"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Uprchlík do každé rodiny. Vlády různých zemí EU už neví, co s uprchlíky, proto pořád častěji zaznívají názory o povinném přerozdělování imigrantů

Autor: Lea Vojteková | Publikováno: 27.10.2014 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Vlády různých zemí EU už neví, co s uprchlíky, proto pořád častěji zaznívají názory o povinném přerozdělování imigrantů. Nejnověji z Itálie a Německa... 

S plánem, jak bojovat s návalem uprchlíků v zemi, přišel náměstek italského ministra vnitra. A podpořil ho i starosta Říma. Každý, kdo u sebe doma ubytuje imigranta, dostane 30 eur na den. S podobným návrhem teď přišel i německý politik ze strany Zelených Winfried Kretschmann. Ten se domnívá, že by obyvatelé Evropy měli ukázat soucit s uprchlíky a poskytnout azyly ve svých domovech. Ti lidé musí být solidárně rozděleni napříč Evropou podle ekonomické síly zemí.

Hmm, zajímavé. Přistěhovalecká politika jaksi opomíjí Němce. Nebo v Německu nemají žádné bezdomovce? Žádné sociálně slabé lidi? Pro africké uprchlíky peníze jsou, ale pro německé bezdomovce ne? Doufám, že pan Winfried půjde příkladem a vezme si k sobě alespoň deset imigrantů. (To ani nemluvím o tom, že něco podobného dělali kdysi komunisté. Kdo měl velký byt, tak tomu mohli přidělit podnájemníka.)

Do Evropy se postupně vracejí bojovníci z Islámského státu. Už jenom čekám, kdy nějaká "moudrá hlava" přijde s pacifistickým programem "terorista do každé rodiny". A jak by takový integrační program mohl vypadat? Spolu s "bojovníkem za svobodu" byste dostali i tento dopis od vlády:

,,V souladu s naším novým integračním programem pro teroristy jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a umístit ho do Vaší rodiny. Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda (můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekáváme, že ho dobře přijmete a budete o něj pečovat tak, aby byl Amé spokojen. Je pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi. Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili, že stále dodržujete principy dobrého zacházení.

Musíme Vás upozornit, že Amé vykazuje jisté psychopatické prvky, ale věříme, že s vnímavostí a citlivostí se Vám podaří překonat tuto obtíž. Připomínáme, že Váš host se jeví extrémně efektivní v boji muže proti muži, že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na nehty. Kromě toho je Amé expert ve výrobě výbušnin z věcí, které se vyskytují běžně v domácnostech. Proto prosím mějte pod kontrolou tyto věci. Ale dejte pozor, abyste se tím snad nějak nedotkli či neurazili pana Amého.

Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit (s výjimkou sexuálního spojení), jelikož on považuje ženy za prosté předměty. Toto je velmi citlivý aspekt, protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám, které nedodržují islámská pravidla oblékání, takže věřím, že Vám nebude vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt k jeho kultuře a víře. Doufáme, že pan Amé se bez problému integruje do společnosti... a jestliže ne, bude to vaše vina." 

Tak co, už vytahujete rozkládací pohovku? :) 

http://vojtekova.blog.idnes.cz

Klíčová slova: islamizace  | imigrace
3854 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď