Na co se již ovšem novináři a lidé neptají je to, jak mohou ženy vyznávající islámský fundamentalismus vůbec studovat a působit v českém zdravotnictví? Na to Vám již asi Šabatová a Alrawi nedokáží tak s klidem odpovědět. A proč? Protože podle islámského fundamentalismu, který vyznává Alrawi a Šabatová jej svým přístupem vlastně podporuje, je totiž nejen povinnost se zahalovat, ale také:

- žena nesmí mít žádný fyzický kontakt s mužem, tedy ani přes rukavice.
- žena nesmí být o samotě s mužem.
- žena nesmí vidět muže „nahého“.
- A podobná omezení. Podle náboženského výkladu českých muslimů by se vlastně měla žena úplně vyhýbat jakémukoliv spolčování mužů a žen, protože podle islámu je to „hříšnost“.

Tak, a teď mi milí čtenáři řekněte, jak ty dvě islámské fundamentalistky a fanatičky vlastně mohly studovat zdravotní školu? Jak mohou působit ve zdravotnictví?

Vždyť tam:

- žena má fyzický kontakt s mužem, tedy i přes rukavice.
- žena je o samotě s mužem.
- Žena vidí muže „nahého“.


Anebo je dalším krokem při islamizaci prosazování segregace mužů a žen v českém zdravotnictví? Například milé slečny vystudují zdravotní školu a půjdou pracovat do nějaké nemocnice či léčebny a budou tam požadovat, aby nebyly v kontaktu s muži a nemusely se o ně starat. A kdyby jim zaměstnavatel nevyhověl? Tak si postěžují islamofilní a multikulturní aktivistce Šabatové a ta tam z moci ombudsmana začne dělat bengál, jako na zdravotní škole v Praze, a začne řvát o rasismu, xenofobii a islamofobii či lidských právech.

Ano, protože z Šabatové a její multikulturní party mám stále větší dojem, že u nich má práva kdejaký vrah či terorista, ale náš český občan žádná práva nemá, tedy kromě práva konvertovat k islámu a držet hubu a krok. Jen si říkám, chystá se Šabatová konvertovat k islámu nebo již konvertovala?

Pro ty, co problém zajímá více, bych jen dodal, že již ve své knize Islám a islamismus v České republice jsem upozornil na probíhající propagaci islámu v českých školách pod rouškou multikulturních aktivit sponzorovaných Evropskou unií a českými dotačními fondy, a jak se zdá přidává se k tomu nyní i postupný tlak z institucí infiltrovaných multikulturalisty …

V ČSSD je dusno kvůli tomu, že Šabatová je člověk multikulturní frakce:

Zdeněk Škromach:

„Paní Šabatová podobnými výroky jen potvrzuje obavy, které provázely její nominaci na pozici ombudsmana. Naprosto nekompetentní výroky jen přispívají dalšímu napětí ve společnosti. Naštěstí její výplody nejsou pro nikoho závazné a věřím, že kompetentní orgány se budou řídit zákony a nikoliv těmito pomatenostmi. Příště možná přijde tato paní s konstatováním, že Islámské právo šaría je součástí našeho právního pořádku."

Stanislav Křeček :

Začíná to být pěkný "guláš". Tak z náboženských důvodů lze mít při vyučování pokrývku na hlavě a z jiných důvodů, rovněž chráněných antidiskriminačním zákonem - tedy např. z důvodů etnických nebo světového názoru - nikoliv ? To se nám to zvláštní pojetí lidských práv pěkně vybarvuje.....

 

Alrawi v islámském soukromí:

Alrawi na islámském kongresu v Třebíči: