"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švédsko ve spárech radikálních muslimů

Autor: Anonym | Publikováno: 6.4.2009 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Před několika lety nazval levicov londýnský The Guardian Švédsko nejúspěšnější společností, kterou kdy svět znal. Ale Švédsko dneška se otřáslo pod velkým přílivem muslimských přistěhovalců a růstem radikálního islámu.

Malmö je třetí největší švédské město a hlavní epicentrum islamizace Evropy. Velkoryse pojatá imigrační politika Švédsko změnila a učinila z Malmö, které je nyní z jedné čtvrtiny muslimské, jedno z nejvíce rasově rozdělených měst Evropy.

Většina muslimských přistěhovalců je soustředěna v jednom okrese, kde se míra nezaměstnanosti mužů pohybuje kolem 82 procent. Zločin postihuje jednu ze tří rodin ve městě a počet znásilnění se za posledních dvacet let ztrojnásobil, informuje Christian Broadcasting Network.

Do jedné obytné části města nechtějí hasiči a zdravotní záchranáři vstoupit bez policejní ochrany.

Malmö bylo tak vstřícné k muslimským imigrantům, že místní muslimští politici i zdejší imám dokonce prohlašovali, že je to "nejlepší islámský stát ve Švédsku."

Ale Židé z Malmö nechtějí městu dávat to samé nadšené hodnocení. Židé, kteří se odvažují chodit po ulicích s jarmulkou na své hlavě, riskují, že budou zbiti.

Když Izrael nedávno hrál se Švédskem daviscupový tenisový zápas v Malmö, protestující demonstrovali proti izraelské přítomnosti ve městě a stovky jich napadly policii.

Novinář Lars Hedegaard, který pracuje v dánské Kodani (kterou s Malmö spojuje most), řekl CBN, že proisraelští demonstranté se v Malmö setkali s kameny a zápalnými lahvemi od Palestinců a dalších Arabů.

Pravicoví Švédští demokraté, kteří podporují omezení imigrace, jsou levicovými švédskými médii napadáni jako fašisté a netolerantní.

Ale na druhou stranu zde stále více vzrůstá názor, že "švédský model" - tedy štědré sociální dávky kombinované s liberální imigrační politikou - je už dále neudržitelný, míní CBN News.

"Myslím, že nejlepší předpověď je, že Švédsko bude mít muslimskou většinu kolem roku 2049. Tedy víme, kam tato země kráčí," řekl Hedegaard.

4851 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

V polovině případů v České republice zločinci za znásilnění a sexuální delikty odejdou od soudu pouze s podmínkou, a to dokonce i v případě sexuálního zneužívání dětí! Marine Le Pen odmítá nový migrační pakt EU jako ‚sebevraždu Evropy‘

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď