"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sebeobrana není agrese

Autor: Ladislav Matuška | Publikováno: 1.1.2009 | Rubrika: Izrael
Ilustrace

Izrael už 4 dny ničí objekty, ze kterých se šíří smrt. Proč to dělá?

Na světě je spousta lidí, kteří se rádi smějí. Dospělí vyprávějí dětem pohádky a mají radost, když pokojně usnou a mají úsměv na tváři, který je provází jejich sny. Je normální, když se lidé radují. Je to přirozeností téměř všech národů. Existuje jediná výjimka - část národa, který si říká Palestinci.

Zatímco většina Palestinců normálně žije, pracuje a pokud má nějakou bolístku na těle, léčí se v izraelské nemocnici, část Palestinců žije v permanentní nenávisti. Od malička se učí pouze modlit a nenávidět. Neznám Korán natolik, abych prokázal, zda nenávist je či není muslimům předepsaná, ale předpokládám, že spíš ne. Osobně znám mnoho vyznavačů tohoto náboženství a jsou to v podstatě mírumilovní lidé, kteří nehlásají nenávist.

Pod kůží zarytá nenávist jedné skupiny Palestinců vede k zločinu páchaném na těch, které nenávidí. Takto vypěstovaní lidé už ani neví proč nenávidí. Prostě je to tak. Nenávidí a neví proč. Snaží se zabíjet a zabíjejí a ve své podstatě neví proč. A když jim někdo řekne, že není důvod nenávidět a zabíjet, tak zase neví proč a nenávidí a zabíjejí dál. A když se ten samý, neustále zraňovaný a zabíjený ozve a začne se bránit, teprve tehdy zpozorní. Nemají strach a nejsou naštvaní, ale mají naopak radost. Mohou totiž nenávidět a zabíjet dál a ještě ve své nenávisti a zabíjení získávají popularitu a "mlčící" spojence.

Co na to ostatní "mlčící"? Ti, pro které nenávist a zabíjení není životním stylem, tolerují a nevidí to, co příznivci Hammásu dělají. Mlčí a pod rouškou humanitární pomoci dodávají do Gazy i jinam zbraně a receptury na jejich výrobu. Nejmodernější formou podpory terorismu ze strany "mlčících" je jeho financování.

A co se stane v okamžiku, kdy se zraňovaný a zabíjený národ ozve? "Mlčící" si vzpomenou na to, že existuje pojem agrese a sebevražedné kroky Hammásu označí za humanitární katastrofu. Televizní stanice v "mlčících" zemích stále dokola ukazjí mrtvá těla zabijáků a zraněnou ručičiku holčičky, kterou jsem se stejnou rukou viděl už na záběrech odjinud a z jiné doby.

Jak to bude pokračovat? Sejde se mírová konference, zastaví se pod tlakem světové veřejnosti sebeobrané kroky Izraele a začne to znova. "Mlčící" zase vyzbrojí nové vrahy, pro které je nenávist životním stylem.

Mě nebaví nenávidět, a proto jsem pro boj s vrahy. Jsem pro trest smrti a souhlasím s jeho vykonáváním tak, jak to Izrael v těchto hodinách provádí!
 

http://matuska.blog.idnes.cz/

4799 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Green Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav CílekŽádná demokracie. Chodíte k volbám, ale mocným je to úplně jedno. Profesor Drulák tvrdě o dnešním Západu
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď