"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Podporuji Eurabii.cz, je dobově "in"

Autor: Redakce | Publikováno: 14.7.2008 | Rubrika: Z redakce
Ilustrace

 

Islám v Evropě? Islámská Evropa? To je ňáká ptákovina, ne? chtělo by se říct se švejkovskou intuicí, ale i malostí. Nicméně tento nezvaný a přezíraný Zeitgeist je epochálního formátu; pohrdlivě a sveřepě si jde za svým a konfrontuje, paralyzuje a opanovává stále více svobod a výdobytků západního světa. Politická korektnost zrozená z naivního útlocitu a touhy po nerušeném pohodlí velí tento problém a jeho flagrantní patologické příznaky si nepřipouštět a nevidět. Proto vnímám stránky Eurabia.cz jako aktuální, dobově in, ba i s určitým profetickým přesahem.
Bedřich, překladatel
 
Eurabia považuji v současné době za portál, který zcela reálně informuje čtenáře o nebezpečí islámu pro západní civilizaci a každého jednotlivce na této planetě. Islám se neprávem nazývá světovým náboženstvím. Islám je nebezpečná sekta, jejíž učení nevzniklo ze zbožných motivů jako judaizmus nebo křesťanství, ale z nenávisti a vzpoury právě vůči judaizmu a křesťanství. Jestliže cokoliv vznikne z těchto premis, je to od začátku svojí postatou satanistické učení. Jak víme satan je otec vzpoury a pýchy. Této podstaty je i islám, tedy stejné jako fašizmus či komunizmus. Islám je pro slušného, kultivovaného a humanisticky zaměřeného člověka nepřijatelným zlem. Perverzní sexuální praktiky ať je to bigamie či pedofile nemá nikdo právo omlouvat svojí vírou, protože existují Hospodinem univerzálně dané pravidla lidského soužití, které každému člověku dosvědčuje i jeho vlastní svědomí. Tak samotné je to i s islámským terorizmem, který je z morálního, společenského i politického hlediska neobhajitelný. Dnešní, zvláště v Evropě utopisticky orientovaní politici obelhávají a mystifikují společnost, bagatelizují a omlouvají zlo, jež islám ve světě šíří. Proto je portál Eurabia tolik důležitý a má své nepostradatelné místo při obhajobě západní civilizace, pravdy a spravedlnosti.
Daniel Makay, obyvatel Bruntálu      
 
 

 

Pokud byste také chtěli přispět, byť i drobnou částkou, naše konto je 670 100 - 220 122 2071 / 6210, mBank, (BRE Bank S.A.), Jugoslávská 1, 120 00 Praha 2 (založili jsme nové konto – s nulovými poplatky), nebo kontaktujte Daniel Kotulu na daniel.kotula@cesky-portal.cz, +420 602 128 587.

Vaše případné příspěvky hospodárně využijeme na další vylepšení tohoto serveru. Děkujeme.

Redakce Eurabia.cz

3959 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Má být na hranicích proti imigrantům použita síla? Premiér Orbán prohlásil, že pokud Turecko pustí na Evropu imigranty, Maďarsko bude bránit své hranice s použitím síly. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď