"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Česku budou žít miliony přistěhovalců

Autor: Islám Info | Publikováno: 2.5.2008 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Děti dnešních dětí budou žít pohromadě s tak velkým počtem přistěhovalců, že si to dnešní generace Čechů stěží umí představit.
Za dvanáct let by imigranti a jejich rodiny mohli tvořit už 7,5 procenta české populace. A v roce 2065 to může být i třicet procent.

Vyplývá to z nových odhadů, k nimž ve svém novém výzkumu dospěl tým předního českého demografa Dušana Drbohlava z Karlovy univerzity.

Podle Drbohlava se Česko stává zemí, která je vůči imigrantům na evropské poměry velmi vstřícná. Prosadí-li vláda svůj plán zelených karet, může se Česko dostat na úroveň Británie nebo Irska, tedy zemí považovaných za nejotevřenější.

“Snažili jsme se být aktivní, v tom mnohé země zaspaly,” míní Drbohlav. Nejvíce lidí podle něho přijde z postsovětských republik, z Vietnamu a z Číny.

 
Centrum pro rozmanitost a vzdělávání vyšetřuje 12 nedávno vydaných učebnic kvůli stereotypizování. Učebnice například vštěpují žákům chybné představy tím, že když hovoří o rodinách, většinou jde o muže, ženu a jedno nebo dvě děti.

Jiné stereotypy mají plíživější charakter: v jedné učebnici jsou například skoro všechna jména vlámská, dokud nedojde na příběh o neukázněném chlapci Hassanovi. Text o fundamentalismu přináší novinovou zprávu o zákazu islámského šátku ve Francii, čímž podle Centra neúmyslně vydává symbol útisku žen za problematický.

Vlámové by si měli vzít příklad třeba z českých stránek pro pedagogy CzechKid.cz, pokud by se chtěli naučit, jak má vypadat správná multi-kulti nestereotypizující výuka.

Podle španělských antiteroristických zdrojů se ve Španělsku usadilo již osm islámských teroristických skupin, většina z nich v Katalánsku, Madridu, Andalúsii a Valencii. Podle policie jsou tři z těchto skupin přitažlivé především pro imigrantskou mládež druhé generace, která se narodila ve Španělsku, má vyšší vzdělání, žije západním životním stylem a navenek nevypadá radikálně. Tyto skupiny jsou Al-Kajda z Maghrebu, bývalá Saláfistická skupina pro kázání a boj, dále Marocká islámská bojová skupina, a Takfír Wal Hidžra (Odpor a emigrace). Kromě nich se ve Španělsku usadilo ještě dalších pět džihádistických skupin.

Antiteroristická policie odhaduje, že asi 3000 španělských uživatelů internetu navštěvuje džihádistické internetové stránky, většinou anonymně z internetových kaváren. Ty doplňují mešity a další náboženské instituce, které šíří radikální propagandu. Džihádisté také stále častěji překládají obsahy svých internetových stránke do angličtiny. Nedávno se objevily první stránky ve španělštině.

První bílý britský muslim byl odsouzen do vězení na čtyři a půl roku za podněcování britských muslimů k zabíjení spojeneckých vojáků. Colin, který se po své konverzi přejmenoval na Sulaymana, byl konvertován známým kazatelem s hákem Abu Hamzou.

Jeho bratr říká, že Sulayman se po svém náhlém odletu do Maroka vrátil o šest měsíců později vybaven muslimským plnovousem. ” Když se vrátil, byl to jiný člověk. Je to smutné. Měl tak vymytý mozek, že si nejsem jistý, jestli vůbec věděl, kým je”.

Náčelníci Metropolitní policie informovali, že od roku 2005 bylo překaženo patnáct plánovaných teroristických útoků.
 
Vládní zpráva ukazuje, že terorismus patří spolu s některými formami organizovaného zločinu mezi hlavní hrozby vnitřní bezpečnosti Švýcarska.

Islámské extrémistické skupiny se podle ní zaměřují na budování propagandistických, logistických a finančních aktivit, a roste jejich potenciál k násilí. Podle mluvčího federální policie zatím nedochází k přípravě konkrétních útoků.

 
Otec a jeho desetiletý syn byli ohromeni, když jim byl odepřen vstup do veřejných lázní - protože nejsou muslimové. V bazénu právě probíhalo “slušné plavání pouze pro muže”. Jinými slovy, bazén byl vyhrazen pouze muslimům.

Městká rada, která bazén provozuje za peníze daňových poplatníků, říká, že bazén je v ranních hodinách rezervován pro skupiny, které praktikují striktní pohlavní apartheid - v neděli ráno jde o muslimské muže.

Otec si po odmítnutí vstupu vyžádal manažera lázní a zeptal se ho, jestli mohou dovnitř, když jsou oba muži. Manažer mu sdělil, že to není možné, protože ranní nedělní plavání není pouze pro muže, ale že musí být také muslimové. Otec se zeptal, co by se stalo, kdyby trval na tom, že jsou oba se synem muslimové a manažer mu sdělil, že by se v tom případě mohl zeptat muslimů, jestli mohou dovnitř, a pokud by neměli námitky, mohl by je vpustit.

 
“Tanec, alkohol a zakázaná západní hudba”. The horror, the horror.

Policie zatkla na narozeninovém večírku 75 mladých lidí. Mládež byla obviněna z “nemorálního jednání” a pořádání “nepovoleného promiskuitního shromáždění”. Velitel policejních sil řekl, “Tito mladí lidé tancovali, pili alkohol a poslouchali zakázanou západní hudbu”. Nejde zdaleka o první takový zátah.

 
Wilders se chce setkat s běžnými muslimy a imámy, a zahájit veřejnou diskusi o tom, co považuje v islámu za problematické. Většina imámů jeho pozvání otevřeně odmítá, někteří na pozvání nezareagovali, a imám Fawaz Jneid z mešity As-Sunna v Haagu prohlásil, že se s Wildersem setká pouze v případě, že stáhne svůj film z internetu a omluví se všem muslimům.

Wilders vyráží na tour veřejných debat s muslimy v pátek 16. května.

 
Jak jinak, kvůli strachu ze stoupenců Náboženství míru™.

Ukončení její činnosti oznámil holandský politik Ehsan Jami. Říká, že lidé jsou příliš vyděšeni přidat se k organizaci kvůli hrozbám muslimů. Sám Jami byl po oznámení plánu na založení Rady ex-muslimů napaden na ulici a zbit.

http://info.pravdaoislamu.cz

 

 

3843 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Schwarzenberg: "Řveme, jako by nám uprchlíci řezali krky!"Erdogan: Macron chce zastrašit muslimy!!Rakousko chce proti imigrantům nasadit dronyProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Španělsko, Itálie, Malta, Německo a Maďarsko odmítli sankce namířené proti Turecku

ePortal.cz

Pokud diskreditace kohokoli, kdo bezvýhradně nesouhlasí s rozhodnutími Prymuly, Hamáčka či Babiše, měla být cílem celé policejní akce, pak se nelze vyhnout spekulacím o vyprovokování střetů policiíMylná tolerance obřích dluhů

euPortal.cz

25 procent autorů vyžadovaných při zkouškách z literatury by mělo být černých, požadují v BritániiPutin označil rozhodnutí kancléřky Angely Merkel přijmout do Německa více než milion uprchlíků převážně z válkou rozervané Sýrie za „kardinální chybu“

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Něco se chystá, nedělní vzpoura z Prahy má dohru. Za nespokojené se postavili SvobodníŠok. Ředitel ČT Dvořák lapal po dechu. Fridrichová se Šarapatkou ho obešli
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď