"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islámská věda se opět probouzí

Autor: Viktor Svoboda | Publikováno: 26.11.2007 | Rubrika: Terorismus
Ilustrace

Islámské sebevražedné útoky mají z hlediska pachatele jednu nespornou výhodu: okamžitý vstup do ráje bez nutnosti projít mučením hrobu a peklem, kterým bude po smrti a Posledním soudu vystaven každý muslim, bez ohledu na to, jak moc byl zbožný (jeho zbožnost bude mít vliv pouze na dobu trvání tohoto mučení, přičemž mučení hrobu mu bude odečteno od jeho pekelného trestu podle principu "má dáti-dal"), a také prominentní postavení v Zahradě ráje. Jinak mají tyto útoky samé nevýhody, mezi něž patří především fyzická smrt bojovníka - jinými slovy, nejde o bojový prostředek, který by byl vhodný pro vlažné věřící. A ačkoliv o kandidáty na islámskou sebevraždu není nikdy nouze, na definitivní porážku nevěřících to rozhodně nestačí. A to je okamžik, kdy do hry vstupuje islámská věda.

Podle mytologií vydávaných za historii byla islámská společnost kdysi nositelkou pochodně civilizace, a bez ní by mimo jiné neexistovala moderní věda a naše dekadentní západní nevěřící společnost, která pouze stojí na základech položených a kdysi rozvinutých islámskými učenci. Přinejmenším se od nás očekává, že více či méně radikální verzi tohoto výkladu dějin budeme věřit. Jak to bylo ve skutečnosti, si ukážeme v samostatném seriálu na toto téma, dnes se budu pouze krátce zabývat možným zábleskem obnovy oné vznosné stavby, jíž kdysi islámská věda byla.

A jako vždy jsme to my nevěřící islámofobové pochopili špatně!

Vezměte si Ahmeda Mohameda. Vynalézavý mladý muslim, který přišel na to, jak vyřešit výše uvedené dilema ležící v sebevražedných útocích (tj. mučednictví) prvního stupně, a odstranit jejich hlavní nevýhodu, tedy smrt bojovníka. Skeptik by mohl namítnou, že se tak odstraní i jeho hlavní výhoda, tedy bezprostředně následující a nekonečné sexuální orgie se 72 pannami, nicméně Ahmed Mohamed evidentně zacílil svůj vynález na jiný trh než ten, který je důležitý pro našeho fiktivního kritika. Zatímco Skeptik, zbožný to muslim, žije v ideální utopii, ve které je každý muslim připraven zemřít v boji za Alláhovu věc (a kdo ne, je prašivý nevěřící), Ahmed je realista, který chce dát šanci k tomu blýsknout se před Alláhem i těm méně zbožným muslimům.

A jako vždy jsme to my nevěřící islámofóbové, kdo mu ničí jeho plány na vyřešení problému naší nevíry!

Ahmed je totiž opravdový vědec. Jak ukazují dokumenty z Palestiny, takoví jako on se stávají příkladem mladých chlapců jako inženýři, budoucnost utiskovaného islámského národa trpícího pod těžkými botami nevěřících. Ahmed vynalezl a prakticky demonstroval alternativu ke klasickému schématu, při kterém bojovník džihádu zabije sebe, a při tom s sebou vezme do hrobu tolik nevěřících a nepřátel islámu, kolik jen dokáže. Jeho koncept je skutečně revoluční: k odpálení bomby použijete dálkové ovládání, a zabijete pouze nevěřící! Celý systém je také ekologický, protože bojovník může být na rozdíl od zastaralého schématu recyklován k dalšímu útoku na nevěřící, a z jeho zkušeností mohou čerpat mladší generace.

Autority nevěřících však jako vždy celou věc špatně pochopily a mladého vynálezce zatkly! Posuďte sami:

Soudní žaloba poskytuje nové detaily k videonahrávce, o které vláda říká, že byla pořízena studentem Univerzity Jižní Floridy, a zveřejněna na stránkách YouTube.

Autority tvrdí, že video bylo natočeno Ahmedem Mohamedem, věk 26 let, který byl 4. srpna zatčen v Jižní Karolíně společně s Jousefem Megahedem, a obviněn z převozu výbušnin.

Žaloba říká, že Mohamed se k výrobě videa, ve kterém demonstroval, jak použít dálkově ovládanou hračku k odpálení bomby, přiznal.

Žaloba cituje Mohameda, jak na videu arabsky říká, "Místo aby bratr provedl mučednickou operaci, ať mu Alláh žehná, může použít výbušné zařízení na dálku a zachránit tak svůj život, pokud Alláh dá, požehnaný a vznešený, pro skutečné boje".

Řekněte sami: s takovým odhodláním, nevidíte již za obzorem skutečnou renesanci islámské vědy v celé její velikosti?

 

3518 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Moudrá ekonomická politika ruského prezidenta Vladimira Putina přináší své ovoce a tím bychom se měli inspirovatPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...Kalouska už nikdo normální nebere vážně. Chvilkaři by udělali nejlépe, kdyby konečně dali pokoj... Ivo Strejček sundal rukavice, odnesla to i Čaputová s Jourovou
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď