"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve Španělsku si již tito velmi tolerantní lidé vymohli, že nesmíte leckde se psem už ani na ulici, jelikož po ní chodí muslimové

Autor: Siegfried Neumaier | Publikováno: 16.11.2014 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Řadu z nás dění okolo nezajímá. Je nám jedno, kdo si vedle otevřel krámek, hlavně že má levnější rohlíky, je nám jedno, kdo sedí na radnici, hlavně že je stejné jízdné v MHD a tak dále. Jenže…opravdu je to tak v pořádku? Človíček s tím krámkem a levnějšími rohlíky nám asi neublíží, leda by nás chtěl okrást. Ale ten na té radnici?

Postupné pronikání islámu do společnosti se začíná již projevovat. Jsou to maličkosti. V Anglii vás už třeba nepustí do autobusu s pejskem. Co na tom, že ho vezete k veterináři? Co na tom, že jste stará paní a už prostě nedojdete z parku domů? Prostě pes je nečisté zvíře a uráží náboženské cítění muslimů.

Ve Španělsku si již tito velmi tolerantní lidé vymohli, že nesmíte leckde se psem už ani na ulici, jelikož po ní chodí muslimové. Co když jste třeba nevidomí? Máte prostě smůlu.

V Teplicích nesměla nevidomá dívka do lázní, jelikož její doprovodný pes uráží náboženské cítění muslimů. Co na tom, že lázeňskou péči potřebovala?

Podle Rámcového rozhodnutí Rady číslo 2008/913/JHA z 28. listopadu 2008 o boji proti určitým formám a projevům rasismu a xenofobie prostřednictvím trestního zákona, vás může kdokoliv kdekoliv v rámci EU udat, že vám nelíbí islám, a že ho moc kritizujete. Stát, ve kterém vás udají, si pro vás pošle své lidi a nebude se ptát místních úřadů. Co na tom, že tady v ČR kritika islámu ještě trestná není? Prostě vás unesou do jiné země, kde budete souzeni podle jejich zákonů. Zpravidla již částečně islamizovaných.

Podle rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva z roku 1998, šaria porušuje Evropskou konvenci na ochranu lidských práv a základních svobod a principy demokracie. Ale toto rozhodnutí je pomalu zatlačováno do pozadí.

V Rakousku byl odsouzen starý pán, že si zpíval na svém pozemku při sekání trávy. Proč? Vedle je mešita a muslimům se jeho zpěv nelíbil. Urážel jejich náboženské cítění.

V naší krásné zemi máme tisíce uměleckých předmětů. Sochy, obrazy, které zobrazují tváře. Toto je v islámu zakázáno. Kdy jim začnou vadit tyto věci? Kdy budeme muset z našich zámků, kostelů, parků odstranit sochy a obrazy?

Podle tzv. Umarovy smlouvy, která upravuje vztahy muslimů, vůči nemuslimům na islámem dobytém území budeme jednou ve své zemi ne druhořadí, ale třetiřadí občané. Budeme mít stejná práva, jako měli Židé dle Norimberských zákonů. Stačí si ji přečíst.

Lidé, kteří podporují tyto totalitní změny, již kandidují do zastupitelstev v obcích a městech. Jsou to naši lidé. Budete je volit? Asi ne, ale to nevadí. Budou je volit muslimové, jelikož vědí, že tito lidé pomohou prosadit jejich zájmy, byť jsou v rozporu s ústavou ČR. Ostatně český muslim pan Větrovec z Brna to řekl zcela jasně:

"Západní společnost nám klade překážky na cestě k islámské osvětě," tvrdí v kázání Větrovec. "Vadí jí džihád na cestě boží, vadí jí zákaz jakéhokoliv míšení žen s muži, vadí jí tresty za překročení božích hranic. Přejí si islám zasunutý v osobním šuplíku soukromého života jedince. Chtějí islám plný pasivity, podlézavosti, plný pokrytectví, bez uskutečnění toho, co vpravdě islám hlásá." Podle Větrovcova kázání chce většinová společnost tolerovat islám jen jako vnější obal bez náplně. "Za to bojuje propagandou demokracie, rovnosti, emancipace a dalších podobných bludů," prohlásil Větrovec.

 Celou zprávu je možné si přečíst na adrese http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/muslimove-v-brne-maji-problem-uniklou-nahravku/

Islám podle Koránu slibuje otevřeně všem, kteří nejsou muslimského vyznání ponížení nebo rovnou smrt. A já se vás všech ptám? Chceme tohle? Chceme, aby naše země opět upadla do diktatury srovnatelnou s nacistickým režimem?  

Převzato se svolením autora z jeho blogu neumaier.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | šáría  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví  | džihád
4359 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyMiliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraci

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Na uzavřené noční jednání Pirátů s ODS nečekaně dorazil primátor Hřib. Děly se věci, o kterých se mluví ještě po osmačtyřiceti hodináchPrávo na zbraň v Senátu: Dienstbier proti všem. Nemyslete si, že vás to ochrání před právem Evropské unie, hrozil
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď