"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vážně nevážně: Obama jako Antikrist?

Autor: Anonym | Publikováno: 5.4.2009 | Rubrika: Názory čtenářů
Ilustrace

Mnozí mu velmi věří a již v předvolební kampani se o něm psalo, že je "zachránce světa, vykupitel". To jsou silná slova. Ve svých předvolebních projevech dával velké naděje na zlepšení situace světa, ale neuvádí konkrétní způsoby, jak toho dosáhnout.

Navíc v předvolebním boji sliboval podepsání demoralizačních zákonů o potratech, embryích, byl nakloněn eutanazii atd.

Hned po nástupu do funkce začal tyto sliby uskutečňovat. Ale z historie víme, že když upadla morálka dané země, špatně to s oním státem dopadlo. Ve světě mu mnozí státníci začínají být nakloněni, jedním z prvních je francouzský prezident Nicolas Sarkozy.

Mnozí církevní činitelé v USA z různých církví hovoří o antikristově době.

V tom směru je zajímavý (www.sollog.com) rozbor jména nového amerického prezidenta od Dr. Rabbiho Solloga, který zkráceně uvádíme:

"Ježíš říká: Viděl jsem satana, jak padá jako blesk z nebe." (Lk 10,18)

"Barack" znamená v hebrejštině "blesk" .

V hebrejštině se řekne "Satan je blesk" slovy "Satan Barack". Dále v hebrejské poezii se slovo "Bama" užívá pro "výsosti" (výšiny) nebeské.

Kromě toho slovo "van" nebo "O" je používáno jako pojítko pojmů (významů).

Bama je nejčastěji užíváno jak ve významu svatého místa, tak i ve významu výšin "nebes".

Takže "Barack O Bama" se v hebrejském básnictví (podobného stylu jako užívá například Izaiáš), může doslovně přeložit jako Blesk "z výšiny" nebe.

Tedy "Barack O Bama" se v hebrejském básnictví může doslova přeložit jako "Blesk z výšiny" oblohy nebo nebes, takže Ježíšova slova "Satan padá jako blesk z nebe" se mohou vyjádřit "Satan Barack O Bama".

Takže verš 18. z 10. kapitoly Lukáše je správně přeložen jako: Satan je jako blesk (Barack) a nejvyšší nebeská vzpoura.

Barack má nyní pod kontrolou 10 000 jaderných hlavic.

V Matoušovi 24,27 Ježíš vysvětluje, jak jeho "příchod" bude spojen s bleskem. "Neboť jako blesk ozáří oblohu od východu až na západ, tak bude příchod Syna člověka."

Barack Obama vyrostl na "východě", v oblasti Indonésie. Jeho politická kariéra nyní začala na "západě" nad USA.

Ježíš vázal svůj "příchod" na objevení se Baracka. To znamená, že "příchod Imanuela" je nyní blízko.

zdroj: Regina 03/2009

9518 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rasizmus! Středověk! Erdogan vyplísnil NěmeckoPřituhuje: Erdogan poslal Macrona do blázince!Proč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Uprchlická realita: Dívky jsou vyděšeny, ve třídě musí mít dospělé "dítě" co je obtěžuje ...Turecko otestovalo S-400 a chce k rozhovorům o Karabachu

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Pravda a láska nové generace: Radikální islám i nový komunismus vítán. Křesťanství zakázat? "Vyspělá demokracie" naším vzorem?Prosím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Příští premiér? Existují jen dvě možnosti a rozhoduje se nyní. Do koronakrize promluvil sociologTolik a tolik mrtvých za tolik a tolik HDP. Ekonomka Švihlíková odhalila, co slýchá od některých členů vlády. A přidává varování
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď