V pořadu TV Prima Chládek hájil právo islamistek nosit zahalení hlavy s argumentací, že „ žijeme v pluralitní demokratické společnosti“. Ano, pane ministře? A proč tedy je zakázáno nosit hákové kříže? Či jiné symboly Hinduismu, germánských náboženství apod.?

Víte pane ministře, že nošení tohoto zahalení není součásti Koránu ani celého islámu, ale jde pouze o symbol politického islámu? Toho islámu ve jménu, kterého jsou vraždění nevěřící v Mohameda po celém světě?

Pan ministr Chládek svým postojem zrazuje umírněné muslimy ve prospěch podpory islámského extremismu. Ovšem pro mne osobně to není nic překvapivého.

Čeští islamisté posledních 20 roků pracovali na tom, aby pronikli nejen do českých škol a vzdělávacího systému, ale i do politických stran. Je jich sice zatím pár tisíc, ale díky tlaku Bruselu, EU a západoevropské levice se jim daří víc než úspěšně. Podrobně to vše popisuji ve své knize Islám a islamismus v České republice.

V úvodu své druhé knihy Ježíš Kristus a islám popisuji, že zatímco vůči islámu kritické studie a vzdělávání nemají podporu žádného grantu z EU či českého státního rozpočtu, tak šíření pozitivního vztahu k islámu má podporu jak z EU, tak českého rozpočtu. A to vše pod agendou multikulturalismu.

Tedy Chládek či Šabatová nejsou žádnými exoty, ale součásti snahy multikulturalistů a moderní levice o posílení vlivu islámu v české společnosti. Proč to dělají? Jsou to takoví nevzdělanci či idioti? Nebo mají jiný zájem? Nevím. Ale kdo dnes volí ČSSD, volí islám.

Proto vzkazuji všem rozumným levicovým voličům. Nevolte islamofilní politiky z ČSSD. Pokud chcete volit levici, volte ty lidi a strany, kteří islamizaci čelí.

Za ČSSD již muslimové a muslimky kandidují

Kandidáti do voleb za ČSSD z minulých roků