"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kdo koho uráží?

Autor: Petr Vyoral | Publikováno: 29.11.2007 | Rubrika: Názory čtenářů
Ilustrace

Na ČT1 (St 20:00) jsem právě viděl pořad Světáci, který uvádí panové Špaček s Havelkou. Vskutku neuvěřitelné. Názorně nám vysvětlili, že pokud vycestujeme do "muslimské" země, měli bychom ctít jejich zvyky a společenská pravidla. A pokud někdo z muslimské země zavítá k nám - světe div se - musíme ctít pravidla, která platí v jeho zemi. Co je jim po ctění našich zvyků, že?
 
A jako třešnička na tomto dortu, který vařil pan Špaček s panem Havelkou, byla situace, kdy soutěžící (česká žena) podala na uvítanou muslimskému muži ruku. Co si to vůbec dovolila?!  Vždyť všichni víme, že se to nesmí. A pokud jste to nevěděli, pak se neumíte ve společnosti chovat.

Takže si to zopakujme, ať neuděláme příště chybu: Pokud žena podá muži ruku a on ji nepříjme, za "normálních okolností" by ji urazil. To ale neplatí v případě, že je tím mužem muslim.

Měli bychom tedy zavést nové společenské pravidlo: Nepodávejme muslimským mužům ruku ani my, muži, když podanou rukou "našich" žen pohrdají.

6139 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Český antiislám žije! Pomozte nám jej propagovat - nové propagační předmětyUSA vyhlásily EU válku. Hospodářskou. Pompeo si jede koupit východňáryImigrantští sirotci přepadávájí škrtícím chvatem "mataleón"Imigrant uškrtil svou ex: „Udělala z mého dítěte křesťana!“Kozel zahradníkem? Socialisté řeší extrémizmus v silových složkách

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

euPortal.cz

Zapomenutý rozhovor se sestrou Lucií Obrana státu bez funkční domobrany je nemyslitelná

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ParlamentniListy.cz

Exkurze do nitra komunistické strany. Těžce nemocný Kohlíček promluvil: Husák, Bil'ak, Štrougal, Jakeš, Ransdorf...Loď migrantů pluje do Evropy. Jeden vytáhne mobil, další doklady, zbylí kreditky. Pak udělají absolutně nečekanou věc. A ještě se u toho nahrají
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď