"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Luciferizace společnosti neboli dopady islámu na společnost

Autor: Hadziandreou | Publikováno: 19.11.2014 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Lidé nejsou biologicky ani psychicky stvořeni k životu ve společnosti, kde nefunguje základní důvěra v pravidla, kterým rozumí všichni stejně a která platí pro každého stejně. V takovém prostředí by se zbláznil i šimpanz. V takovém prostředí je totiž zakázáno myslet samostatně, ale smí se jen slepě uvnitř stáda následovat vůdce, aby jedinec neupadl v podezření, že je zlý element. Příslušnost ke stádu a věrnost vůdci se dokazuje agresivitou vůči všem lidem mimo stádo, protože oni všichni jsou "nepřátelé".

Nepřátelé stáda jsou považováni za nižší odporné bytosti, a proto se musí s nimi bojovat, je to svatá povinnost člena stáda. Zákeřnost, nesmiřitelnost a krutost vůči nepřátelům jsou uvnitř stáda považovány za následování hodné umění. Výsledkem je totální mravní úpadek a zhoršení psychického stavu postižených. Tuto "luciferizaci" společnosti dobře známe z chování dozorců ve věznicích vůči vězňům nebo z chování nacistů vůči Židům nebo z chování islámistů vůči zajatcům. Samozřejmě to je naprosté popření základů Kristova učení: 

"Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7:2)

"Ne každý, kdo mi říká ‚Pane, Pane‘, vejde do království nebeského; ale jen ten, který činí vůli mého Otce na nebesích." (Mt 7:21)

"Každý, kdo slyší tato má slova, ale neplní je, bude podoben muži bláznivému, který postavil svůj dům na písku." (Mt 7:26)

Problém islámu je především teologický problém. Islám se maskuje jako náboženství, ale kdyby se z islámu odstranil Alláh a slova o zázracích, tak zbyde jen xenofobní totalitní nauka velmi podobná nacismu. Skutečná náboženství (nejen křesťanství ale i jiné podobné víry) jsou však i bez slov o posvátnu praktické návody, jak prožít dobrý život:

„Nedělej druhým, co nechceš, aby dělali tobě.“ (Konfucius, Analekta 15,23)

„Nečiň jiným, co by tě zlobilo, kdyby učinili tobě.“ (Sókratés)

„Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým.“ (Zoroastrický spis 
Šajast-na-Šajast, 13,29)

„Co nechceš, aby ti jiní činili, nikomu nečiň. To je celá Tóra, všechno 
ostatní je jen komentář.“
(Talmud, Šabbat 31a)

V islámu nic takového nenajdete.

Klíčová slova: multikulturalismus  | šáría  | islám  | křesťanství  | džihád
3337 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vakcína: AstraZeneca zbabrala testyNová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletíBrusel vyměk a povolil Maďarsku Sputnik VAfrickým ilegálním imigrantům se nelíbí bezplatné ubytování v hotelích na MallorceEU: Bez očkování proti Covidu vás už nemusí zaměstnat!

ePortal.cz

Vše okolo Kavčích hor je tak strašně jednoduché. Za peníze nás všech tu partička uzurpátorů, kteří si veřejnou televizi zprivatizovali sami pro sebe, provozuje jednobarevnou televizi pouze pro někohoPomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Máme tady další sluníčkářský genderový nesmyslInvaze imigrantů pokračuje. Nyní jsou jimi zahlceny Kanárské ostrovy

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Havlova amnestie vypustila bestii. Brutálně zavraždil matku a její dcery. Nejmladší znásilnil. Za pár let bude na svobodě„Neuvěřitelné, skandální!“ Co bylo odstraněno z archivu ČT? Aktivista Šinágl se bouří: Nezávislou ČT potřebujeme, ale ta dnešní...
Články autora
Průzkum
Byly transparentnější volby v USA nebo v Bělorusku? Kde podle Vás byly volby transparentnější - v USA nebo Bělorusku?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď