"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Západní antižidovská fronta džihádu

Autor: Melanie Phillips | Publikováno: 12.2.2009 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Ředitel pro mezinárodní vztahy centra Simona Wiesenthala Dr. Shimon Samuels nedávno v dopise švédskému předsedovi vlády psal o alarmující siruaci v Malmö. Malá skupina švédských Židů dostala nezbytné povolení pro tichou mírovou demonstraci v centru Malmö. „Po prvním projevu byly elektrické dráty k mikrofonu uříznuty Araby, kteří ve velkém davu obklopili demonstraci, vykřikovali antisemitská hesla a mávali transparenty se svastikami. Organizátoři demonstrace přitom žádali o oficiální policejní přítomnost, aby bylo zamezeno násilí a zajištěn pořádek. Odpovědí bylo „Židi musejí pryč!“. Židovské děti i starší museli běžet ze shromáždění pod vyhrůžkami Arabů, že použijí násilí. Samuels říká, že „Malmö se stalo částí Gazy ve Skandinávii se vzrůstající přítomností džihádu, aktivizovaného mj. výzvami Evropského sociálního Fóra, které volalo Malmö k útoku na Izrael minulé září (tedy před operací v Gaze).

Ve stejný den, kdy odešel tento dopis, tedy den před Dnem památky holocaustu, prohlašoval v egyptské televizi klerik Amin al Ansari, že Evropa neměla jinou možnost, než se Židů holocaustem zbavit kvůli jejich vrozené špatnosti. Židé podle něho způsobili všeobecnou řevnivost a tak zapříčinili 1. světovou válku. Proto vládci neměli jinou možnost než je anihilovat. Klerik dále ukázal lidem, jak Židé museli být potrestáni za jejich zlé činy – zabíjeli Němce, poštvávali lidi proti jejich vládcům a korumpovali úřady. Bombardování Berlína za 2. světové války pak přirovnal k letošnímu útoku na Gazu. „Podívejte, co Němci dělali Izraeli, či spíše Židům,“ řekl klerik, načež promítl krátké záběry mučení a zabíjení Židů v Dachau, Mauthausenu a Belsenu, po nichž prohlásil: „Toto je to, co doufáme, že se stane, ale, dle vůle Alláha, tentokrát z rukou muslimů.“ Dodal mj., že Židům se podařilo z připomínky holocaustu udělat svátek, ve kterém získávají sympatie, což jim umožňuje získávat to, co nejvíc milují – peníze.

Připomeňme, že Egypt je zemí, od které Západ čeká ujištění, že z něho nebudou pašovány další zbraně na ničení Izraele do Gazy. Jak realistické je toto doufání, ukázal například Trine Lilleng, první tajemník egyptského velvyslanectví v Norsku, který napsal nedávno v dopise ze svého služebního mailu:

„Vnuci přeživších holocaust dělají Palestincům to samé, co jim dělali němečtí nacisté.“ Jako příloha k mailu byly vedle sebe srovnávané fotografie z holocaustu a izraelské vojenské operace v Gaze. Amin al Ansari by jistě souhlasil.

Povzbuzeni takovýmito sprostými poznámkami jako že Židé jsou skutečnými nacisty – myslí si norští muslimové, že je čas na pogrom proti jejich podporovatelům. Předseda hlavní norské opoziční strany, Pokrokové strany, Siv Jensen je pod nepřetržitou policejní ochranou, protože po svém projevu na proizraelské demonstraci dostává výhrůžky smrtí. 

„Takovou nenávist jsem nikdy v Norsku nezažil,“ říká Toje, účastník demonstrace. „Někteří lidé házeli na účastníky demonstrace kameny a poté byli fyzicky napadáni lidé, nesoucí izraelské vlajky. Byla to přitom mírová demonstrace, kde lidé volali po příměří v Gaze. Jensen říkal stejné věci jako říká Barack Obama. Rozdíl je pouze v tom, že to dělal v Norsku. Prostředí zde je jiné.“ Socialistická levicová strana (Socialistisk Venstreparti), která je součástí vládnoucí koalice, navrhla řadu bojkotů proti Izraeli, které sice nebyly realizovány, nicméně přispěly k nenávistné atmosféře.

 De facto v antisemitském smyslu působí i evropský „boj za lidská práva“ – když Izrael zabil v roce 2008 arciteroristu Ikara Mughniyeha, zodpovědného za plánování i realizaci masových zvěrstev proti tamním i západním obyvatelům, bylo to označeno za válečný zločin (jeho zabití, ne ta zvěrstva) a Izrael je dnes za to oficiálně žalován. Španělský soudce nedávno souhlasil se zahájením vyšetřování sedmi bývalých vysokých izraelských představitelů za „válečné zločiny“ spáchané za shození bomby v Gaze, která zabila teroristu Salaha Shedaha a čtrnáct dalších lidí.

 To vše pochopitelně využívají představitelé Hamasu. Například ministerský předseda vlády Hamasu v Gaze, Ismail Haniya, volal po sestavení mezinárodního týmu pro vyšetřování „sionistických válečných zločinů“ po izraelském zásahu v Gaze, označovaným jím za „holocaust“ obyvatel Gazy. Podobné snahy ze strany teroristické organizace, jejímž smyslem je zlikvidovat Izrael, by samozřejmě nebyly ničím překvapivým, nicméně lži o Izraeli, stále dokola se objevující v západních „pokrokových“ médiích, jim dávají šanci na úspěch.

pro Eurabia.cz přeložil Martin Horák

zdroj

 

4105 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď