"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Podle šéfa TOP09 je Rusko větší nebezpečí pro Evropu než islám

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 22.11.2014 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Podle Karla Schwarzenberga je Rusko pro Evropu větší hrozbou než Islámský stát. Šéf TOP09 tak oponuje veřejným vyjádřením představitelů evropských tajných služeb, kteří označují Islámský stát za největší hrozbu pro evropské obyvatele. Vzhledem k dlouhodobé Schwarzenbergově veřejné islamofílii a rusofobii se jeho názorům nelze divit.

Schwarzenberg o Rusku a islámu řekl v rozhovoru pro časopis Týden (27. října 2014): „Českým politikům, kteří tvrdí, že větším nebezpečím je Islámský stát, radím: koukněte se na mapu. Stačí, jen když se podívají. Islamistů bych se bál, pokud bych bydlel u Zálivu nebo v Jordánsku.“

Vzpomeneme-li si na několik měsíců starou informaci, jak se jedna muslimka chlubila tím, že v rozhovoru s ní Schwarzenberg řekl, že mu šíření islámu v Evropě nevadí a podporuje výstavbu mešit, je v kontextu jiných Schwarzenbergových výroků více než zřejmé, že hesla ze zkratky TOP09 „Tradice Odpovědnost Prosperita“ pro Schwarzenberga asi znamenají tradici appeasementu vůči totalitním ideologiím, včetně islámu, prosperitu těch, kdož zrazují budoucnost našich dětí a odpovědnost vůči poklidnému vymření Evropanů a kolonizování Evropy muslimy?

Karel Schwarzenberg ukazuje, že Rusko je pro nás velmocenský problém a problém našich zájmů. Lidé, jako je Schwarzenberg, jsou však pro nás problém bezpečnostní, protože jsou to (ne)vědomí kolaboranti islamizace a úpadku Evropy.

Klíčová slova: Česká republika  | terorismus  | džihád  | válka
4388 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683