"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč na mírumilovné většině nezáleží

Autor: Paul E. Marek | Publikováno: 28.3.2008 | Rubrika: Západ
Ilustrace

Znával jsem člověka, jehož rodina patřila před druhou světovou válkou k německé aristokracii. Vlastnili velké množství továren a nemovitostí. Zeptal jsem se ho, kolik Němců bylo skutečnými nacisty, a jeho odpověď mě zasáhla a od té doby řídila můj postoj k fanatismu.

"Velmi málo lidí bylo skutečnými nacisty", řekl, "ale mnoho z nich se radovalo z návratu německé hrdosti, a ještě více z nich bylo příliš zaneprázdněno, než aby se starali. Já jsem byl jedním z těch, kteří si mysleli, že nacisté jsou skupinou hlupáků. Takže většina lidí seděla na zadku a dovolili, aby se to všechno stalo. Pak, než jsme si to uvědomili, nás ovládli, my jsme přišli o kontrolu, a nastal konec světa. Moje rodina přišla o všechno. Já jsem skončil v koncentračním táboře, a Spojenci zničili mé továrny".

Experti a mluvící hlavy v televizi nám stále dokola říkají, že islám je náboženství míru, a že drtivá většina muslimů chce pouze žít v míru. I kdyby bylo toto nekvalifikované tvrzení pravdivé, vůbec na tom nezáleží. Je naprosto bezvýznamné, má nás jen utěšit, a poněkud zmenšit strašidlo fanatiků řádících ve jménu islámu po celé zemi.

Skutečnost je taková, že v tomto historickém okamžiku ovládají islám fanatici. Jsou to fanatici, kdo je na pochodu. Jsou to fanatici, kteří vedou kteroukoliv z padesáti válek odehrávajících se po celém světě. Jsou to fanatici, kteří systematicky vraždí křesťanské a kmenové skupiny v Africe, a postupně zabírají celý kontinent vlnou islámu. Jsou to fanatici, kteří bombardují, uřezávají hlavy, vraždí nebo popravují své dcery kvůli cti. Jsou to fanatici, kteří ovládají mešitu za mešitou. Jsou to fanatici, kteří s nadšením šíří kamenování a věšení obětí znásilnění a homosexuálů. Je tvrdou a měřitelnou skutečností, že "mírumilovná většina" je také "mlčící většinou", a je vystrašená a stojí stranou.

Komunistické Rusko obývali Rusové, kteří chtěli jen žít v míru, přesto byli ruští komunisté zodpovědní za vraždu asi dvaceti miliónů lidí. Na mírumilovné většině nezáleželo. Také obrovská populace Číny byla mírumilovná, přesto se ale čínským komunistům podařilo zavraždit ohromujících sedmdesát miliónů lidí. Průměrný Japonec z doby před druhou světovou válkou nebyl válkychtivý sadista. Japonsko ale vraždilo a zabíjelo v jižní Asii v orgiích zabíjení, mezi nimiž byly i systematické vraždy dvanácti miliónů čínských civilistů, z nichž většina byla zabita meči, lopatkami a bajonety. A kdo by mohl zapomenout na Rwandu, která se změnila v řeznictví? Není možné říct, že většina Rwanďanů byla "mírumilovná"?

Poučení z historie jsou často velmi jednoduchá a přímočará; nicméně přes všechny naše rozumové schopnosti nám často uniknou ty nejzákladnější a nejjednodušší závěry. Na mírumilovných muslimech díky fanatikům nezáleží. Mírumilovní muslimové se sami odstavili svým mlčením. Mírumilovní muslimové se stanou našimi nepřáteli, pokud nepromluví, a stejně jako můj německý přítel se jednoho dne probudí a zjistí, že je ovládli fanatici a začal konec jejich světa.

Mírumilovní Němci, Japonci, Číňané, Rusové, Rwanďané, Bosňáci, Afghánci, Íráčané, Palestinci, Somálci, Nigeřané, Alžířané a mnoho dalších zemřeli, protože mírumilovná většina nepromluvila, dokud už nebylo příliš pozdě. A pokud jde o nás, kteří pozorujeme, jak se situace rozvíjí, my se musíme zaměřit na tu jedinou skupinu, na které záleží: na fanatiky, kteří ohrožují náš způsob života.

http://www.israelnationalnews.com/Articles/Article.aspx/6996

z angličtiny přeložil Viktor Svoboda

 

5002 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Omlouváte se spolu se Zemanem Srbům? Prezident ČR Miloš Zeman se srbskému národu omluvil za komplictví při bombardování NATem. Omlouváte se spolu s ním Srbům?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď