je vystřílel." ... ani náboženské budovy by neměly být před útokem v bezpečí. "Trefme se do mešit, zničme je," řekl. "Do té doby, než to začneme brát vážně, chováme se nefér k našim armádám a k americké veřejnosti."

Přvzato se souhlasem překladatele 10news.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | islám  | džihád
3343 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vídeň: desítky tureckých imigrantů řádily v kosteleFrancie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůVideo: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulát

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Podle Izraele je strategické partnerství s Ázerbájdžánem v zájmu zeměPolsko ve varu: Potratoví aktivisté útočí již i na katedrály. Domobrana se formuje. Hysterie levicových liberálů neschopných dialogu. Na životech dětí nezáleží?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

„Strašně zlý. To musí být fake!“ FOTO, které vystavila ODS na sociální síti, pobouřila veřejnostŠéf Motola ohromil moderátora v rádiu: Máme přes 500 volných lůžek. Normální režim. Někteří lékaři mají i málo práce
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď