"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Anwar Malek o arabské kultuře

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 9.5.2009 | Rubrika: Islám
Ilustrace

V rozhovoru pro TV A-Jazeera se vyjádřil tento perzekuovaný alžírský novinář a politik o arabské kultuře mezi jiným takto:

„Arabská kultura upadla do naprosté bezvýznamnosti, je zaostalá a pro civilizaci se vůbec nehodí. Nehovořím o historii, ale pouze o dnešku. Arabové ztratili svou identitu, exportují do Evropy pochoutky jako šawarmu, falafel a fazole jakoby Arabové neuměli nic jiného. Trpí halucinacemi a zastaralým chvastounstvím nepředstavitelných rozměrů. Věří, že se do roku 2015 mohou Arabové dostat na Měsíc, ale ve skutečnosti se nedostanou dál, než několik set kilometrů od domovních dveří. 

Díky spolčení s Íránem Hisb´allah rozvrátil Libanon. Arabové dnes představují jednu velkou porážku, politickou i vojenskou, ekonomickou, sociální i psychologickou. Ze svých  neúspěchů obviňujeme všechny a vinu svalujeme vždy na ty druhé. Např. Egypt není schopen nabídnout něco jiného než ty fazole a žije jen z americké pomoci. Bez ní by umřeli hladem. Není schopen vést válku strategicky ani vojensky. V moderní historii žádný arabský stát válku nevyhrál a všechny ty porážky vydáváme za vítězství. 

Stačí se podívat jak se Arabové chovají na Západě. Jsou odstrašujícím příkladem. Slyšíte-li o zlodějích, jsou to vždy Arabové. Kdekoli mladí muži obtěžují na ulicích Londýnu či Paříže mladé dívky, ukáže se, že to byli Arabové. Všechny negativní morální hodnoty jsou nalezeny u arabských jednotlivců.

(http://reportingtheworldover.wordpress.com/2009/04/18/arabs-are-nothing-but-zeroes/)

4586 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ministerstvo vnitra ČR pokračuje v mediálním očerňování odpůrců islámu! A vše řídí vedení ČSSD ...“Zrádkyně národa!” a “Merkel vypadni!” uvítali kancléřku v DrážďanechNo-go zóny – realita dnešní zaimigrované západní EvropyUprchlíci v Itálií se vztekají - slíbili jste nám, že se budeme mít jako prasata v žitě a nesplnili to!Muslimský duchovní šokoval USA: Homosexualita je spojená se špínou! My víme, proč ji trestáme smrtí.

ePortal.cz

Pařáty Velkého Manipulátora sahají všude. Pozor na něj!Protižidovské etnické čistky v Evropě bohužel nejsou minulosti. Kam nás to neomarxisté dovedli?

euPortal.cz

Muslimští imigranti a jejich potomci plení francouzské město. Podívejte se na tu zkázu...Jsme v pasti. Proč naše ekonomika prosperuje, ale jsme země chudých lidí, drahého zboží a předražených bytů? Proč peníze nejdou lidem, ale pryč? Ekonom vám to vysvětlí

FreeGlobe.cz

V Kyjevě naboural protiletadlový systém Buk do obchodního centra (+ video)Nahatí Židi tancovali v koncentráku

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Žlučovitá Miroslava Němcová "for president" má asi tolik šancí jako černokněžník Tomáš Halík...Jsme kolonií Západu a jeho nadnárodních firem. Kolaps civilizace. EU podlehne náporu barbarů jako Římská říše. Exministr Bašta hovoří

ParlamentniListy.cz

21. srpen: Umělci promluvili. Chystají akci a mají strach. Zazněla i drsná slova proti prouduOtřesná fakta a FOTO ke spadlému mostu v Itálii: Nemilosrdná pravda
Články autora
Průzkum
Co s mravokárným imigrantským násilím vůči ženám? Ve švýcarských městech probíhají protesty proti "epidemii" mravokárného imigrantského násilí vůči ženám žijícím a bavícím se západním stylem života. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď