"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve Španělsku si již tito velmi tolerantní lidé vymohli, že nesmíte leckde se psem už ani na ulici, jelikož po ní chodí muslimové

Autor: Siegfried Neumaier | Publikováno: 16.11.2014 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Řadu z nás dění okolo nezajímá. Je nám jedno, kdo si vedle otevřel krámek, hlavně že má levnější rohlíky, je nám jedno, kdo sedí na radnici, hlavně že je stejné jízdné v MHD a tak dále. Jenže…opravdu je to tak v pořádku? Človíček s tím krámkem a levnějšími rohlíky nám asi neublíží, leda by nás chtěl okrást. Ale ten na té radnici?

Postupné pronikání islámu do společnosti se začíná již projevovat. Jsou to maličkosti. V Anglii vás už třeba nepustí do autobusu s pejskem. Co na tom, že ho vezete k veterináři? Co na tom, že jste stará paní a už prostě nedojdete z parku domů? Prostě pes je nečisté zvíře a uráží náboženské cítění muslimů.

Ve Španělsku si již tito velmi tolerantní lidé vymohli, že nesmíte leckde se psem už ani na ulici, jelikož po ní chodí muslimové. Co když jste třeba nevidomí? Máte prostě smůlu.

V Teplicích nesměla nevidomá dívka do lázní, jelikož její doprovodný pes uráží náboženské cítění muslimů. Co na tom, že lázeňskou péči potřebovala?

Podle Rámcového rozhodnutí Rady číslo 2008/913/JHA z 28. listopadu 2008 o boji proti určitým formám a projevům rasismu a xenofobie prostřednictvím trestního zákona, vás může kdokoliv kdekoliv v rámci EU udat, že vám nelíbí islám, a že ho moc kritizujete. Stát, ve kterém vás udají, si pro vás pošle své lidi a nebude se ptát místních úřadů. Co na tom, že tady v ČR kritika islámu ještě trestná není? Prostě vás unesou do jiné země, kde budete souzeni podle jejich zákonů. Zpravidla již částečně islamizovaných.

Podle rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva z roku 1998, šaria porušuje Evropskou konvenci na ochranu lidských práv a základních svobod a principy demokracie. Ale toto rozhodnutí je pomalu zatlačováno do pozadí.

V Rakousku byl odsouzen starý pán, že si zpíval na svém pozemku při sekání trávy. Proč? Vedle je mešita a muslimům se jeho zpěv nelíbil. Urážel jejich náboženské cítění.

V naší krásné zemi máme tisíce uměleckých předmětů. Sochy, obrazy, které zobrazují tváře. Toto je v islámu zakázáno. Kdy jim začnou vadit tyto věci? Kdy budeme muset z našich zámků, kostelů, parků odstranit sochy a obrazy?

Podle tzv. Umarovy smlouvy, která upravuje vztahy muslimů, vůči nemuslimům na islámem dobytém území budeme jednou ve své zemi ne druhořadí, ale třetiřadí občané. Budeme mít stejná práva, jako měli Židé dle Norimberských zákonů. Stačí si ji přečíst.

Lidé, kteří podporují tyto totalitní změny, již kandidují do zastupitelstev v obcích a městech. Jsou to naši lidé. Budete je volit? Asi ne, ale to nevadí. Budou je volit muslimové, jelikož vědí, že tito lidé pomohou prosadit jejich zájmy, byť jsou v rozporu s ústavou ČR. Ostatně český muslim pan Větrovec z Brna to řekl zcela jasně:

"Západní společnost nám klade překážky na cestě k islámské osvětě," tvrdí v kázání Větrovec. "Vadí jí džihád na cestě boží, vadí jí zákaz jakéhokoliv míšení žen s muži, vadí jí tresty za překročení božích hranic. Přejí si islám zasunutý v osobním šuplíku soukromého života jedince. Chtějí islám plný pasivity, podlézavosti, plný pokrytectví, bez uskutečnění toho, co vpravdě islám hlásá." Podle Větrovcova kázání chce většinová společnost tolerovat islám jen jako vnější obal bez náplně. "Za to bojuje propagandou demokracie, rovnosti, emancipace a dalších podobných bludů," prohlásil Větrovec.

 Celou zprávu je možné si přečíst na adrese http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/muslimove-v-brne-maji-problem-uniklou-nahravku/

Islám podle Koránu slibuje otevřeně všem, kteří nejsou muslimského vyznání ponížení nebo rovnou smrt. A já se vás všech ptám? Chceme tohle? Chceme, aby naše země opět upadla do diktatury srovnatelnou s nacistickým režimem?  

Převzato se svolením autora z jeho blogu neumaier.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | šáría  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví  | džihád
5214 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683