"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové: můj život je zbraň

Autor: David Pavel Černý | Publikováno: 1.3.2009 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Útoky muslimských fanatiků nepřestávají, nevinných obětí přibývá, řešení problému islámského terorismu je v nedohlednu. A nového prezidenta Obamu nenapadlo nic lepšího, než zavřít věznici Guantanámo. Pěkná hloupost.  Ti lidé tam jsou fanatici, jsou to teroristé, nezaslouží si naši milost, nezaslouží si, aby byli propuštěni a mohli se tak vrátit ke své teroristické činnosti.

Jako takový Saíd Alí Šihrí, propuštěný v roce 2007 a repatriovaný do Saudské Arábie. Velmi rychle se stal jedním z vůdců Al-Káidy v Jemenu a je mezi podezřelými za útok na tamní americkou ambasádu. Není ale sám a brzy jich díky Obamovi bude ještě více.

Je to náhoda? Je náhoda, že muslimové jsou náchylní k fanatismu a terorismu, k vraždění nevinných? Je to náhoda, že si právě muslimové ze svých životů udělali zbraně?

A nebo existují důvody, historické a náboženské, díky kterým se právě mezi příznivci proroka Mohameda objevují lidé, muži, ženy a děti, kteří dobrovolně podstupují smrt jen proto, aby zavraždili co největší počet studentů, učitelů, dělníků, bankéřů, literátů, policistů, prostě nevinných lidí, jejichž jedinou vinou je to, že patří do té obrovské skupiny obyvatel naší planety, které muslimové nenávidí?

Odpověď zní, že vztah mezi sebevražednými fanatiky a islámem není náhodný, nejde o pouhou náhodu, že se do vzduchu vyhazují právě muslimové, nikoli někde na poušti mezi velbloudy, ale u kasáren, hotelů, v kavárnách, na náměstích a tržištích, tam, kde ublíží nejvíc. Nepřekvapuje, že ajatolláhu Chomejnímu, kromě jiných báječných věcí, které se mu zrodily v hlavě, vděčíme i za myšlenku, že život muslima je zbraň a to dokonce zbraň velmi účinná, protože muslimů je hodně a jejich ochota poslouchat fanatické despoty nekonečná.

Mnozí muslimové si ze svých životů udělali zbraně a podle toho se k nim musíme chovat. Žádné zavírání Guantanáma, žádná milost.  Proč také litovat zbraně?

http://davidpavelcerny.blog.iDNES.cz

autor je filosof

4221 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

IS vyzval k útokům na sociálních sítíchPo vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď