"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Praze proběhla muslimská demonstrace na podporu teroristů

Autor: Max Blaustein | Publikováno: 4.1.2009 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Jak informují česká média, proběhla v pátek odpoledne před velvyslanectvím Státu Izrael v Praze demonstrace Arabů proti izraelské protiteroristické operaci v Gaze.

Podle informací ČTK nejenže kritika demonstrantů byla zaměřena výlučně na Izrael, ale teroristickému Hnutí islámského odporu (Hamas), které svými každodenními raketovými útoky na izraelské civilisty operaci „Lité olovo“ vyvolalo, byla účastníky provolávána sláva. 

Demonstraci svolal předseda Muslimské obce v Praze předseda a místopředseda Ústředí muslimských obcí Vladimír Sáňka, který neexistenci fotografií nebo videozáznamů o údajných izraelských zločinech vysvětlil vskutku brilantně větou: „Média u nás nemohou ukázat všechny otřesné záběry, co se tam odehrává.“

Dále řečnil jistý Mahmúd Marzúk z Všeobecného svazu muslimských studentů a mládeže v ČR. O tom, čeho by měl být onen člověk studentem či zda se řadí mezi muslimskou mládež, ani o tom, zda kromě něj má jeho svaz ještě nějaké další členy, nejsou informace dostupné.

Signifikantní je, že žádné z českých médií, která o sešlosti informovala, nezaznamenalo u řečníků sebemenší známku kritiky na adresu Íránem financované teroristické organizace Hamas, která v Gaze vládne a svými útoky na izraelské civilisty vyvolala nálety na své pozice v Gaze.

Naopak ČTK informuje o tom, že se mj. provolávalo „Ať žije Hamas!“

O tom, zda přítomná policie projevy na podporu teroristické organizace zaznamenala a identifikovala jejich autory, se mediální zprávy zatím nezmiňují.

Na závěr nutno zmínit, že zmíněný nekritický až obdivný pohled na arabský postoj všichni v České republice žijící muslimové nesdílejí. Na svém blogu jej kritizoval známý aktivista Lukáš Lhoťan. Ani ten však nedokázal překročit svůj muslimský stín a namísto ostré kritiky politiky Hamasu, která ubližuje jak Izraelcům, tak především palestinským Arabům samým, viní z odpovědnosti vlády Egypta či USA – tedy ty, kdo zločince z Hamasu odmítají podporovat.

Cesta k muslimskému sebepoznání je zdá se dlouhá.

 

Dokud budou čeští muslimové nenávidět Izrael a pohrdat svými umírněnými vůdci a namísto toho nekriticky vzhlížet k radikálním islamistickým škůdcům, jejich cesta k akceptaci většinovou českou společností bude pevně uzavřena. Nutno dodat, že k jejich škodě.

www.eretz.cz

 

 

2913 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - GruňiImigrantský rapper: „Zabte bílé, a budem mít jejich ženy a prachy!“ Skandál! Americké media odmítají hovořit o muslimských teroristechMasová imigrace dnes ohrožuje evropskou civilizaci : šéfredaktor VA

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Jezte lidské maso, jako boj ke klimatické změně, doporučuje švédský profesorŠvédsko je díky gangům imigrantů ve válce... Čtěte děsivá fakta

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

ParlamentniListy.cz

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od ZemanaSpisovatel: Rusofobie je dneska in. Kdo má čím menší díru do zadku, ten nejvíc ví, jak nás Rusové ohrožují. Nebo největší díru?
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď