"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Daniel Greenfield: "umírněný islám" je náboženství vymyšlené levičáky, aby nás přesvědčili k přijetí imigrace levicových voličů

Autor: 10news.cz | Publikováno: 7.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Pátrám po umírněném islámu od 11. září, a stejně jako ztracená ponožka v sušičce, byl na místě, kde bych ho vůbec neočekával. Nenajdete legendární zemi umírněných muslimů na Východě. Nenajdete ji ani na Západě. Jako všechny mýty, i ona existuje pouze v představách těch, kdo tyto příběhy vyprávějí. Umírněný islám nenajdete ani v koránu, ale najdete jej v bezpočtu západních knih o islámu...

Bez umírněného islámu by se socialistické projekty Evropy, které závisí na silné imigraci, zhroutily. Válka Ameriky s terorismem by se stala nekonečnou nevyhnutelnou dřinou, jak ji již jednou odhalil nárůst ISIS. Multikulturalismus, post-nacionalismus a pocit viny za třetí svět by všechny imlodovaly. Bez umírněných muslimů by se navrátil nacionalismus, hranice by se uzavřeli a právo by zvítězilo. Toho se oni právě bojí. Pokud není žádný umírněný islám, žádný umírněný Mohammed, ani umírněný Alláh, pak Socialistické království nebe na Zemi patří do odpadkového koše. 

Jejich islám není náboženstvím Mohammeda, koránu, hadísů, chalífa nebo provozovatelů islámu v zemích, jako je Saúdská Arábie, Pákistán, Írán, Irák nebo Indonésie. Jejich islám je náboženství, které neexistuje, ale o němž věří, že musí existovat, protože bez něj by byl jejich život odsouzen ke zkáze jako pták dodo.

Daniel Greenfield

Převzato se souhlasem překladatele 10news.cz

Klíčová slova: politická korektnost  | islám  | imigrace
2731 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď