"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve stínu Mohameda

Autor: David Hibsch | Publikováno: 29.8.2014 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Před časem jsem měl možnost vyslechnout přednášku Dr. Billa Warnera o politickém islámu. Dr. Bill Warner je bývalým univerzitním profesorem v USA a kupodivu jeho oborem je fyzika a matematika. Přesto je studium vlivu náboženství na dějiny světa jeho celoživotním zájmem, přičemž o islámu napsal obsáhlou trilogii s názvem „Politický islám“. Doktrínu islámu podrobuje kritice pomocí matematických metod myšlení. Již před úderem na WTC prohlásil, že z logiky věci dojde ke konfliktu mezi USA a mohamedány. Velmi srozumitelně i názorně mapuje historii expanze mohamedánů a jeho přednášku mohu jen doporučit.

BW_video

Dovolím si komentář. Za nejzajímavější sdělení považuji vyslovení faktu, že Římské impérium nezničili germánské kmeny v době tzv. stěhování národů, ale vojenský tlak mohamedánů v součinnosti s vnitřní korupcí politické správy Římské říše. Podobnost s dneškem je čistě náhodná :-). Obhajoba křížových výprav, jako velmi opožděné reakce západu na dobyvačný teror mohamedánů, je rovněž na místě. Přesto nesdílím vše, co Dr. Warner tvrdí.

Nevěřím v oficiální verzi o 11. září, protože ono vážně nešlo o útok džihádu, ale operaci pod falešnou vlajkou. Některé úsudky Dr. Warnera jsou tu a tam poněkud zjednodušené, hlavně jde-li o současný vztah mezi světem vyznavačů Mohameda a oligarchiemi postmoderního západu. Pan Dr. Warner totiž občas působí neokonzervativně, tudíž tak trochu trockisticky. Americká administrativa přece při iniciování „arabského jara“ poslala ke dnu sekulární vlády Iráku, Tunisu, Egypta, Libye atd., čímž vytvořila podmínky pro vládu militantních džihadistů. Šlo o nedbalost? Do té doby v těchto státech neměli problém křesťané, dokonce ani judaisté. Nesvědčí to spíše o jistém typu zájmů vládnoucích kruhů USA? A vskutku nemám na mysli ono viditelné politické panoptikum. Kampaň amerických neokonů vůči islamistům je pokryteckou hrou a účelovou záminkou k rozvratu západní civilizace jako takové. Inu, každé páchnoucí zboží potřebuje vznešené PR. Účelem je vyvolat podobný tlak, kterému byla vystavena již Římská říše a rozbít současné mocenské struktury a zlikvidovat relativní geopolitickou rovnováhu. Samozřejmě jde především o Evropu. Bankovní rody a kartely by rády, aby si Evropa zase prošla temným obdobím, které nastalo v mezidobí neexistence státní správy západořímské říše a katolickou Karolínskou renesancí. Jako vždy se na tomto scénáři podílí mnoho užitečných idiotů a zase věří, že vedou spravedlivý zápas za svobodu a demokracii. Většina dobyvačných mohamedánů splňuje tutéž roli, protože jsou nástrojem prosazování zájmů těch, proti kterým se domnívají, že vedou válku. Kdo vyzbrojuje mohamedánské milice, kdo jim poskytuje strategické informace a logistiku a kdo jim dává rady? Kdo na tom má zájem? Cui prodest? Někdo může namítnout, proč tedy USA podporují Izrael? Není v tom rozpor? Rozpor je to pouze zdánlivý. Politická oligarchie státu Izrael nepotřebuje mír a pokojné soužití s okolním arabským světem, proto mají od osmdesátých let monstrózní jaderný arzenál. Potřebují PR výspy demokracie a být stále vnímáni jako soustavné oběti, nejlepší kšeft za posledních 2 000 let. Kdyby nebyl nepřítel, slábl by motiv je podporovat a poskytovat jim bianko šek na cokoliv. Takže si nepřítele udržují a podněcují jeho chuť se pomstít. Právě zde se protínají zájmy a existuje mnoho důvodů, proč bankovní oligarchie západu financují a podporují militantní mohamedány skrze administrativu USA a ideology nových pořádků. Je to obdobná situace, o které v přednášce hovoří i Dr. Warner. Mohamedáni jsou výkonnou strukturou. Mají motivy řezat hlavy a lovit otroky, přičemž jsou ochotní umírat za své iluze o nebi s blonďatými pannami. Židovské bankovní kartely z toho mají ekonomický a především politický kšeft a tak trochu do toho zasvěcují i ty nejužitečnější pitomce z řad nominálních křesťanů, kteří touží být stejně jako oni za vodou a patřit mezi bohorovné. Vskutku povedené Bratrstvo kočičí pracky.

Jsem však přesvědčen, že i mezi lidmi, kteří se narodili ve stínu Mohameda, je mnoho těch, kteří mají schopnost pochopit hru a vůli se z ní vymanit. Musí mít velikou odvahu, protože opustit Mohameda je heroický čin, který se v jejich světě trestá smrtí. Takových si hluboce vážím.

http://hibsch.cz

 

 

 

 

Klíčová slova: islám
2986 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

IS vyzval k útokům na sociálních sítíchPo vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď