reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dialog se Saladinem. Lessingův ''Nathan'' a tolerance

Zobrazit celý článek

Nehistorickým zkreslením Saladinovy vladařské osobnosti se podobenství o prstenech stalo charakteristickým pro moderní neochotu vidět realitu, pro zahlazování nebo přeznačování historických faktů, aby bylo možno požadovat toleranci pro všechno cizí se stejným důrazem, s jakým se upírá všemu vlastnímu včetně náboženství.

Autor: Hans Peter Raddatz | Publikováno: 11.2.2007 | Západ | 2572 čtenářů

Arabista H. P. Raddatz: Jsem realista. Přijde těžká doba…

Zobrazit celý článek

V Česku zatím nemáte mnoho problémů s muslimy proto, že si vybírají státy, kde očekávají příznivé přijetí i podmínky. A vaše země jim takové podmínky zatím nenabízela, tvrdí orientalista a byznysman Hans-Peter Raddatz

Autor: Hans Peter Raddatz | Publikováno: 26.12.2006 | Rozhovory | 4113 čtenářů

Korán je i licencí k zabíjení

Zobrazit celý článek

(Korán 8:55, něm. verze) „Skutečně, nejhorším dobytkem před Alláhem jsou ti, kdo byli zatvrzele nevěřící a stále ještě nevěří,…“ Jinými slovy: být člověkem a věřit zároveň lze jen v islámu. Všichni ostatní, především nevěřící, kteří se věnují jiným směrům, jsou degradování na úroveň zvířat. Podle Koránu je nutné proti členům této méněcenné kasty bojovat, mučit je a zabíjet.

Autor: Hans Peter Raddatz | Publikováno: 12.1.2006 | Islám | 9948 čtenářů

Islám v Evropě na postupu

Zobrazit celý článek

Centrem islámského práva je povinné násilí. Islámské násilí vyvolává na Západě jistý rituál. Evropští politici se podřizují dogmatu: Nesmí tu být nějaké „generální podezírání“, protože islám sám není problémem a je třeba jej oddělit od fundamentalistického islamismu.

Autor: Hans Peter Raddatz | Publikováno: 7.11.2005 | Evropa | 3157 čtenářů

4 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Švédské úřady perzekvují policistů, který řekl pravdu o podílu muslimů na znásilňování švédských žen!Švédska policie lituje bojovníky Islámského státu a požaduje, aby se jim pomohlo ...PROTEST PROTI DUBLINU IV - Utváření vlastenecké frontyPOZOR! Českem se šíři hoax o muslimském násilí!Průzkum: Přes 2/3 Maďarů nesouhlasí s plánem OSN na přesídlování imigrantů do Evropy

ePortal.cz

Nemá smysl dál chodit kolem horké kaše. Pojďme znárodnit hospody!Nejznámější "milovník vína" mezi politiky se rozepsal na téma mučení ve vězení. Je to hodně silná káva

euPortal.cz

Nechutné výkaly šílené Adolfy Merkel. Znásilňování, vraždy a teror v našich ulicích. Kancléřka nám pohrozila kvůli uprchlíkům a toto nám řekli Babiš, Okamura, Keller či Doubrava Další skvost propagandy veřejnoprávní televize. Film o rodině, která utíká z Evropy do Afriky. Uhodnete před kým?

FreeGlobe.cz

Apple odstranil Velikonoce z kalendáře. Boj velkého kapitálu a levičáků proti naší kultuře pokračujeŘeditel CIA potvrzuje: USA zasahují do voleb v jiných zemích. Ale... (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Hamáčku, Zaorálku, Sobotko, Štěchu, Chovanče! Chcete pomoci své straně? Odejděte!Co (ne)vyřeší sjezd ČSSD?

ParlamentniListy.cz

Zrušit poplatky za ČT a ČRo, seškrtat rozpočet na desetinu. A pak se dívejte, jak se aktivisté v boji o zbytek navzájem požerou. Petr Hampl očekává nechutnou, ale poučnou podívanouNaštvaná matka Hrindová: V Německu ženy protestují, necítí se bezpečně. Ale mainstreamová média vám to neřeknou
Články autora
Průzkum
Koho budete volit? Zemana nebo Drahoše? Koho budete volit? Kandidáta spodních deseti milionu Zemana nebo kandidáta EU a muslimů Drahoše?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď