"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Indoktrinace nenávistí k „západu“

Autor: Karolina Kopecká | Publikováno: 5.12.2005 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

V souvislosti s teroristickými útoky spáchanými dětmi původních imigrantů z muslimských zemí, následným vyhošťováním imámů některých mešit, ale i v souvislosti s nedávným zapalováním aut ve Francii se často objevuje pojem „indoktrinace nenávistí vůči západu a myšlenkami radikálního islámu“. Pokud bych měla tento pojem velmi zjednodušeně vysvětlit, jde o to, že mladý muž, který má problém nalézt v Evropě, ale i v zemi svých předků svou identitu podlehne vlivu kazatelů džihhádu a „spravedlnosti pro islámský svět“, odvrátí se od „morálně zkaženého Západu“, který mu neumožňuje nalézt pracovní uplatnění a opravdové hodnoty a nastoupí cestu bojovníka pod vlajkou džihhádu - pro větší slávu Alláha.

Nechci se nijak dotknout těch muslimů, kteří se snaží naplňovat islám jen v tom dobrém, ale zhruba tak nějak vypadaly zkrácené životopisy teroristů či pouličních násilníků, o kterých psali francouzské a anglické časopisy po bombových útocích v londýnském metru a událostech na předměstí Paříže a jiných měst. Někteří z nich byli na počátku svého přerodu „mladíky bez budoucnosti“, ve vytahaných teplákových bundách, kteří bloumali po předměstí, prodávali drogy a obtěžovali kolemjdoucí ženy, a na konci byli horlivými zastánci ideologie, o které byli přesvědčeni, že je tím pravým islámem.

Ovšem jen zastánci islámu si myslí, že Alláh je všemohoucí, a proto se nedomnívám, že za všemi problémy, které se objeví v souvislosti s muslimskými komunitami stojí islám.

Evropská imigrační a sociální politika umožnila vznik „islámských“ ghett a naplnila je potomky a příbuznými a příbuznými příbuzných původních ekonomických přistěhovalců. Koncepce multikulturní společnosti přidala utopickou vizi vzájemného a nekonfliktního porozumění lidí, jejichž pohled na svět, hodnoty a kulturní zvyky jsou zásadně odlišné, změna ekonomické situace v Evropě se zasloužila o úbytek poptávky po neodborné pracovní síle.

A tak můžeme pokračovat dál přes absenci nadšení imigrantů především z muslimských zemí přijmout „evropské hodnoty“ a pravidla hry za své a následně přijmout evropskou kulturu, jazyk a sociální systém, až k úloze rodin, náboženství, atd.

Výsledkem je zamotanec, který je tak komplikovaný, že většina EU politiků raději dále předstírá, že neexistuje než aby přiznali, že ho neumí řešit a ani nemají chuť se v něm osobně angažovat. Každý kdo absolvoval střední školu si dnes sám může spočítat, jak to bude vypadat za čtyřicet let v těch místech Evropy, kde dnes 40% obyvatelstva do 35 let tvoří imigranti ze severní Afriky.

Jen těžko asi můžeme vyčítat majiteli obchodu z centra Paříže, že nezaměstnává více mladíků temné pleti s velmi omezenou francouzskou slovní zásobou a neplatí za ně sociální a zdravotní pojištění a daně.

V tomto článku jsem se chtěla věnovat pouze jedné, ale velmi významné části této skládačky. A to je právě „indoktrinace nenávistí k západu“.

Co to vlastně je, jaké má zásady?

Základem této indoktrinace, stejně jako každé jiné, je pravděpodobně několik jednoduchých zásad.

Takové desatero propagandisty by mohlo znít například takto:

1) dvě čtvrt-pravdy za sebou jsou půl pravdy a dvě půl-pravdy jsou celá pravda
2) stokrát zopakovaná lež se stává pravdou, protože není kouře bez ohýnku a není šprochu, na kterém není pravdy trochu
3) )vše zamotej, každá pravda je relativní
4) svoboda slova a názoru jsou v Evropě zaručeny ústavou
5) pokud někdo napadne tvé názory, řekni o něm, že je xenofob, rasista, nebo že není tolerantní, to by mělo fungovat
6) je prakticky nemožné zažalovat ideologii a hanit rasu, proto se braň, že tvé náboženství a kultura ti to přikazují
7) na nepříjemné otázky odpovídej konstatováním jakýchkoliv obecných pravd
8) z určitého úhlu pohledu byl i Hitler oběť, pokud tě někdo obviní, tvař se jako oběť
9) využij zákonů protivníka k dosažení svých cílů
10) pokud se to hodí, z marginálních odkazů učiň hlavní a z hlavních marginální
atd…

Pak už stačí vybrat vhodné prostředí, kde můžete nerušeně působit na ty, kdož Vám chtějí nebo musí naslouchat. Jako příklad jsem opět použila internetové noviny www.muslimskelisty.cz.

Dlouho jsme o nich nepsali a zajímalo mne, co nového se čeští muslimové a zájemci o islám a džihhád mají dozvědět o zapalování aut ve Francii, prohlášení íránského prezidenta o Izraeli, o dalším vývoji v Iráku a jiných nedávných událostech. Také mne zajímalo, zda autoři těchto stránek přiznávají určitý díl viny na světových problémech i islámskému světu, nutí na svých stránkách k zamyšlení nebo zda se alespoň pokouší spravedlivě komentovat světové události.

Opět uvádím pro zájemce o původní text plné odkazy:

Porušováni lidských práv v Iráku je dnes rozšířenější a brutálnější než za vlády Sadáma Husajna.
odkaz: www.muslimskelisty.cz/zp632.htm

Ortodoxní židé po celém světě jsou prý zkormouceni hysterií, která propukla po nedávném přání íránského prezidenta Mahmúda Ahmadínedžáda vidět svět osvobozený od sionismu. Toto přání není nic jiného než touha po lepším a mírumilovnějším světě. Je to naděje, že po odstranění sionismu budou židé a muslimové spolu žít v souladu, jako žili po staletí, v Palestině a všude ve světě. Vidět v prezidentových slovech projev protižidovských citů znamená nebezpečné překrucování.
odkaz: www.muslimskelisty.cz/zp633.htm

Íránský prezident Ahmadínedžád ostře odsoudil Izrael a proizraelskou politiku Západu
Islamic Republic News Agency (IRNA). Prezident Ahmadínedžád ve středu 26. října 2005 během konference "Svět bez sionismu" pořádané v Teheránu prohlásil, že vytvoření sionistického režimu bylo krokem hegemonistického systému a arogantních sil světa proti islámu.Při projevu ke shromážděným zástupcům palestinských povstaleckých skupin sídlících v Teheránu, členům společnosti na obranu palestinského národa a členům Studentské islámské asociace dodal, že probíhá historická bitva mezi světem arogantních sil a světem muslimským.
odkaz: www.muslimskelisty.cz/zp630.htm

Zpravodajství iráckého odporu za dny 26. - 28. října 2004 sestavil Muhammad Abú Nasr, přeložila Eva Cironisová
Úterý 26. října 2004. Bagdád a okolí. Kolem 5:00 vypálil odpor 68mm rakety C5K na bagdádskou tzv. Zelenou zónu.Pět minometných střel ráže 82 mm dopadlo ráno na americkou základnu v 'Ámiríji. Tři američtí vojáci byli zabiti, když odpor zničil raketami RPG7 v 7:00 ve čtvrti Ša'b na severu Bagdádu jejich Humvee. Bojovníci odporu zaútočili v 7:30 raketami SPG9 na silnici k mezinárodnímu letišti mezi čtvrtěmi Džihád a 'Ámil na americké obrněné vozidlo na přepravu cestujících a zničili je. Při útoku bylo ve vozidle zabito šest amerických vojáků. V 9:00 odpálil odpor bombu nedaleko mešity Dirása ve čtvrti Karak pod projíždějícím autem Landcruiser, patřícím kolaborantským Brigádám Badr. Výbuch usmrtil čtyři příslušníky brigád. Ve stejnou dobu zničila bomba v Duwajlibíji na jihozápadě Bagdádu Humvee a zabila tři americké vojáky a jejich iráckého tlumočníka. Jeden americký voják byl zraněn a další dva vážně zraněni, když kolem 9:00 zneškodnila bomba jejich Humvee v bagdádské čtvrti Furát. Čtyři američtí vojáci byli v 11:00 zabiti při útoku odporu na americký vojenský kamion se zásobami v bagdádské části Sadr al-Qanát.
odkaz: www.muslimskelisty.cz/ira67.htm

Mugabe přirovnal Bushe a Blaira k fašistům
Zimbabwský prezident Robert Mugabe prohlásil v proslovu na oslavě 60. výročí Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) při OSN, že Spojené státy a Velká Británie protiprávně napadly Irák a hodlají měnit vlády v dalších zemích. „Musíme dovolit těmto mužům, dvěma bezbožným mužům našeho tisíciletí, kteří stejně jako Hitler a Mussolini vytvořili bezbožnou alianci, aby se spojili k útoku na nevinnou zemi?“ prohlásil na konferenci.
odkaz: www.muslimskelisty.cz/zp622.htm

Bush a Blair jsou stejní jako nacisté
TurkishPress.com 8. 10.2005
Prezident George W. Bush a premiér Tony Blair jednají stejně jako nacističtí váleční zločinci, když nařídili invazi do Iráku, prohlásil v pátek bývalý šéf inspekčního týmu iráckých zbraní. Scott Ritter přirovnal „agresivní válku“ Spojených států a Británie v Iráku k chování Německa v Evropě za 2. světové války. „Oba tihle muži by mohli být označeni za válečné zločince, prohlásil před Chathamovou parlamentní komisí expertů v Londýně. „Tony Blair a George Bush jsou zodpovědní za plánování a vedení agresivní války.“
Odkaz: www.muslimskelisty.cz/zp618.htm

Spiknutí ovládnout arabský svět? Poslední rezoluce OSN znovu zapálila debatu o tom, zda Západ úmyslně zabraňuje pokroku v regionu pro své vlastní účely.
odkaz: www.muslimskelisty.cz/zp535.htm

Například u nás, většina cizinců z arabských zemí jsou lidé, kteří sem přišli za vzděláním, založili si zde rodiny a zapojili se do společnosti. Navzdory svému postavení a vzdělání se však podobně jako každý cizinec neevropského původu potýkají s neustálými problémy a nevraživostí. A tak zatímco islámský svět žil po mnoho tisíciletí v multikulturní toleranci, civilizovaná Evropa proklamující svobodu a demokracii se ani v současnosti nedokáže vypořádat s rasismem a netolerancí, kterou se jí úspěšně podařilo vyvézt i za své hranice.
Mgr. Jana Al Oukla
odkaz: www.muslimskelisty.cz/zp624.htm

Co dodat na závěr? Asi jen to, že pan ing.Muhammad Abbas ve svém internetovém díle pokračuje již několik let a žádný úřad na něm dosud neshledal nic nepatřičného. Islám ve všech svých podobách nadále zůstává mírem a tolerancí. Je to sice krátkozraké a alibistické, ale nenutí to nikoho nic měnit a o ničem přemýšlet.

5988 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ochrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOŠéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Svobodu pro neočkované, ale ať jsou v izolaci! Co to je vůbec za lidi... Profesorka Syková se neudrželaMladá maminka se málem nedostala na JIP lůžko. Lékař udeřil na odmítače očkování. Toto následovalo
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď