reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rodiny uprchlických zločinců vyhrožují obětem znásilnění v Rakousku ....

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 6.12.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Před soudem v rakouském Linci tento týden začíná další z procesů s migranty z Blízkého východu, kteří čelí obvinění ze znásilnění. O vině obou obžalovaných není dle vyšetřovatelů pochyb.

Ke znásilnění došlo v noci na devátého června, kdy se devatenáctiletá žena vracela z univerzitní oslavy. Na ulici Dinghoferstrasse byla zastavena dvěma muži a požádána o cigaretu. Když jim chtěla vyhovět, byla napadena. Jeden z mužů ji zezadu tlačil na záda kovovým předmětem. Žena předpokládala, že šlo o zbraň, a raději se podvolila nátlaku obou mužů, kteří ji vyzvali, aby šla společně s nimi do blízkého domu.

Poté sešli do sklepa, kde ji oba muži brutálně znásilnili. Ženu navíc okradli o mobilní telefon, kabelku a cigarety. Oběť byla v hlubokém šoku a nebyla při výslechu na policii schopna uvést, kde přesně k sexuálnímu zneužití došlo. Přesto se nakonec podařilo policii v Linci oba násilníky vypátrat a ke konce června umístit do vazby předběžného zadržení. Jedním z pachatelů byl sedmnáctiletý afghánský migrant, jeho „kumpán“ byl potom o deset let starší.

Důkazy hovoří jasně proti oběma obžalovaným, protože na místě zanechali jasně prokazatelné vzorky své DNA. Sedmnáctiletý afghánský migrant přišel do Rakouska v loňském roce, kdy zde požádal o azyl. O identitě druhého násilníka se příliš mnoho neví. Média jej označují za Rakušana, ale pravděpodobně má rovněž přistěhovalecké kořeny. Podle informací serveru Nachrichten, již v minulosti stanul před soudem kvůli drogovým deliktům.

Staršímu z obžalovaných hrozí dle rakouských zákonů až patnáct let ve vězení, mladší muž by potom vzhledem ke svému nízkému věku mohl strávit ve vězení maximálně polovinu tohoto trestu. Ačkoli oba spáchali trestný čin znásilnění společně, po jeho odhalení policií vzájemné vztahy viditelně ochladly. Starší muž svému kumpánovi hrozil, že pokud bude chtít před soudem znásilnění svést na něj, jeho bratr jej „střelí do hlavy“.

Rakousko na začátku migrační krize společně se sousedním Maďarskem čelilo hlavní vlně náporu migrantů. Zatímco Maďarsko na hranicích se Srbskem vztyčilo plot, Rakousko zpočátku migranty přijímalo. Po několika měsících nicméně koaliční vláda socialistů a lidovců v oblasti přistěhovalecké politiky poněkud „přitvrdila“. Ještě přísnější opatření potom chystá nová koaliční vláda, ve které usednou vedle lidovců rakouští Svobodní.

Dále doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
reklama
1483 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Neziskovky pomáhají islamizovat Rakousko! Podporují ilegální imigraci!Vyhovuje muslimský antisemitizmus německé nostalgii !?Mladí afričtí uprchlíci brutálně napadli průvodčí v německém vlaku ....Uprchlíci se pokusili zavraždit dva italské policisty ...Průběh islamizace Anglie v srpnu 2016 ....

ePortal.cz

Wilders přijíždí do Prahy a v diskuzi na Romea a A2larm se mluví o mačetách a masakru. A Čulík z Blistů tomu nasadil korunuDvě (sebe)vraždy stačí, neomarxistický drahoušku!

euPortal.cz

Budete mít strach a totální vztek. Tato zvěrstva páchají "uprchlíci". Podívejte se a fakt se zamysleteMultikulti v akci: Ve školách udělují peněžní odměny dětem jenž udají své spolužáky ...

FreeGlobe.cz

Spiknutí k sestřelení Trumpa: V čem Flynn lhal FBI?Pomstila se Anděla brutálně Italům? Německá banka spustila svými kroky krizi, která vedla k pádu vlády

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

To především Bohuslav Sobotka učinil ČSSD zbytečnou. Byl a je tak proevropský, až je protičeský. S voliči se ostře rozešel. To by k zániku mohlo stačit samo o sobě...Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni...

ParlamentniListy.cz

VIDEO Kajínek pro PL: Lidé se zajímají jen o sebe, mezilidské vztahy jsou dnes horší. Josef Klíma? Víte, je hrozně divný, že...Michal Horáček před lidmi: Pokud se dostanu do druhého kola, namažu si Zemana na chleba
Články autora
Průzkum
Kdo nejvíce ohrožuje svébytnost ČR? EU i přes odpor některých států vyhrožuje, že jim bude dumpingovat imigranty stůj co stůj. Přitom očividně, imigrace se pojí s vysokým bezpečnostním rizikem a terorizmem. Kdo tedy podle Vás dnes nejvíce ohrožuje svébytnost ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď