Podle jeho vyjádření jsou veškeré informace prezentované projektem ověřené a odpovídají skutečnosti. Orientalista Broňa vlastně nechápe, jak si mohl nějaký odborník dovolit zpochybnit projekt, který on, Broňa podpořil jako správný a objektivní.

Korunu všemu nasazuje argumentace jedné z organizátorek projektu Kláry Popovové, která tvrdí, že projekt je nestranný a má vést žáky ke kritickému myšlení o otázkách spojených s islámem. Zároveň však Popovová za doprovodu svých slov v reportáži ČT prezentuje učební propriety v podobě obrázků burky a dalšího fundamentalistického islámského zahalování, ke kterým mají žáci účastnící se projektu přiřadit správné označení z nabídky. Na děti tak projekt může působit dojmem ospravedlňování a „normalizace“ i těch nejradikálnějších podob islámu.

Jak si tedy Klára Popovová představuje kritičnost a objektivitu? Tím, že v rámci jejího projektu Muslimové očima českých školáků není žádná informace k islámu kritická či negativní?

Ovšem položme si otázku, proč je vlastně potřeba podporovat prezentování jednoho určitého náboženství českým školákům? Proč je v české škole zakázáno propagovat politické názory, ale přímo či nepřímo propagovaná nábožensko-politická ideologie islámu je považována za cool a za znak bruselského multikulturního nadčlověka? O tom, jak se posledních dvacet let snažili muslimové ve spolupráci s multikulturalisty ovlivnit české školství, píši podrobně s důkazy i ve své knize Islám a islamismus v České republice.

Na rozdíl od Francouzů, Angličanů a dalších Evropanů mají Češi v živé paměti, jak se na školách propagoval marxismus-leninismus, a vědí, jak tomu čelit. Dnes je učení marxismu jen nahrazeno přijatelnějším multikulturalismem, který je propagován podobně jako kdysi marxismus-leninismus. Ale na rozdíl od dob komunismu, my máme možnost volby. Stěžovat si na ředitele a učitele, kteří podporují moderní rasismus a marxismus-leninismus v jednom pod rouškou výuky k toleranci a multikulturalistické EU.

V konečném důsledku máme ještě jednu důležitou možnost, jak této propagandě čelit. Nevolit ty politiky a strany, co tolerují či přímo podporují tento novodobý totalitarismus a rasismus naruby. Projekt Muslimové očima českých školáku je totiž nádhernou ukázkou toho, jak se dnes místo našich obyvatel podporuje příliv přistěhovalců z jiné civilizace, kteří mají nahradit naši vymírající populaci. Populaci, která vymírá nejen díky politice stran a jednotlivců z předchozích desetiletí, ale také kvůli nezájmu o budoucnost a děti v dnešní době.

Kdyby dnes žil Karel Čapek, možná by nepsal o válce s mloky, ale s muslomloky …

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz