"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve jménu meče

Autor: -bj- | Publikováno: 21.8.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Nesmlouvavý, vášnivě brutální barbarizmus, prostý jakékoli civilizovanosti a ochoty k ústupkům, shodují se výpovědi očitých svědků, zpravodajů, operativců a analytiků, ohledně nového expanzionistického džihádistického Islámského státu v Iráku a Sýrii. Západní liberální demokracie zvyklá na kompromisy a korumpování a bezpáteřné ústupky shlédává najednou tyto své páky neúčinnými a nemá kam ustupovat. Malosti a slabošství západních politiků, které šly do funkcí jen v touze po moci a vlivu, sobecky intrikovat a přerozdělovat, tunelovat či jen ‚odklánět‘, je najednou hozena rukavice.

Západní psyché, která voplácána ve vatě svého blahobytu propadla iluzi, že krutý atavistický bestializmus scén z Tarkovského filmu Andrej Rublev snad ani nebyla pravda, čelí s otevřenými ústy realitě, kdy ‚nevěrci‘ jsou sadisticky zabíjeni a zvířecky podřezáváni a ženy jsou zvěcněny na sexuální pomůcku bez jakýchkoli práv, prodávanou za pár dolarů. Zejména právě hrdá emancipace a nezávislá svoboda žen je nastolitelům staronového světového řádu jak býkovi červený hadr, a s gustem ji brutálně rozcupovávají na cáry.

Západní svět je zaskočen a paralyzován momentem překvapení, a snad jen vnímavému posluchači v kostelních lavicích zní čtení z proroka Ezechiele připadající na současné liturgické období poněkud autenticky: ‚Protože opustils‘ svého Původce a Ochránce, a zpupně ses‘ považoval za boha, přijde na tě lítý pronárod, který srazí tvou slávu a zadupe tvou nádheru do marazmu bídy a utrpení a vymáchá ti v něm držku‘.

zdroje:

http://www.faz.net/aktuell/feuilleton/die-barbarei-der-dschihadisten-im-namen-des-schwertes-13106443.html

http://madame.lefigaro.fr/societe/pour-djihadistes-femmes-sont-esclaves-sexuelles-190814-900516

Klíčová slova: džihád
2979 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683