"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Americký generál v důchodu: "Politická korektnost nás zabíjí... Islám není mírumilovné náboženství..."

Autor: 10news.cz | Publikováno: 11.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Důvod, proč se s takovou upřímností amerického armádního personálu setkáváme jen u těch, kdo jsou již v důchodu, je ten, že by byli vyhozeni ze zaměstnání za svá zřejmá, pravdivá slova, zachraňující život, pokud by ještě pracovali.

Penzionovaný generál se třemi hvězdičkami se bouřil proti Obamově administrativě, politické korektnosti, médiím a pravidlům angažovanosti během svého proslovu v pondělí v noci na Sandhills Community College.

Thomas G. McInerney, který z Air Force do důchodu odešel v roce 1994 jako generálporučík, v  současnosti pracuje jako armádní analytik pro Fox News, a byl pozván k proslovu republikánskou stranou v oblasti Moore. ..."Pokud nebudeme krutí, ztratíme tento národ," řekl. "Ztrácíme ho rychle." ... McInerney řekl, že ekonomika, zmenšující se armáda a déle než deset let trvající přítomnost americké policie na Středním Východě jenom zvýšily nebezpečím, kterým národ čelí. "Pro Ameriku jsou to velmi nebezpečné časy..."

McInerney řekl, že lídři Ameriky se bojí, že by urazili muslimy, a radikálové se schovávají za své náboženství. Potlesk publika si vysloužil přirovnáním islámu k nacismu, fašismu a komunismu. "Politická korektnost nás zabíjí," řekl. "Je to globální válka proti radikálnímu islámu. Nazývejme věci pravými jmény. ... Islám není mírumilovné náboženství."

McInerney řekl, že by ISIS mohl být rychle poražen, a to díky armádní technologické převaze. Řekl, že by to mělo trvat pouhých 90 dní k poražení organizace, ale pouze pokud by byla uvolněná pravidla angažovanosti.

"Prostě je zabijme," řekl, načež opět následoval aplaus. "Já bych je vystřílel." ... ani náboženské budovy by neměly být před útokem v bezpečí. "Trefme se do mešit, zničme je," řekl. "Do té doby, než to začneme brát vážně, chováme se nefér k našim armádám a k americké veřejnosti."

Přvzato se souhlasem překladatele 10news.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | islám  | džihád
2903 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď