"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

OSN: Bosna a Hercegovina je pomocník Al-Kájdy

Autor: Andrija Mrakovcič | Publikováno: 10.10.2008 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Sarajevo – V nejnovější zprávě, kterou vydala organizace OSN, se Bosna a Hercegovina znovu objevila na listině zemí, ve které se nacházejí osoby a organizace  podporující teroristickou síť Al-Kájda. OSN uvádí jména, adresy a čísla pasů zhruba dvaceti naturalizovaných Bosňáků, dále jména neziskových organizací, kterým podle rezoluce UN-1822 je ihned třeba zmrazit majetek a zákazat činnost.
 
Bin Mohamed, Ayadi Chafiq zvaný Abou El Baraa, to jsou jen některá jména Tunisanů, kteří pro Al-Kájdu pracují a kteří získali občanství Bosny a Hercegoviny už 30. prosince 1998.

Po Londýně, Mnichově a Lillea je poslední registrovaná adresa pomocníků teroristické organizace podle OSN v Sarajevu. Mezi podniky a dobročinnými organizacemi se píše o neziskové organizaci „Vezir“ z Travniku, nebo Al-Haramayan a Al-Masjid Al Aqsa ze Sarajeva. OSN také připomíná, že již v minulosti vláda Bosny a Hercegoviny zakázala činnost organizacím podporujicím terorizmus, které se skrývaly pod rouškou humanitárních organizací.

přeložil Andrija Mrakovčič

zdroj
 

4258 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683