"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kdo v Evropě hájí Židy?

Autor: Baron Bodissey | Publikováno: 30.1.2009 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ve dnech, kdy začaly izraelské operace proti Hamasu, začaly i masové demonstrace proti Izraeli a na podporu Palestinců. Konaly se ve velkých městech po celém světě. Některé z nich se zvrhly v násilné konfrontace s proti-demonstranty a policií, kdy byly zahájeny útoky proti Židům ve Spojených státech, Dánsku, Švédsku, Nizozemsku a Belgii.

Muslimští imigranté jsou prominenty mezi protižidovskými demonstranty, i když zdaleka nejsou jen jediní jejich účastníci. V Evropě se jich účastní spojenci z různých politických stran, vykřikují a hází kamením spolu se svými imigrantskými kumpány.

Při těchto otřesných výbuších nenánistí ale chybí zástupci krajně pravicových stran. Komunisté, anarchisté, socialisté a různé jiné strany levice jsou mezi stoupenci Hamasu dobře zastoupeny. A občas se zapojí do pění protižidovských písní.

Ale takzvaný "neofašista"? Ti se toho neúčastní. Mezi účastníky protiizraelských demonstrací nenajdete zástupce Folkeparti Dansk (Dánská lidová strana) nebo Sverigedemokraterny (Švédští demokraté), ale ani Partij Voor Vrijheid (Strana svobodných v Nizozemí). A koho speciálně nemůžete najít? Zastupce Vlaams Belang (Vlámský zájem, Belgie).

Ve skutečnosti se ukázalo, že vedoucí představitelé Vlaams Belang byly významnými a důslednými podporovateli vlámských Židů od první chvíle, co krize začala. A také už dlouhou dobu předtím. Pokud je mi známo, žádná jiná belgická politická strana aktivně a otevřeně nepodporuje Izrael.

Označení Vlaams Belang jak neonacistické strany je hnusnou pomluvou, opakovaně používanou při pokusu o diskreditaci strany. Označování skutečných konzervativců jako nacistů je oblíbenou taktikou levice. Ta nikdy nebyla v této taktice úspěšnější, než v případě Vlaams Belang.

Ale nedávné události ukazují lépe než nějaké argumenty skutečnou povahu Vlaams Belang. Copak by taková nacistická organizace veřejně deklarovala svoji podporu Izraeli a Židům? Proč, mezi belgickými politiky zcela sami, stojí právě oni na straně Židů? Jak by je pak nějaký tzv. antisemita potom mohl volit?

Pokud by existovala nějaká spravedlnost na světě, Charles Johnson by se měl Filipu Dewinterovi (předsedovi Vlaams Belang) omluvit. (Charles Johnson, šéf blogu LittleGreenFootball na Vlaams Belang útočil na coby neonacistickou politickou stranu, pozn. red.).

Ale ta spravedlnost není. A on se neomluví.

Baron Bodissey - 1/9/2009

autor je šéfredaktor blogu The Gates of Vienna

http://globalpolitician.com/25382-western-europe-jews

Z anglického "Who Defends the Jews of Europe?" přeložil -ES-

 

 


 

4240 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízky

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omyluJde zcela nepokrytě a nepochybně o cílený útok na naší suverenitu v oblasti justice, a do budoucna bezpochyby půjde o skvělý nástroj na trestání a vydírání neposlušných členských států EU

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Silné: Václav Klaus ml. o Mašínech. Koluje text. Víme, koho naštve„To máme jezdit na kole?” Babiš tvrdě zúčtoval s Bursíkem. A bylo toho víc, Gretu nepotěší
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď