reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jak moc kriminální imigranti doopravdy jsou ?

Autor: -bj- | Publikováno: 11.8.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jak moc kriminální imigranti jsou? To je otázka, která s každým jejich násilným činem vyvstává. Ještě donedávna bylo těžce nekorektní, skandální či málem trestné tuto otázku položit, a všelijak se kolem ní mlžilo. Dnes je tu však již posun. Vedle trpkých zkušeností občanů tu jsou totiž i statistiky. A tak otázka již nezní zda, ale jak moc. Tak to naposledy vybalil švýcarský Blick.ch.
 
Ze statistik jasně vyplývá, že největší zločinnost vykazují cizinci a imigranti z Afriky – nejvíce ze subsaharské, poté ze zemí Mghrebu, a dále z Dominikánské republiky, pak z Blízkého východu. Pak teprve následují jihoEvropané, a nejméně Němci a Američané.
 
A teď nezbytná korektně-rituální abluce a disclaimer: Uvedené statistické údaje neznamenají, že přináleží-li někdo k té které národnosti, je nebo bude více nebo méně kriminální. Jenže – nebude vědomomou nedbalostí, když se objektivní statisticky podložená empirie o zločinnosti cizinců při koncipování imigrační politiky a kvót nebude brát v potaz? Tj. nemělo přijímání imigrantů být nepřímo úměrné jejich statistické kriminalitě – tj. nejvíce brát Evropanů a Američanů (největší kvóty), a nejméně Afričanů a Blízkovýchodních (nejmenší kvóty)? Ať rozhodnou voliči! Máme zatím ještě snad demokracii.
 
Zdroje:
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | přistěhovalectví
reklama
1802 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dopadený africký uprchlík odsouzen v Německu za brutální znásilnění!Maďarsko oslavuje výročí hrdinné obrany před muslimskou invazí! Je to již 465 let!Bodejť! Chorvatská prezidentka s poctami u Putina. Chorvatsko obnovuje vztahy s RuskemNevíte koho volit? Zde je seznam kandidátu odmítajících islamizaci a multikulturalismus!Přední český křesťanský filozof je zděšen z podpory plzeňského biskupa pro marxisty!

ePortal.cz

"Mám radši kytaru a táborák, než luxusní vůz či dovolenou". Do parlamentu má nakročeno tak trochu jiný politik, který vám vzkazuje...Ekonomický expert rozebral kauzu lithium. Socialisté by po jeho slovech měli chodit kanály

euPortal.cz

Tohle ČSSD definitivně pohřbí. Australský těžař začal 9 dnů po podpisu memoranda o lithiu vydávat v Austrálii balíky cenných papírů, přitom tvrdí, že vlastní zásoby českého lithia, které ale firmě nepatří!Dost šokující zjištění, jak je to s podporou islamizace u poslanců ČSSD...

FreeGlobe.cz

Muslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánůmNejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Dovolil bych se zeptat už nejen pana Zaorálka, ale i pana Kalouska, Schwarzenberga, Langšádlové, Teličky, Štětiny, Stropnického a všech dalších našich slavných nenávistníků...Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovky

ParlamentniListy.cz

Nepřizpůsobiví se dnes do očí vysmívají lidem, kteří chodí do práce. Miloš Zeman sklidil aplaus za návrh, co s nimi provéstPostavme se nenávisti, buráceli demonstranti proti Babišovi a Zemanovi. A pak tam nazvali reportéra PL "čmoudem". Chytil se toho i Martin Bursík
Články autora
Průzkum
Integrace muslimů? Studie a především všední realita dokazují, že začleňování muslimů, tzv. "integrace", do západní společnosti selhává. Co soudíte o integrační politice Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď