"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Azylový průmysl

Autor: -bj- | Publikováno: 3.9.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Azyl už dávno není jen milosrdná pomoc, ale těžký milionový byznys. Včerejší německý Die Welt již narovinu hovoří o evropském „azylovém průmyslu“. Státní kupčení s azylem ve velkém dalo totiž vznik celému azylovému průmyslu převaděčů, právníků, neziskovek či vykutálených provozovatelů ubytoven. To vše za peníze daňových poplatníků. Ostatně, nic nového pod sluncem – již v Bibli někteří vláčitelé apoštola Pavla zařadili zpátečku a museli respektovat jeho Římské občanství (měl právo na důstojnější zacházení), přičemž oni sami přiznávají, že si je koupili za „těžký prachy“. No a novodobý Řím – EU se nezapře.

Např. shánění ubytování pro imigranty a handrkování se rakouských zemí a obcí s vnitrem patří již notnou dobu k evergreenům rakouské vnitřní politiky a tamního tisku. Nebo z jiného soudku: tento týden francouzský a španělský ministr vnitra po společné schůzce požadují na EU ustavení funkce unijního koordinátora pro ilegály. Navenek s cílem zabránit ilegálům ve vstupu do EU, nicméně je otázkou jak, a zda to spíše neskončí dalším tlakem na přerozdělování imigrantů do východních zemí EU. Na co je máme taky, ne?

zdroje:

http://www.welt.de/politik/deutschland/article131805630/Das-Getto-im-zweitreichsten-Landkreis-Deutschlands.html
http://www.elcomercio.com/actualidad/francia-espana-coordinador-migracion-europa.html
http://diepresse.com/home/politik/innenpolitik/3863900/Asyl_Laender-versprechen-425-neue-Plaetze-im-September-?_vl_backlink=/home/politik/innenpolitik/index.do

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | přistěhovalectví
2314 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683