"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Od svobody k Chalifátu

Autor: František Kubásek | Publikováno: 29.11.2014 | Rubrika: Ohlédnutí
Ilustrace

Můj osobní pohled na islám a veškeré novinky o tom, co zlé islám páchá ve světě, to vše zanechává nejrůznější reakce na můj postoj k tomuto režimu, jenž se skrývá za náboženství. A všichni ti zastánci, slepouoši a muslimové, kteří pomalu obsazují či pomáhají obsadit ten takzvaný Západ, by si měli uvědomit, čemu čelí. Nejen, že kolonizace islámem probíhá všude vě světě, ona probíhá téměř všude jako přes kopírák. Není tak těžké shromáždit takový souhrn a návod, jak islám postupně obsadí jisté území, jak se ze svobodného a prosperujícího státu stane islámské peklo. Známe to totiž z historie a známe to i z této doby.

A protože je dost těžké představit takový plán stručně do jednoho článku, musel jsem celý projekt rozdělit na několik dílů. Bude jich deset. A nebudou krátké. Já však doufám, že po dočtení všech deseti částí si i ti doposud slepí a hluší uvědomí, co nás čeká v případě pasivity. V boji proti islámu je totiž pasivita tou zdaleka nejhorší obranou. Na této facebookové stráncepřipravím fotky, pojmy a několik zdrojů, ze kterých uvádím data.

Během posledních několika měsíců, tedy během jara a léta 2014, se čím dál tím častěji setkáváme s islámem a diskusí o něm. Diskuse ze stran médií a politických vrstev bývá naprosto odlišná. Mnozí nedávají islámské hrozbě příliš velkou váhu, protože si myslí, že je hrozba daleko od nás nebo že islám jako takový žádné nebezpečí nepředstavuje. Jen je náhoda, že se prý mnoho extrémistických seskupení za islámská vydává. A není divné, že neexistuje žádný případ židovských či ulstrakřesťanských smrtonosných extremistů. Tady je ale potřeba se rázně pozastavit a představit si islám v jeho ryzí podobě. Podle toho, co nyní o islámu vím, je realita opačná. 

Islám, jak je kázán, je dodržován právě těmito teroristy. Jeho učení, které nakazuje netolerantní a násilné chování vůči všem ostatním, jenž muslimy nejsou, je obsaženo v životopisu Mohammeda, islámském právu, takzvané šárie a dokonce i v ekvivalentu Bible, v Koránu, nejdůležitějším islámském spisu. Je tedy nutné se zamyslet nad otázkou, jestli je vhodné nadále brát islám jako jakési volání z dalekého východu nebo jako reálné ohrožení. Čím více lidí pak pochopí podstatu islámu, jakožto genocidu obhajujícího politicko-náboženského
útvaru, tím vyšší je pravděpodobnost udržení národní svobody.

Nás svět je od toho islámského diametrálně odlišný. Dovolím si bez politické korektnosti říci, že je mnohem lepší. Je vyspělý. Prosazuje konstituční národ. A prosazuje demokracii. Demokracie se v některých případech může národu vymstít, stejně jako se může vymstít představa o tom, že nám média a politici říkají celou pravdu. Protože obsahuje i téměř neomezenou toleranci vyznání, její konkrétní tolerance islámu tento režim podporuje. Právě islám však nemá s demokracií nic společného. Demokracie je podle islámu přežitkem. Islám muslimům káže téměř každý krok, například ženám nakazuje, kdy mohou opustit obydlí a přesně určuje tresty za zločiny, mezi které počítá třeba i odpadlictví od islámu. To je, mimochodem, samo o sobě důkaz o jeho diktatuře vůči muslimům.

A právě muslimové se v tomto případě stávají oběťmi islámu. Ten jim káže, co jíst, co pít, kdy se ženit, vdávat, a také káže tělesné tresty a pravidlo "oko za oko..," které počítáme mezi zastaralé možná už dva tisíce let. A, mimo jiné, islám káže muslimům netolerovat a nenávidět jiné zvyky, jiné kultury a jiná náboženství. A tak jsou tito lidé hnáni k násilí proti nám, ne-muslimům. Proto jsem se rozhodl, s přihlédnutím na svůj postoj k islámu, napsat nepříliš obsáhlý návod, jak islám může ovládnout některá území či národy. Je důležité vědět, co nám hrozí v případě naší ignorace problému. Ano, jistě, nemusíme se toho dožít, ale skutečně mají naše děti za náš přístup platit?

HISTORIE
V roce 570 našeho letopočtu se zrodil budoucí diktátor. Zrodil se člověk, po jehož smrti máme s jeho diktaturou dodnes problémy. A vlastně si to část z nás ani nechce přiznat. Někdo si to neuvědomuje, někdo nad tím přivírá oči, protože je to od něj dost daleko, někdo si nechá štědře zaplatit, aby mlčel. Ale přes to všechno existuje mnoho odpůrců. Odpůrců diktátorského spiknutí, které Mohammed kdysi vynalezl, aby ovládal masy lidí a vedl je k dobývání Asie, Evropy, Afriky a potažmo celého světa. A i když je dlouho po smrti, oběti přináší ještě teď. Jak to může dokázat? Někdo, kdo zemřel v roce 632, dodnes naplňuje život mnoha lidem. A ta náplň je mnohdy nepředstavitelně diktátorská, přikazující všechno, co naše zákony zakazují a zodpovědná za mnoho zvěrstev. Mohammed totiž vynalezl islám. Podřízení, doslova. Je to překlad a dokonce i definice.

Je to tak děsivé, že se tomu dá těžko uvěřit, ale tento systém nakazuje politické a válečné kroky pomocí víry. A mnoho lidí, zaslepeno tehdejším napětím, tomu uvěřilo. A začalo jej na slovo poslouchat. Ve válce mezi Mekkou a Medínou bojoval pomocí napadání karavanů. Bojoval tak, že soupeřovi ničil obchody. Na ekonomiku se útočí nejlépe, což on dobře věděl. A to samé činí jeho potomci nyní. Ve válkách a bojích, které se pro skrytí skutečnosti používá jednotný název "Zlatý věk", byly pozabíjeny a zajaty miliony ne-muslimů. A jejich potomkové jsou mnohdy dnešní muslimové. A mnohdy také zabíjí či skrytě zabírají určité území, aby v něm mohli vyhlásit Chalífát. 

Stejný metr na jiné věřící a nevěřící mají muslimové i dnes. Islám by bylo potřeba úplně přeměnit k tomu, aby nebyl extrémistický. A nebo zakázat. Je však ironické, že ačkoli má mnoho lidí z islámu strach a ačkoli se čím dál tím širší veřejnost zajímá a sleduje dění, které panuje okolo islámu a i  přes to, že drtivá většina veřejnosti smýšlí racionálně a násilí považují skutečně za násilí, mnoho dosavadních politických špiček je schopno tento režim nadále protlačovat společností a tím pomalu dostanou svůj region, nebo v budoucnu i zemi do Chalífátu. A v tomto případě, kdy dojde k jeho vyhlášení je pozdě.

Je pozdě pro obyvatele oblasti. Buď musí utéct a zanechat majetek muslimům, přejít k islámu, platit daně nebo zemřít. Bylo by tak na čase upozornit na to, jak pomalu a o to účinněji se plíží smrt islámem a smrt kultury, která na území byla před tím. A také strach. Ještě předtím však použiji závěry Billa Warnera k tomu, abych v rychlosti rekapituloval vznik islámu a jeho bleskové rozšíření Evropou, Asií a Afrikou. Islám vznikl na území Byzantské říše. Už podle Mohamedova životopisu je známo, že zabíjel ne-muslimy a snažil se si je podmanit. A dařilo se.

Po jeho smrti tohle zabíjení pokračovalo. Před tím padla Římská říše. Dobyli jí germánští barbaři. Jenže ti se naopak snažili od Římanů učit. Přizpůsobili jemu své zvyky, nejlepším profesorům dávali do učení své děti. Neměli v úvahu Řím zničit a ani to neudělali. Východní část impéria, Byzantská říše, byla islámem napadena jako první. A vzhledem k tomu, že věčnými spory mezi Peršany a Římem, které vyvrcholily válkou, kterou vítězně rozhodl Alexandr Veliký, byla celá Byzantská říše po bojích, které trvaly 25 let, velmi oslabena, měl islám poměrně snadnou cestu a za pětadvacet let dobyl velkou část severní Afriky a blízký východ.

Vzniká zde nová říše. Islámská. Vedli ji Mohamedovi přívrženci, někteří dokonce přímo rodinní příslušníci. Ali se oženil s Mohamedovou dcerou, Abu Bakr byl jeho tchán. A mírumilovně učit Korán, který učí násilí, mírumilovně kázat nejde. Opásali se meči a dobyli Evropu a Peršany. Žádný mír, ale ničení. Následek prvních pětadvaceti let dobývání byl drtivý.

Egypt, do té doby takzvanou obilnice Středomoří a Sýrie, tehdy srdce intelektuálního života antického Byzantce, byly zničeny. Tím islám změnil i celé křesťanské náboženství. Podle Billa Warnera je dnešní křesťanství pouhým "krvavým pahýlem původního". A tento pahýl vznikl kvůli islámu, který
původní formu zlikvidoval.

Je rok 750, pruh severní Afriky a dnešní Španělsko jsou islámské spolu s blízkým východem. Expanze islámu byla skutečně blesková. Tisíce kilometrů dobyto, brutálními způsoby. Statisíce lidí povražděno a zotročeno. Začínají takzvaná Temná staletí způsobená islámem, což ruší původní milosrdné lži o nějaké krizi, která byla způsobena germánskými barbary a kterou islám změnil na Zlatý věk. Během těchto staletí pak proběhlo mnoho, přes pět set, bitev, kdy islám napadl nemuslimskou civilizaci. Rok 620-1920, třináct století plných válek s islámem. Třináct století trvající vraždění a zotročování křesťanů, Židů hinduistů. Islám zatím slábne, podle Billa Warnera korupcí. Každá velká říse se nakonec zhroutí pod svojí vlastní vahou. Jak tedy Mohamed a jeho potomci islám učili? Násilím. Dokazuje to mnoho událostí odehrávajících se během této doby.

Vzhledem k tomu, jak obsáhlý by byl výčet všech událostí a válek, které islám vedl v průběhu historie, vznikem na počátku a genocidou Arménů na konci, zde je video, na kterém Bill Warner do podrobna popisuje jednotlivé události. Pro pochopení historie je video důležité. Pro ty, jenž nechtějí momentálně strávit hodinu u tohoto videa, provedl jsem "výtah" z události naFacebooku

Jak se tedy ze svobodného národa stane Chalífát? Jak zabránit hromadnému sekání hlav známému z Koránu a historie? Na to všechno sechci pokusit odpovědět. Na základě znalostí mých, znalostí lidí, kteří objektivně vypovídají o zvěrstvech islámu, se pokusím shrnout, jak islám může civilizovanou zemi zničit. A to až v dalším díle.

Převzato z blogu autora s jeho svolením kubasek.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: politická korektnost  | islám  | džihád  | pronásledování  | válka
2956 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

IS vyzval k útokům na sociálních sítíchPo vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď