"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Na západní frontě není klid

Autor: Milton Douglas | Publikováno: 8.3.2008 | Rubrika: Západ
Ilustrace

Za pouhých $29CAD jsem si koupil software PCTV4ME. Za tento poplatek ročně mi internet doručí kdykoliv jeden z asi tří tisíc televizních stanic.

NASA mi skoro denně doručí na mou adresu do mého počítače všechny novinky ze svého výzkumu.

Můj zájem o vojenskou techniku je naplněn hned několika tzv. „alarmy“z oblasti US NAVY, mám přístup k několika stovkám webových stránek US NAVY, US AIR........USA Government....

Žiji v Kanadě, ve vteřinách mohu dosíci desítek webových stránek v Evropě. Austrálii, Novém Zélandu. Websitů zabývajících se tím, co je dnes nejaktuálnější - bojem naší civilisace s největším nebezpečím, kterému naše civilisace, která mi umožňuje mnohem víc, než jsem vyjmenoval, musí čelit.

Jsem hrdý na všechny výsledky, které mi naše civilisace a naše technika dává zažít a prožít. S websitem CICLOP jsem u Saturnu. Pozoruji měsíce, pronikám Saturnovými kruhy spolu se sondou Cassini, objevuji nové měsíce Saturna. Divím se a nemohu vymyslet zdroj spolu s vědci s mnohem větší erudicí, proč má Saturn kolem severního pólu hexagon. Udivující a přesto skutečné. Huygens jemně přistáva na Titanu, měsíci Saturna.

Jsem hrdý na pomalou a přesto jistou jízdu dvou robotických vehiklů nesoucích na sobě neuvěřitelné množství přístrojů zkoumajících Mars.

Seznam sond, přístrojů a dalekohledů schopných dohlédnout skoro k okraji našeho vesmíru je mnohem delší, než několik mých rukou.

V květnu tohoto roku budu s napětím sledovat přistání robota na Marsu. Robot Fenix bude poprve přistávat přímo na své tři nohy a zpomalí svou neuvěřitelnou rychlost padákem a pak motory. Udivující laboratoř přistane za pomocí tří už běhajících sond kolem Marsu. V každém okamžiku Fénix bude ve spojení se svými kolegy a ti budou přenášet data a pokyny pozemním stanicím a tím vědcům pro rozhodování. Tyto výsledky mluví pro mne. Pro jiného jsou to auta, vlaky, rádio. Zase - vyjmenovat to vše, to by byl zase dlouhý seznam. 

Plíživý i otevřeně pracující nepřítel dělá vše proto, aby mne o tyto všechny výsledky pokroku civilisace připravil. Mnozí „idioti“ mu jdou na ruku. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Výsledek jednoho Gallupova výzkumu veřejného mínění zůstává nezveřejněný. Tento výzkum byl prováděný po dobu šesti let na všech kontinentech.

Agentura AFP ve svých zprávách říká, že jsme všichni poněkud alarmisté, paranoidní a podobně: z 1,3 miliardy muslimů říká padesát tisíc dotázaných, je 93 procent moderátních muslimů. Jen 7 procent je jich radikálních.

Z 1.3 miliardy je sedm procent … zanedbatelných, mizivých ... 91 milionů.

Jen 91 milionů radikálních mohamedánů připravených nám useknout hlavičky a všechny zpomínané krásy civilisace a techniky vyanulovat, zničít, potřít. Nic pro ně neexistuje, než Korán a fatwy fanatických hlasatelů nám věci nepochopitelných - ani teď ani v minulosti, doufejme ani v budoucnosti

Vzpomínaná algebra má jeden háček. Těch sedm procent radikálních je lépe vzdělaných, má lepší zaměstnání a doufají v budoucnost islámu více, než těch 93 procent.

Mému synovi bylo asi 14 let, když jsem se snažil ho učit al gebr-u. On vytrvale odolával. Dnes je mu čtyřicet a jestli se nebude muset učit Korán a podřizovat se šárii místo mému učení matematiky!

Zcela nedávno výbuch Semtexu (plastická výbušnina vyrobená v Semtíně u Pardubic a celosvětově uznávaná jako nejvhodnější „hračka“ pro teroristy) dokázal změnit vládu ve Španělsku. Zcela odvážnou vládu Španělé nahradili po jednom výbuchu s několika stovkami mrtvých jistě-zbabělou vládou. Procházeje webovými stránkami Španělska, objevil jsem jednu skutečnost. Všichni věři v obnovu rázného vypořádání se s těmi 7 procenty muslimů, novou vládou.

Bože, pomoz jim.

Usvědčením muslimského fanatika známého jako „Osama bin Londyn“ v Londýně tento týden, stejně jako pěti jeho následovníků, je zasazena důležitá rána islámskému terorismu ve Velké Británii.

V jednom z největších protiteroristických procesů v britské historii, byl Mohamed Hamid shledán vinným jako vedoucí al-Kajdou inspirované teroristické buňky a teroristického výcvikového tábora na britské půdě. S cílem vysílat vycvičené rekruty do Afghánistánu a Východní Afriky.

Člen jeho rodiny ho nazývá „personifikací ďábla“. Mohamed Hamid měl roli ve výcviku radikálních příslušníků islámu, kteří 21. července 2005 chtějí opakovat úspěšný výbuch z doby před dvěma týdny.

Hamidův pomocník Atilla Ahmed se přiznáva ke třem obviněním z navádění k vraždě a byl klíčovou figurou z mešity ve Finsbury Parku vedenou muslimským klerikem Abu Hamzou al Masri, který očekává vydání pro soudní proces v USA kvůli obvinění z terorismu.

Rozsah teroristického ohrožení Velké Britanie je obrovský. Podle M15 (obdoby CIA v USA) je přes 2,000 identifikovaných teroristů inspirovaných al-Kajdou v 200 teroristických sítích. Dodáme-li odhadovaných 2,000 službám neznámých, kteří v Británii operují, dostáváme se k číslu kolem 4,000 teroristů řízených al-Kajdou ve Velké Britanii.

Neklopme však hlavu v beznaději. Znalost nepřítele je prvním krokem k jeho potření. Britské autority vyšetřují v současné době ne méně než 30 aktivních teroristických spiknutí a zmařily více než 15 velkých pokusů o teroristické útoky od 11/9. V průběhu pěti let provedla britská policie přes 1,200 zatčení spojených s terorismem a více než 400 obvinění.

Válka, kterou Velká Britanie vede s terorismem, je podminovávána kulturou politické korektnosti a poškozována odkazem a dědictvím mutikulturalizmu, rovněž tak erozí britské národní suverenity v EU, poklesem britské vojenské schopnosti, výdajů na obranu a redukovanou vůlí promítnout vojenskou nutnost za hranice.

Otřesné prohlášení, učiněné před několika dny Canterburským arcibiskupem Rowanem Wiliamsem, podporujícím přijetí některých částí islámské šárie do britského zákonodárství, byl přesvědčivým symbolem levice, pokračující v nestoudnem podplácení islámského extrémismu v britské společnosti.

Čeští a slovenští obyvatelé si mohou připomenout ministra Chamberlaina a Daladiera a samozřejmě pana Hitlera. Situace nyní je mnohem nebezpečnější. Nemůžeme říci „Hanibal ante portas“, musíme si přiznat „Hanibal intra portas“. Více – nepřítel je už kolem nás a už určuje, jak budeme myslet. Nic si nenamlouvejme. Rozhlédneme-li se kolem sebe, uvidíme jen jeden stát napadeným islámem, který se snaži

postavit se islámu. Státy jako Francie, Německo, Švédsko, Norsko, státy, které se uměly postavit Hitlerovi, se dnes ustrašeně krčí před nepřítelem, místo aby se s ním vypořádaly. Uctivě se sklánějí a prodávají Evropu kousek za kouskem. Kde se naši předkové nebáli vzít zbraň do ruky a zahnat „Mohamedána.“ Mohamedán však zanechal předmostí v Bosně. Dokázali jsme vyhodnotit, jak hrozivou situaci máme na jihozápadě Evropy? Umíme vyhodnotit, jaká situace nám vzniká v Albánií, Bosně a nyní v Kosovu? Tyto tři státy jsou předpolím al-Kajdy. V ostatních státech si islám vynucuje, co budeme tisknout, co si budeme myslet. Ptám se, nejsme už za hranici přípustnosti?

Stačí příjmout Turecko do EU a máme v Evropě 100 milionů muslimů. Nenamlouvejme si, že Turecko nerovná se islám. Nebuďme slepí.

Vzpomeňme si na algebru: 93 plus 7.

V Evropě bude jen 7 milionů radikálních muslimů. Jen 7 milionů. Více. Tři státy výše uvedené obsahují značně vyšší procento než sedm. Možná Turecko přinese méně islámu, avšak zcela určitě vyšší procento radikalismu, než 7 procent.

Nesmíme být panikáři, nesmíme být paranoidní. Mějme však na paměti realismus.I paranoik může býti mrtvý. Panikář nejspíše podléhá. 

Institut Královské armádní služby (RUSI), nejvíce uznávaný britský think tank, zabývající se otázkami obrany, vydal v poslední době sžiravý útok na britské schopnosti postavit se islamskému terorismu.

Report pánů Prinse a Salisburyho (Risk, ohrožení a bezpečnost: Případ Velké Británie) je čtení pro každého, koho zajímá stav nejbližšího spojence Ameriky.

Zde se vnucuje otázka Albánie a Kosova, kde USA sehrává roli nám zcela nepochopitelnou.

Odvážný elaborát zjišťuje “ztrátu důvěry v naší vlastní identitu, hodnoty, konstituci a instituce.“ Elaborát kreslí znepokojující obraz „rozpadávající se, post-křesťanské společnosti, stoupající měrou dělíci se o interpretaci své historie, své nacionální zájmy, své hodnoty a politickou identitu“.

Zpráva ukazuje na nedostatek integrace mezi imigrantskými komunitami a „bláhové podřízení se multikultralismu“, který kompletně podkopáva boj proti extremismu. Nedostatek sebedůvěry státu je v neoblomném kontrastu s neoblomnosti teroristického nepřítele zevnitř i zvenčí. 

Na domácí frontě musí Británie udělat další kroky a zesílit existující protiteroristické zákony, včetně větších pravomocí policii, aby ta mohla zadržet podezřelé teroristy bez dalšího obvinění. Nynějších 28 dní není postačujících. Dále se musí urychlit deportace „učitelů nenávisti“. Militantní mohamedánské skupiny jako Hizb-ut-Tahrir (Islamská strana osvobození) nemá místo v britské společnosti a musí být včleněna do seznamu vládou nepovolených organizací. Lídr Konservativní strany David Cameron má pravdu, když volá po zákazu tohoto nebezpečného hnutí, které je už zakázané v Egyptě a Pákistánu.

Hnutí volá po zřízení muslimského kalifátu.

Velká Británie by měla odolat snahám EU, které se snaží omezit britskou antiteroristickou snahu a měla by vystoupit z Evropské konvence pro lidská práva /ECHR/. 

Belmont Club (známý anglický pravicový blog) uvádí: No Retreat, No Surrend. Německé autority uzavřely uměleckou výstavu organizovanou dánskou uměleckou skupinou, zvanou „Vzdej“, poté, co obdržely vyhrůžky muslímů. Ty se mohou splnit, pokud se prý neodstraní plakát znázorňující Kábu. Ředitel galerie prohlásil, že podlehl hrozbě a rozhodl se na chvíli galerii uzavřít.

 
Že nepřítel neurčuje, jak budeme myslet? Islám se chystá budovat v celé Jižní Americe televizní stanici na způsob al Džazíry. Nesmí při tom chybět ani spolupráce Venezuely. Jestli se kdokoli domnívá, že Chavéz je nepřítelem USA a přítelem Evropy, ať si to klidně myslí. Chavéz je v první řadě svůj přítel, pak přijde islám a pak Chavéz. Vsaď se, že Evropa v té řadě bude chybět.
 
Dubai koupil od Američanů F-16. Nevím, jestli block 40 či 50. Investice miliard dolarů do průmyslu, inženýrů, techniků atd. Dnes vyrábí F-16/blok 60 (číslo bloku udává schopnost letadla). Blok 60 ani Amerika nevyrábí.
 
V myšlení mnoha jsou Arabové a muslimové ...idioti. Nepopírám. Mají však naftu a to znamená peníze. Mohou si kupovat techniku, inženýry, piloty. Agentury pro zaměstnání pilotů fungují hlavně proto, aby z větší části sháněly stihací piloty, které potřebují mohamedánské země. 
 
Evropa, a nejen ona sama, ale celý svět, vede válku, která může vést k vítězství jen tehdy, když je vedena sebevědomými národy, které věří v oprávněnost svých věcí. A které jsou odhodlány bránit západní tradice a svobody v ulicích Londýna, Prahy, Bagdádu či Teheránu.           
 

pro Eurabia.cz sestavil Milton Douglas, spolupracovník Eurabia.cz v Kanadě

zdroje:

Belmont Club
http://fallbackbelmont.blogspot.com/
Nail Gairdner Ph.D
http://www.americanthinker.com/
Institut pro mezinárodní studie
The American Thinker

4095 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď