"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Africký mačetář dostal v Německu 11,5 roku za znásilnění Němky ...

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 23.10.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V Německu byl vynesen vysoký trest nad africkým migrantem, který znásilnil letos na jaře mladou německou ženu. Ačkoli je rozsudek ve výši 11,5 roku zatím nepravomocný, veřejnost se jeho nedostatečné výši podivuje.

Na letošní začátek dubna patrně mladá dvojice z Bonnu jen tak nezapomene. Společně vyrazili do blízkého přírodního parku v Siegaue, kde chtěli pod stanem strávit noc. Ta se ovšem změnila v děsivou noční můru. Uprostřed jejich spánku je přepadl černoch s mačetou v ruce. Rozsekal jim stan a požadoval peníze. Když získal několik eur a mobilní telefon, pod pohrůžkou zabití vytáhl ven třiadvacetiletou ženu a tam ji znásilnil.

Bezbranný přítel oběti byl nucen setrvat ve stanu. Když navíc volal policii a hovořil o černochovi s mačetou, nechtěli mu ochránci zákona v první chvíli věřit. Nicméně po několika dnech byl dopaden ghanský migrant Eric X., který pobýval jen několik týdnů v blízkém uprchlickém centru. Ke svému činu se za celou dobu vyšetřování nedoznal. A jinak tomu nebylo ani při samotném soudním procesu, který začal v září.

V jednom ze soudních přelíčení dokonce svoji oběť označoval výsměšně za prostitutku a popíral, že by ji znásilnil. Neprojevil žádnou lítost a vedle toho se ukázalo, že doma v Ghaně zavraždil svého švagra při hádce o dědictví. Musel opustit svoji rodnou vesnici a přes Libyi se nejprve vydal do Itálie. Chtěl se usadit v Německu, ale několik dní před spácháním znásilnění mu úřady sdělily, že jeho žádost o azyl nebude vyslyšena.

Vzhledem k vyhrožování smrtí, znásilnění a následnému arogantnímu chování před soudem se čekalo, že dostane nejvyšší trest, jenž v této sazbě činí patnáct let. Nicméně vrchní zástupce Claudia Trauzettel požadovala třináct let a soudce jej nakonec zmírnil na jedenáct a půl roku. „Nakonec jsem trest trochu snížil. Problém je v tom, že Eric X. ještě nikdy nebyl trestán a k tomu jsem prostě musel přihlédnout,“ cituje deník Bild soudce.

Ghaňan byl po vyslechnutí rozsudku odveden do vězení a následně bude deportován do své rodné země. Jak ovšem uvedl jeho advokát, ještě před tím však patrně podá odvolání proti výši trestu, který zatím nenabyl právní moci. Takový krok ale může být značně riskantní. Vzhledem k poměrně benevolentnímu rozhodnutí soudce, může po odvolání přijít naopak vyšší trest, který se může blížit požadavkům vrchního zástupce.

K tématu doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
1110 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Do švestek bude po imigrantech: IzraelVládcové EU nenávidí bělochy, evropské národy a milují socialismus!Bakalova firma Centrum.cz cenzuruje emaily uživatelům!Island chce zakázat obřízkuŠvédské úřady perzekvují policistů, který řekl pravdu o podílu muslimů na znásilňování švédských žen!

ePortal.cz

Internetem koluje tento skvostný dopis pro Angelu Merkelovou. Myslíte si, že na něj odepíše?Neomarxisté chtějí naprosto rozvrátit naši společnost. Evidentně mají jasný plán

euPortal.cz

Dva policisté, kteří riskovali své životy, aby zachránili děti z hořícího domu na pařížském předměstí, byli davem imigrantů napadeni a kamenováni, poté co se vynořili z plamenů s dětmi v náručíEU na cestě do...

FreeGlobe.cz

Čína versus USA: Existenční ohrožení ve všech ohledech? Bude dolar nahrazen jüanem? Světová politika se zásadně změní. Úvahy o jaderném útoku v Národním zájmuApple odstranil Velikonoce z kalendáře. Boj velkého kapitálu a levičáků proti naší kultuře pokračuje

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Neuvěřitelná arogance EU vůči SrbskuHamáčku, Zaorálku, Sobotko, Štěchu, Chovanče! Chcete pomoci své straně? Odejděte!

ParlamentniListy.cz

Merkelová opět provolávala, jak je třeba trestat země, které nepřijmou uprchlíky. A polský ministr se už neudrželKardinál Duka promluvil: Dřív vznikla inkvizice kvůli davu, který toužil po krvi a lynčoval. Dnes tu máme podobný lynčující dav
Články autora
Průzkum
Koho budete volit? Zemana nebo Drahoše? Koho budete volit? Kandidáta spodních deseti milionu Zemana nebo kandidáta EU a muslimů Drahoše?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď