reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

VIDEO Afghánský uprchlík sexuálně obtěžoval školačku v Německu ...

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 14.1.2018 | Rubrika: Video
Ilustrace

Příběh patnáctileté Němky, kterou obtěžoval loni v létě afghánský migrant, ukazuje, že cesta za spravedlností může být často velmi trnitá. Z jasně zdokumentovaného případu dokázaly udělat německé soudy frašku.

Tehdy patnáctiletá Sabine prožila loni v červenci šok, ze kterého se ani po více než šesti měsících nevzpamatovala. Vše se odehrálo v první polovině měsíce ve školním autobusu. Vedle do řady si přisedl dvaadvacetiletý afghánský migrant a začal dívku sexuálně obtěžovat. „Neustále se mnul v rozkroku a díval se vyzývavě mým směrem. To samé se odehrálo o tři dny později. Jak mě spatřil, tak si hned začal hledat místo v mé blízkosti.“

Tentokrát však dívka neponechala nic náhodě a celý incident si nahrála na svůj mobilní telefon. Jak je patrné z téměř dvouminutového videa, její svědectví je pravdivé. Afghánský mladík se skutečně po celou dobu utajeného natáčení třel v rozkroku a ohlíží se po své oběti. Dívka si vše chladnokrevně nahrávala, ale po příchodu k babičce se zhroutila a vše ji mezi výbuchy pláče sdělila. Babička poté šla společně s vnučkou nahlásit na policii.

„Policisté se podívali na video a byli zděšeni. Vše jim bylo jasné,“ říká babička dnes již šestnáctileté dívky s tím, že měla policisty kontaktovat, pokud by Afghánce znovu potkala. To se také stalo a mladý afghánský zvrhlík byl předveden na policejní služebnu. Ke konci října přišlo vyrozumění ze státního zastupitelství, které babičku i její vnučku nepříjemně zaskočilo. Afghánský pachatel byl zproštěn jakékoli viny.

Soud uvěřil vysvětlení Afghánce, podle kterého pouze trpěl „chorobným“ svěděním v oblasti rozkroku. Dokonce své tvrzení podložil lékařským osvědčením. Babička a její vnučka absolutně ztratily iluze o německém soudnictví a spravedlnosti jako takové. Případ se dostal do médií a věnoval se mu zejména deník Wochenblatt. Po dotazu redakce na státní zastupitelství v Traunsteinu bylo řečeno, že byl případ v polovině listopadu znovu otevřen.

Zastupitelství znovu prozkoumalo inkriminované video a došlo k závěru, že Afghánec neměl žádné svědění, ale šlo z jeho strany skutečně o sexuální obtěžování. Mladík byl odsouzen k pokutě šesti set eur, kterou podle všeho přijal. Spravedlnosti sice bylo učiněno zadost, ale pro šestnáctiletou dívku tím nic neskončilo. Bojí se ve tmě a také toho, že ji bude Afghánec znovu obtěžovat. Své trauma řeší s odborníky a na mladíka pravděpodobně podá další trestní oznámení.

Video pořízené německou školačkou:

K tématu doporučujeme:

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
reklama
592 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Někdo maže videa ukazující, že Drahoš chce přijmout tisíce muslimských uprchlíků! Bojí se reakce občanů?!Afričtí uprchlíci se pokusili za bílého dne v Benátkách skupinově znásilnit italské dítě ....„Alláhu Akbar“: V arabštině znamená Alláh je největší a v ostatních jazycích to znamená "k zemi!"Podporujete Izrael a židy? Pak volte Zemana! Merkelová za zenitem: Mladí v SPD revoltují proti koalici !

ePortal.cz

Tady máte seznam hrobařů české pravice, kteří hájili barvy ODS. Nechybí tam mezi 21 jmény ještě někdo? ODS jako hlavní strana pravdolásky? Proč je A. Vondra znovu ve vedení? Dojde k integraci liberální pravice?

euPortal.cz

Byl bych dobrý prezident. Kde jsou ti blbci? Tomáš Halík pohovořil o voličích Zemana a Babiše. Fakt to stojí za toDocent Robejšek krutě naložil Jiřímu Drahošovi. To snad nemůže být ani pravda...

FreeGlobe.cz

Neuvěřitelné! Muslim se v akci modlí, ostatní vojáci na něj čekají a hlídají ho. Ideál britské armády? Přinášíme její náborový klip (+ video)USA se obávají ruských tajných jaderných zbraní

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Jiří Drahoš: Nechci soudit paní Merkelovou ani podle imigrace, ani podle jiných věcíVoliči Miloše Zemana byli nazýváni prasaty, potomky nevolníků, starými hloupými nevzdělanými venkovany... Česká vzpoura urážených a ponižovaných. Proto ten řev a nenávist

ParlamentniListy.cz

Sociolog brutálně rozebral ty, co pohrdají Zemanovými voliči. Omezený novinář v teple Karlína některé věci nikdy nepochopíTohle je unfair, pane moderátore. Veleba si sundal mikrofon a odešel Veselovskému z vysílání
Články autora
Průzkum
Proč média zatajují imigrantské pachatele? Mnohá mainstreamová média a politici v silně imigrovaných zemích zamlžují cizinecký původ delikventů. Proč, podle Vás?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď