reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Neziskovky pomáhají islamizovat Rakousko! Podporují ilegální imigraci!

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 16.12.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Deník Kronen Zeitung přináší aktuální statistiky, které se týkají přistěhovalecké politiky země. Vyplývá z nich, že je Rakousko pro žadatele o azyl ze třetích zemí světa stále žádanou destinací. Stále hlasitěji se hovoří o negativním vlivu nevládních neziskových organizací.

Jak deník uvádí, téma migrace v rámci rakouské společnosti stále silně rezonuje. „Mnozí se ptají, kolik přistěhovalců ještě země unese?“ konstatuje Kronen Zeitung s tím, že letos úřady evidují 55 923 žádostí o azyl, z nichž bylo 24 023 (43 %) uznáno jako oprávněných a jejich předkladatelé mohou zůstat v Rakousku. V České republice, kde žije o necelé dva miliony obyvatel více, loni požádalo o azyl asi 1500 lidí a za letošní rok je toto číslo přibližně stejné.

Kronen Zeitung připomíná, že zkraje loňského roku stanovila vládnoucí koalice SPÖ–ÖVP horní hranici pro počet žádostí o azyl ve výši 35 000. Té sice nebude pro letošní rok dosaženo, ale i tak je například v porovnání se zmiňovanou Českou republikou a dalšími státy bývalého východního bloku přistěhovalecká politika Rakousku poměrně štědrá. Byť na rakouské poměry došlo skutečně k viditelné změně „Kurzu“.

„Celkový počet odmítnutí v procesu žádostí o azyl se zvýšil v porovnání s loňským rokem o 110 %. Na druhou stranu, měsíčně rozhodují úřady stále o čtyřech až šesti tisících žádostech. Konkrétně tato čísla se příliš k lepšímu nemění,“ konstatuje nejčtenější rakouský deník a dodává, že administrativní zátěž je i nadále vysoká a Spolkový úřad pro migraci přijal dalších asi 100 úředníků.

Problémem zůstává, že až 75 % odmítnutých žadatelů o azyl se proti rozhodnutí odvolává. „Například v Německu jde o 50 %. Sílí také kritické hlasy na adresu nevládních neziskových organizací, které odmítnutým žadatelům o azyl platí advokáty. Dalším problémem je skutečnost, že ačkoli azyl nedostalo 25 492 lidí, deportována byla méně než polovina z těchto osob. Nejvíce letenek bylo vydáno do zemí jako jsou Nigérie, Gambie, Pákistán, Afghánistán či Švédsko.

„V rámci celého evropského kontinentu by mělo dojít k přehodnocení azylové politiky. Sdílet odpovědnost nemůže i nadále znamenat, že k nám může doslova každý žádat o pomoc. Často potom tito lidé čelí hořkému zklamání, protože jejich očekávání nejsou ani zdaleka naplněna. Ti z žadatelů o azyl, kteří nemají právo zůstat v Rakousku, by měli naši zemi opustit. Mnozí z nich bohužel nechtějí přijmout pravdu a pokoušejí se za pomoci advokátů protahovat celý proces co nejdéle,“ kritizoval Sobotka přístup migrantů i „neziskovek“.

Předchozí díly seriálu o islamizaci Německa:
 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

K tématu doporučujeme:
 
Dále doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví  | Rakousko
reklama
794 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Někdo maže videa ukazující, že Drahoš chce přijmout tisíce muslimských uprchlíků! Bojí se reakce občanů?!Afričtí uprchlíci se pokusili za bílého dne v Benátkách skupinově znásilnit italské dítě ....„Alláhu Akbar“: V arabštině znamená Alláh je největší a v ostatních jazycích to znamená "k zemi!"Podporujete Izrael a židy? Pak volte Zemana! Merkelová za zenitem: Mladí v SPD revoltují proti koalici !

ePortal.cz

Tady máte seznam hrobařů české pravice, kteří hájili barvy ODS. Nechybí tam mezi 21 jmény ještě někdo? ODS jako hlavní strana pravdolásky? Proč je A. Vondra znovu ve vedení? Dojde k integraci liberální pravice?

euPortal.cz

Byl bych dobrý prezident. Kde jsou ti blbci? Tomáš Halík pohovořil o voličích Zemana a Babiše. Fakt to stojí za toDocent Robejšek krutě naložil Jiřímu Drahošovi. To snad nemůže být ani pravda...

FreeGlobe.cz

Neuvěřitelné! Muslim se v akci modlí, ostatní vojáci na něj čekají a hlídají ho. Ideál britské armády? Přinášíme její náborový klip (+ video)USA se obávají ruských tajných jaderných zbraní

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Jiří Drahoš: Nechci soudit paní Merkelovou ani podle imigrace, ani podle jiných věcíVoliči Miloše Zemana byli nazýváni prasaty, potomky nevolníků, starými hloupými nevzdělanými venkovany... Česká vzpoura urážených a ponižovaných. Proto ten řev a nenávist

ParlamentniListy.cz

Sociolog brutálně rozebral ty, co pohrdají Zemanovými voliči. Omezený novinář v teple Karlína některé věci nikdy nepochopíTohle je unfair, pane moderátore. Veleba si sundal mikrofon a odešel Veselovskému z vysílání
Články autora
Průzkum
Proč média zatajují imigrantské pachatele? Mnohá mainstreamová média a politici v silně imigrovaných zemích zamlžují cizinecký původ delikventů. Proč, podle Vás?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď