"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nejsem muslim, nejsem člověk

Autor: Miroslav Václavek | Publikováno: 18.3.2009 | Rubrika: Islám
Ilustrace

„Vy, kteří věříte! Neberte si židy a křesťany jako přátele, neboť oni jsou si přáteli jedni druhým. Kdokoliv z vás se s nimi přátelí, ten stane se jedním z nich a Bůh věru nepovede lid nespravedlivý." Korán, súra 5:51

Kdo není muslim, není člověk. Tak pravil prorok Machomet ve svém Koránu, to bychom měli. Navíc dle této šílené ideologie, která tvrdí, že je nejvyšším stupněm uspořádání lidské společnosti, se z těch, kteří pojídají vepřové, stanou prasata. A tedy s takovými, kteří padnou do ruky islámským bratřím, bude i jako s prasaty naloženo. Soudruh v turbanu s mozkem naloženým v nenávisti islámské ideologie vyvede lidské podsvinče ven z chlívku, kde jej chovali kvůli případnému výkupné, a poté za zpěvu nábožných písní velebících lásku islámu jej podřeže.

Jak se stalo Polskému geologovi Piotru Stanczakovi.

„Polsko dnes potvrdilo, že na videozáznamu islámských radikálů z afghánského hnutí Taliban je zachyceno usmrcení polského rukojmího inženýra Piotra Stanczaka. O vraždě dvaačtyřicetiletého muže informoval Taliban operující v Pákistánu v sobotu. Měla se však odehrát už v pátek večer. Záznam trvající sedm minut ukazuje podle agentur klečícího muže, kterého drží další dva maskovaní muži. Posléze rukojmího setnou jiní tři zakuklenci."

Za tuto zrůdnost budou oni dva, co podřezali křesťanské prase, dle nejvyšších islámských duchovních odměněni 72 pannami v ráji. Proto to taky dělají. Islám není život. Islám je smrt a onen svět. Nikoliv ten náš. Přičemž ovšem všichni věřící v ony zvrácenosti vás budou ujišťovat, že islám je láska a tolerance sama a oficiální média zastřou masám zraky, aby je snad nenapadl opak. Proč by to za nějaký ten petrodolar neudělala.

Ať tedy k mým čtenářům promluví chronologie a neúprosná řeč čísel. O tom, jak to vlastně s tím mírovým náboženstvím ve skutečnosti je. Úděsná řeč zločinů islámu v tomto článku začíná 11. 9. 2001. Nikoliv proto, že by až od té doby islám vycenil zuby, ale aby i těm méně chápavým došlo why we fight. A taky s čím.

2001.09.12, Israel Habla, Židovská žena zastřelena cestou domů.

2001.09.11, USA New York, Islámští teroristé unesli dvě letadla plná civilistů a postupně s nimi narazili do budov World Trade Center, přičemž zabili tisíce nevinných mužů, žen a dětí.

2001.09.11 USA Washington, Téměř 200 lidí bylo zabito když islámští teroristé narazili s letadlem obsazenými civilisty do budovy Pentagonu.

2001.09.11 USA Shanksville, Čtyřicet pasažérů bylo zabito poté co islamisté plánovali narazit s uneseným letadlem do budovy Capitolu. Díky hrdinství obyčejných Američanů toto letadlo ztroskotalo v polích a útok se nezdařil.

2001.09.11 Israel Bachan, Dva policisté (19 a 26 let) byli zastřeleni Palestinským teroristou při zákeřné střelbě na pohraničním přechodu.

Tato statistika pokračuje další roky potoky krve a těmi nejbestiálnějšími zvěrstvy páchanými po celém světě. Je natolik rozsáhlá, že uvádím pět zločinů islámského terorismu na počátku i na konci.

2009.02.08, Somalia Mogadishu, Tři lidé včetně malého dítěte byli zabiti v rámci výzev ke svaté válce proti nevěřícím.

2009.02.08, Afghanistan Kabul, Hnutí Taliban zveřejnilo video se záznamem popravy Polského inženýra.

2009.02.07, Pakistan Punjab, Sedm místních policistů bylo zavražděno islámskými teroristy.

2009.02.07, Afghanistan Nangarhar, Dva lidé byli zavražděni ve dvou útocích islámských teroristů.

2009.02.07, Thailand Narathiwat, Mudžáhidové zastřelili čtyřiceti osmi letého dělníka na gumovníkové plantáži.

Výsledky svaté války proti nevěřícím jsou otřesné.
 

Tohle náboženství, co se ohání mírem a láskou, má na svědomí ve 12 701 spáchaných teroristických útocích počítáno od 11.9.2001:

71 921 mrtvých
110 880 zraněných

Materiální škody jsou astronomické.

A co teprve až Írán - islámská teroristická mocnost číslo jedna - vytvoří svoji jadernou zbraň. A namísto satelitu vysílajícího verše z Koránu pošle světu vzkaz jasnější než tisíc sluncí.

Pan antiradarový syrský Paroubek i s antiradarovým syrským panem Zaorálkem se zajisté schovají někde v bezpečí. Jako jiní mocní hlupáci a zbabělci.

Ale co jeho voliči?

Co jeho nevoliči?

Co my?

Hlava zastrčená po pštrosím způsobu ve vlastním písečku, bude to jediné, co zbude.

http://vaclavek.blog.iDNES.cz

 

5757 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683