"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islamisté vyhrožují smrtí rakouské političce za urážku Mohameda

Autor: Mária Pešeková | Publikováno: 17.1.2008 | Rubrika: Kauzy
Ilustrace

Na internetu se objevilo video islamistů, které popudil výrok rakouské političky. "Toto video není určeno pouze Susanně Winter, ale pro všechny nevěřící, kteří nemají respekt před Alláhem a islámem. Dá bůh, přijde den, kdy budete potrestáni," praví se v něm. Winterová označila Mohameda za pedofila, který korán napsal v záchvatech epilepsie. - více

Video bylo ze serveru YouTube už odstraněno. Jeho překlad je následující:

Susanno Winter, byla to od tebe chyba, s boží pomocí budeš potrestaná za to, co jsi udělala.

Projev S. Winter: „... je všechno to, co se dnes nazývá náboženstvím, skutečně náboženstvím? Podívejme se na proroka Mohammeda. Toho lze spíše označit za vojenského vůdce, z 66 válek, které vedl, 27 začalo z jeho strany. Korán napsal ve svých epileptických záchvatech. A to, co mě jako ženu zvláště popuzuje a co pořád zdůrazňuji, ve svých padesáti letech se oženil s šestiletou holčičkou, z pohledu dnešního systému, je Mohammed zneuživatelem dětí.“   

To byla chyba.

Allahu akbar.

A teď jsi si začala s takovýmito lidmi. Tito lidé jsou bojovníky Alláha. Těmito válečníky jsme my, muslimové, se kterými máš teď, Susanno, problém.

Podívej, Susanno, kvůli tvému proslovu se může stát něco podobného i ve tvé zemi – a budeš za to odpovědná. (V pozadí hořící Dvojčata)

Toto video není určeno pouze Susanně Winter, ale pro všechny nevěřící, kteří nemají respekt před Alláhem a islámem. Dá bůh, přijde den, kdy budete potrestáni.

A teď všem muslimským bratrům a sestrám, musíme si pomáhat, bez ohledu na národnost, muslim jako muslim, bojujte proti těm, kteří urážejí islám, kteří zabíjeli vaše rodiny.

Nebojujte mezi sebou, ale společně proti stejnému nepříteli. Dá bůh, lidé najdou správnou cestu a touto správnou cestou je islám – pokoj všem muslimům.  

Made by Bilal & Jasko.

Jsme sandžakové, před kterými se všichni třesou.

5830 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683