"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové: můj život je zbraň

Autor: David Pavel Černý | Publikováno: 1.3.2009 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Útoky muslimských fanatiků nepřestávají, nevinných obětí přibývá, řešení problému islámského terorismu je v nedohlednu. A nového prezidenta Obamu nenapadlo nic lepšího, než zavřít věznici Guantanámo. Pěkná hloupost.  Ti lidé tam jsou fanatici, jsou to teroristé, nezaslouží si naši milost, nezaslouží si, aby byli propuštěni a mohli se tak vrátit ke své teroristické činnosti.

Jako takový Saíd Alí Šihrí, propuštěný v roce 2007 a repatriovaný do Saudské Arábie. Velmi rychle se stal jedním z vůdců Al-Káidy v Jemenu a je mezi podezřelými za útok na tamní americkou ambasádu. Není ale sám a brzy jich díky Obamovi bude ještě více.

Je to náhoda? Je náhoda, že muslimové jsou náchylní k fanatismu a terorismu, k vraždění nevinných? Je to náhoda, že si právě muslimové ze svých životů udělali zbraně?

A nebo existují důvody, historické a náboženské, díky kterým se právě mezi příznivci proroka Mohameda objevují lidé, muži, ženy a děti, kteří dobrovolně podstupují smrt jen proto, aby zavraždili co největší počet studentů, učitelů, dělníků, bankéřů, literátů, policistů, prostě nevinných lidí, jejichž jedinou vinou je to, že patří do té obrovské skupiny obyvatel naší planety, které muslimové nenávidí?

Odpověď zní, že vztah mezi sebevražednými fanatiky a islámem není náhodný, nejde o pouhou náhodu, že se do vzduchu vyhazují právě muslimové, nikoli někde na poušti mezi velbloudy, ale u kasáren, hotelů, v kavárnách, na náměstích a tržištích, tam, kde ublíží nejvíc. Nepřekvapuje, že ajatolláhu Chomejnímu, kromě jiných báječných věcí, které se mu zrodily v hlavě, vděčíme i za myšlenku, že život muslima je zbraň a to dokonce zbraň velmi účinná, protože muslimů je hodně a jejich ochota poslouchat fanatické despoty nekonečná.

Mnozí muslimové si ze svých životů udělali zbraně a podle toho se k nim musíme chovat. Žádné zavírání Guantanáma, žádná milost.  Proč také litovat zbraně?

http://davidpavelcerny.blog.iDNES.cz

autor je filosof

3977 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny„Ráno jsem ten virus vysra*a a už jsem dobrá," odzbrojila nakažená babička lékaře a odjela na kole pro vnoučata
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď