reklama
reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Autor: -bj- | Publikováno: 18.8.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Podle závěrů Konference Rady bývalých muslimů Anglie konané v 22. a ž 24. července v Londýně vzrůstá v západní Evropě počet ateistů z řad muslimů. Význačná míra opouštění islámu ve prospěch ateizmu je příznačná pro Francii, Velkou Británii a další evropské země, a to ještě značný počet muslimů skrývá své skutečné postoje, nakolik jim hrozí za odpadlictví nebezpečí a v konečném důsledku trest smrti. Jedním z hlavních bodů konference bylo rovněž promítání filmu „Muslimští nevěřící“ (viz video) norského režiséra Deeyah Khana právě o lidech opustivších islám.
 
I když u mnoha muslimů v Evropě je hnacím motorem rivalita vůči západnímu světu a proselytická horlivost, takže dodržují a hlavně dávají na odiv muslimská pravidla a atributy paradoxně více než ve svých domovských zemích, setrvale udržitelnou podstatou víry je však vztahové prožívání dobroty a náklonnosti s Bohem v dobrém svědomí, což není poznání vlastní jiným náboženstvím tak, jako je zejm. zjevené a žité v křesťanství. Pokud totiž musíme své náboženství a víru nějak z vlastních sil „vyrábět“ či jsme hnáni drillem, a nenacházíme je samy od sebe jako přízeň a dar, pak de facto popíráme jejich abrahámovskost a nebeskou božskost a potvrzujeme jejich zemsky lidskou podstatu. A nejsou-li pak spojeny s takovým náboženstvím alespoň dobré lidské vztahy, deprivace a zhrzení se dostaví spíš dřív než později, a rezultuje v onen obvykle hedonistický ateizmus.
 
Ze sebraných a zdokumentovaných poznatků a informací je tak nasnadě, že pokud by imigrace neprobíhala masově, ale pozvolna, měli by přistěhovalci daleko větší šanci být ovlivněni evropskou kulturou a myšlením – tj. šanci na politiky kýženou integraci – než když přicházejí do „svých“ segregovaných ghett, která jsou prakticky Novým Pákistánem, Novým Alžírskem, Novou Anatolií apod.
 
Účinná a úspěšná integrace tedy není možná bez utlumení přílivu imigrantů, což je v přímém protikladu k naordinovávaným kvótám Evrvropskou unií. Už teď je vidět, jak kardinální chybou bylo otevření hranic a přijetí imigrantů po masách, které prakticky neumožňuje jejich integraci. Další pokračování v tomto trendu ať už ze strany EU nebo jejích neziskovek by bylo brutální nezodpovědností.
 
Zdroje:
 
video:

Klíčová slova: islám
reklama
1898 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Jak porozumět islámu? Vědecké zkoumání zdrojů islámské agresivity ....Tak co je "přednější"? Zdraví nebo náboženské požadavky? Švédsko se zbláznilo!Syrská armáda překvapila teroristy podporované USA a zablokovala ropná pole ...Švédský premiér chce nastolit diktaturu! Občané nemají mít právo bránit imigraci muslimů!Švédský stát podporuje mnohoženství i muslimských imigrantů!

ePortal.cz

Tak to je konec. Lidi přijdou o práci. A slavit budou...Achich ouvej, Schulz i Merkelová dostali vejprask. Jediným vítězem voleb jsou "rasisté a neonacisté"

euPortal.cz

Ač nám soudruzi z EU předhazují migranty na každém kroku, média nás proplachují jejich nekonečným utrpením a vděčností, vždy se jak na potvoru nějaký jejich inženýr či lékař utrhne ze řetězu... Tak to je drsné. Švédský novinář, který vyvracel "mýty" o no-go zónách byl v no-go zóně postřelen

FreeGlobe.cz

Tohle je už asi nemoc. Zelená politička: Bez islámu by byla nudaZrodilo se asijské Kosovo? Islamisté v Barmě miláčky kaváren a médií

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Stalin po sobě zanechal velkou zemi, na jejímž materiálním základě, včetně jaderného, žije Rusko dodnes. Tyran, nebo zachránce Ruska? Jsou milióny obětí mýtem? Neoprávněné, nekvalifikované a účelové posudky na téma tzv. dezinformačních webů. O jimi označených webech souhrnně tvrdí, že se jedná o pro-kremelské weby, aniž by to kvalifikovaně prokázaly

ParlamentniListy.cz

Masakr v Německu: Historický úspěch AfD. Schulz dostal nabančeno, Merkelová se propadlaZahradil: V hlavách nadnárodní byrokracie začala blikat červená kontrolka. Sobotka škodí
Články autora
Průzkum
Co říkáte na ženskou obřízku? Egyptský muslimský duchovní Al Maligi prosazuje zavádění ženské obřízky jako výsostně pokrokové a etické. Jak to vidíte Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď