"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimská demonstrace v Brně? Pěkný trapas

Autor: Petr Paulczynski | Publikováno: 6.1.2009 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Media i servery informovaly o chystané protiizraelské muslimské demonstraci na brněnském centrálním náměstí. Za pikantní považuji, že se tak mělo stát pod sochou patronky města - Panny Marie na Mariánském sloupu. Copak by tomu říkal Alláh? pomyslel jsem si.

Taky jsem si říkal, copak to bude za divočinu, protože hoši, co se umí opásat bombou a jít se vyhodit do luftu i s pár nevěřícími psy (někdy ale i s vlastními), jen aby v nebi mohli obcovat se sedmdesáti pannami, nejsou žádná ořezávátka.

Bez oběda, protože akce byla svolána na 13. hodinu, jsem vzal foťák, abych ten rozjitřený dav opásaný zelenými čelenkami pálící izraelskou vlajku zvěčnil. Skoro o půl druhé vypadalo náměstí tak, jako by demonstrovat přišli jenom novináři, fotoreportéři a televizní štáby. Jejich počty byly totiž vyrovnány se snědými demonstranty, kteří tiše postávali zhruba v počtu 30 - 40 lidí a podupávali v zeboucí vrstvičce padajícího sněhu.

V rohu náměstí tiše postávalo vozidlo Městské policie, jehož posádka pro jistotu, aby nezmrzla, ani nevystoupila. Další policejní doprovod tvořila trojice nudících se policistů PČR. Výzdobu tvořila jedna palestinská vlajka a poté, co přišla asi pětice hašišových individuí, prý "národní bolševici", ještě česká vlajka a černé prapory s komančským vercajkem a kalichem. Kdo je kde posbíral, to by mně zajímalo, asi jim slíbíli jointa na závěr. Ale sloužili jako doprovod jakémusi magorovi v ruské papaše, který když otevřel zobák, mohli jste si myslet, že jsme o 20 let zpátky. Hotové radio Jerevan. Zřejmě maskovaná bolševická bojůvka.

Ale předbíhám. Celá demonstrace probíhala v režii a moderaci jistého Lukáše Lhoťana, brněnského konvertity k islámu, který ještě 1. ledna ve svém blogu na iDnes odmítal podobnou demonstraci v Praze, aby ji 4.ledna zorganizoval v Brně. Nevím, jak důvěryhodný se zdál pan Lhoťan shromážděným muslimům či Palestincům či co to bylo, ale mně se nezdál důvěryhodný ani trochu. Asi proto na jeho výzvy k vystoupení reagoval jen výše uvedený magor z národních bolševiků a ten byl taky bílý.

Jediné oživení byla trojice s proizraelským transparentem. Ale zřejmě muslimové v Brně se nerekrutují z těch, co se odpalují, protože zůstali naprosto neteční. Nebo byli zmrzlí, jako já.

Když jsem skoro po hodině, v níž exhiboval pouze nedůvěryhodný Lhoťan, odcházel, přinesli ještě jeden transparent o genocidě a dopředu vytáhli dvě muslimky, z nichž jedna byla prokazatelně také konvertovaná Češka. Burky nevím proč neměly.

Tak nevím, když na demonstraci v tak vážné věci, jak bylo deklarováno, vystupují pouze náboženští přeběhlíci, a těch co se jich to týká, tam napočítáte málem na prstech jedné ruky, myslíte, že je to důvěryhodná demonstrace?

Já myslím, že to byl pěkný trapas. Nebo, že by se místní muslimové k Hamasu nechtěli hlásit? Hlavně, že pan Lhoťan nezapomněl požádat o zasílání příspěvků na adresu jakéhosi občanského sdružení. Na to, že by něco poslali, nevypadalo ani těch pár pravých Palestinců, kteří tam byli.
 

http://www.paulczynski.cz/

4701 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Docent: Chce dotaci? Ať jde pomoct zdravotnictví! Že kvůli covidu zdechneme hlady? Tak se podívejte„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď