"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

To jsou galeje...

Autor: Roman Joch | Publikováno: 6.12.2008 | Rubrika: Svět
Ilustrace

 

…číst všechny ty emaily od mých levicových fanoušků v reakci na můj článek. Jsou tak manichejské a nudné! Člověk je v pokušení říci: „…zlaté Guantanamo!“ Posuďte sami:

 

(1.) Reakce na článek

Dobrý den pane Jochu,
chtěl bych tímto reagovat na Váš článek ze dne 2.12.2008 Galeje na Guantánamu.
Nechci a nebudu s Vámi rozebírat otázku my jsme ti dobří a oni jsou ti zlí, zajímalo by mne jestli jste se někdy zamyslel, proč vlastně lidé vůbec proti sobě bojují.
Váš článek ve mě  vzbudil emoce a to ty, že se za Vás jako člověka stydím.
A spíše si myslím, že je to jen pokus člověka zbavit se své samoty a ústrků a dát o sobě společnosti vědět.
Děkuji,
Karel V. 

R.J.: Vážený pane V.,
proč vlastně lidé proti sobě bojují? Války, stejně jako láska, sex, nemoci a jejich léčba, či smrt, jsou konstantním údělem lidského rodu. Myslet si, že svět bude někdy bez nich, jest beznadějným utopismem.
Ze své samoty Vás zdraví,
Roman Joch 

(2.) Pro pana Jocha

Pane Jochu,
přečetl jsem si váš ubohý článek Galeje na Guantánamu.
Za prvé bych vám doporučil, aby vás někdo zavřel za to, že  bráníte svoji zem před okupanty tak na 10 let a dal vám také  protézu, abyste měl srovnání.
Jste odporný pokrytec, je to hnus. Vy jste asi první, kdo se  zastával podmínek v Abu Ghraib, s tím vaším nadřazeným  přístupem, že? To se vám líbilo... Tak se na ně musí, že?
Opravdu jste hnusný pokrytec, co to melete o Britech? Víte co dělali  Britové, když dobyli např. Nový Zéland? Z 900.000 Maorů jich  zbylo 70.000. To mi chcete říct, že ty mrtvoly byly samí muži v  produktivním věku? Co se stalo se ženami a dětmi?
Je mi naprosto jasné, odkud vítr vane. Jaký máte vztah k Izraeli?  Jistě kladný, bez jakýchkoliv připomínek.
Je mi z vás zle. Ale víte jak to chodí. Lidi, kteří rozsévají  nenávist, nakonec nikdo neměl rád a zůstali v popelnicích historie.
Jindřich S.
Pardubice 

R.J.: Pane S.,
protézu nepotřebuji, děkuji, obě nohy mi zatím slouží. Ale prosím Vás, co Vás vede, já nejsem žádný pokrytec, já otevřeně píši, co si myslím. Kdybych byl pokrytec, pak bych odsuzoval Guantanamo, jak to dělají všichni. Víte, odsuzovat Guantanamo, to je takový západní levicový folklor. Asi jako milovat Obamu.
Z "popelnice historie" Vás zdraví,
RJ 

(3.) Smrt fašistům
Těším se, až se budeš houpat na šibenici ty fašistické prase.
I když tak čestnou smrt si ani nezasloužíš. Tebe utlouct
americkou protézou z  Guantánamo.
Jsi odporný vřed a budeš vymáčknut. A klidně dál můžeš
bojovníky nazývat teroristy. Dlouho to dělat nebudeš.
Bestie666@seznam.cz
 
R.J.: Broučku,
Ty seš tak originální! A používáš rtěnku? A v které dny?
RJ

 

autor je ředitel Občanského institutu (www.obcinst.cz)
 
publikováno s laskavým svolením autora
 

3167 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USABomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď