"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

A není to náhoda, že islám třeba osmého století a islám dneška jsou oba tak dobyvačné

Autor: František Kubásek | Publikováno: 6.11.2014 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Fašismus a jeho rasisticky vražedný produkt - koncetrační tábory - byl tak účinný, protože, až do poslední chvíle, nikdo v žádné koncetrační tábory nevěřil. A nyní se historie opakuje. A to vlastně ještě ve vyšší míře. V míře hlouposti a naivity všech, kteří věří, že existují mírní muslimové. Tento fakt budiž sice podpořen tím, že hodně z nich od islámu odchází nebo tím, že muslimky mnohdy muslimkami být nechtějí, ale musí, na druhou stranu, pokud jste pod náporem islámu, prakticky nemáte možnost být umírněný. Jak Korán, tak muslimská rodina k nenávisti k nemuslimům své potomky ženou téměř od narození.

A tak, jako v letech vzniku islámu, kdy Evropa statečně odrazila mnoho jejich útoků, se i nyní historie tak trochu opakuje. Zatímco Mohamed válčil silou a tím, že pod záštitou boha a sebe samým, jakožto jeho poslem, posílal své vojáky zabíjet v dobrém jménu Aláha, dnešní "válečný" islám využívá financování soukromníků - třeba šejků, kteří jsou opět v božím jménu tlačeni k podpoře násilí proti jiným náboženským skupinám. 

A není to náhoda, že islám třeba osmého století a islám dneška jsou oba tak dobyvačné. Tento režim vznikl jako politický a válečný. Aby však "uhnal" masu lidí, musel být ve své době založen na náboženském ekvivalentu, jehož pseudopodobu Mohamed vymyslel. Samozřejmě bylo náboženství postaveno na základech nábožeství stávajících a toho i dnes islám využívá. 

Vykládá o bratrství největších náboženských skupin na světě a o vzájemné spolupráci, za zavřenými dvěřmi však vyzývají k zabíjení obyvatel států, které brání své spojence, brání nějakou etnickou skupinu před vybitím či, v případě Spojených států, napravuje několik nasekaných politicko-vojenských chyb. I my, Češi jsme "pavím lidem" poslali munici. Takže měli bychom se bát?

Podle sluníčkářů samozřejmě ne. Islámské násilí podle nich eskaluje pouze mezi nemuslimy. Což jim vlastně vyvrátil nedávný Australský případ, o kterém jsem psal nedávno. Pak tedy odvrátí hlavu od protinožců a podívají se slepě směrem k Evropě. Zde prý problémy nejsou. Když je klid, slýcháme o tom, jak je islám krásný, když klid není, neslýcháme většinou nic. Tedy krom toho lživého zaklínadla: "to není muslim". A stále se najdou i "exoti" kteří tvrdí, že Islámský stát není islámský. Tím totiž odebírají mnoha teroristům z IS jejich přislušnost. Co je to tedy za lidi?

Mimo jiné to jsou Francouzi, Britové, Němci, Norové, Švédové.... Tedy, aspoň jim tak musíme říkat, ale jsou to prostě potomci přistěhovalců z (islámského) východu. A mají občanství z těchto zemí. Mají od nich vzdělání, zázemí a všechny ostatní občanské benefity. A, světe, div se, i tak trochu výhody, protože zastupují islám. (například česká výjimka na halal porážku či zatím nezastavitelná německá Sharia Polizei, která se nedočkala tvrdších zákroků kvůli strachu z obvinění z rasismu). A co je ještě více překvapující, tyto lidé odkupují či odchytávají zajatce - civilisty i ze zemí, kde sami vyrůstali - aby je veřejně zavraždili. Pořád je islám to nejlepší mírumilovné náboženství?

A co všechny ty příkazy psané v Koránu? Proč je v něm uvedena věta "Když potkáte nevěřící, usekněte jim hlavu" nebo "zabíjejte je všude, kde je naleznete" a další zabíjení přikazující věty? Jak může někdo uvádět náboženství založené na vrahovi a na knize přikazující netoleranci a vraždění počítat mezi neproblémové a mírumilovné? Divím se, že naši sluníčkáři dále slepě nebo možná podplaceně zastávají pořád názor, že islám je v pořádku.

Co je ale ještě více překvapující, je projekt "muslimové očima českých školáků" který, podle znalců, pravdivě propaguje islám. Proto bych doporučil všem, aby své potomky do škol, které i přes ztrátu záštity ministerstva tento pseudoprojekt zavedou, neposílali. Proč? Protože pokud je tato propagátorská kampaň pravdivá, děti by v ní měly, krom všeho, vidět záznamy řezání hlav a nebo minimálně halal porážky, která i v dospělém, který má rozum v hrsti, vyvolá mráz po zádech, neboť si muslimové, krom způsobu porážky, neberou servítky ani s tvrdostí, s jakou se zvířetem těsně před smrtí zacházejí. 

Další problém je to, že je těžké z islámu odejít. Proč si myslíte, že muslimové všude zakládají uzavřené komunity? Islám je diktatura a, krom všeho, vymývání mozku od malička. Každému malému dítěti je teze Koránu podrstrkována téměř od narození. V každé domácnosti platí přísná šárijská pravidla. Všude vládne postavení ženy jako něčeho, co je totálně pod úrovní muže (vše podle Aláha). A to vše je dítěti podsouváno pod nos. A když k tomu přičtete fakt, že dítě bude vyrůstat v komunitě, kde všechny ostatní děti vyrůstají ve stejné diktatuře, bude případná možnost muslimů mít vlastní školy dalším krokem k jejich trvalému uzavření se do islámu i v naší zemi. To by tím pádem způsobilo, že by mladí muslimové u nás byli, stejně jako v zemích, odkud už jezdí pomáhat IS, přesvědčeni o tom, že ten násilný islám je správný.  

Další nevýhodou je, že od islámu je těžké odejít. Nakazuje smrt v případě odpadlictví od islámu. Navíc, otec odpovídá za své potomky. Buď tedy bude muset sám své děti od své rodiny odepsat nebo dokonce zavraždit, aby zachránil čest rodiny, nebo se komunita otočí i od něj. 

Tím pádem je totální sebevraždou podporovat tohle obrovské a čtrnáct století trvající násilí. Kdo ho podporuje, zřejmě nenávidí ženy, kulturu země, ve které to propaguje a vlastně celou tu zemi. Nebo působí na rozumě myslícího člověka jako zrádce národa. A nebo neví o islámu vůbec, ale vůbec nic. 

Převzato se souhlasem autora z jeho blogu kubasek.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | politická korektnost  | šáría  | islám  | imigrace  | přistěhovalectví  | terorismus  | džihád  | válka
2867 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rasizmus! Středověk! vyplísnil Erdogan NěmeckoPřituhuje: Erdogan poslal Macrona do blázince!Proč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Uprchlická realita: Dívky jsou vyděšeny, ve třídě musí mít dospělé "dítě" co je obtěžuje ...Turecko otestovalo S-400 a chce k rozhovorům o Karabachu

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Pravda a láska nové generace: Radikální islám i nový komunismus vítán. Křesťanství zakázat? "Vyspělá demokracie" naším vzorem?Prosím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Zkušený exsenátor: S Prymulou jde o likvidaci Babiše. Jde o všechno! Jinak tato společnost končíNa Vánoce do Špindlu? Zapomeňte. Blíží se nejhorší sezóna v historii, hrozí i zákaz pobytu
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď