"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Komunistická udavačka dnes má kontrolu nad cenzurou internetu v Německu!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 16.6.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Agenti komunistických tajných služeb jsou dnes v čele boje proti odmítání imigrantů a multikulturalismu! Příkladem je agentka komunistické totalitní tajné policie z Východního Německa, která dnes v Německu velí ideologické policí kontrolující o čem se baví diskutující na internetu!
 
Ona agenta se jmenuje Anetta Kahane a v letech 1974 až 1982 měla za úkol sledovat studenty, kteří se nechovají dostatečně socialisticky a mají protisocialistické řeči. Dnes ji naopak německé spolkové ministerstvo spravedlnosti pověřilo dohledem nad internetem a projevy odporu proti imigraci a multikulturalismu, což se vše schovává za tzv. Boj proti nenávisti.
 
Jak je tedy vidět, tak multikulturalismus a podpora imigrace z Afriky a islámských zemí je dnes plně v režií bývalých bolševiků, kteří dnes ve jménu Evropské unie a multikulturalismu tvrdě pronásledují odpor proti multikulturalismu a imigraci!
 
Tato agentka STASI se svými kolegy využívá zkušenosti získané u komunistické tajné služby k tomu, aby v rámci projektu skupiny Netz gegen Nazis nejen monitorovali internet, ale budou šířit i úmyslně provokativní diskusní příspěvky, aby odhalili odpůrce multikulturalismu a imigrace v Německu a aby je pak mohli identifikovat. Tedy s posvěcením německé vlády a EU obránci ideologie multikulturalismu začínají používat metody obáváné STASI a KGB k likvidaci a zastrašení odpůrců multikulturalismu!
 
A pak nám tvrďt, že Evropská unie a multikulturní režim neni totalitní a není jeho cílem likvidace opozice vůči masové imigraci!
 
 
Zdroje:
 
„Imigrace je budoucnost! Nemůžete žít a pracovat v globalizovaném světě, uprostřed světa, Evropy, bez imigrace a pohybu populací…„
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo
2170 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dopadený africký uprchlík odsouzen v Německu za brutální znásilnění!Maďarsko oslavuje výročí hrdinné obrany před muslimskou invazí! Je to již 465 let!Bodejť! Chorvatská prezidentka s poctami u Putina. Chorvatsko obnovuje vztahy s RuskemNevíte koho volit? Zde je seznam kandidátu odmítajících islamizaci a multikulturalismus!Přední český křesťanský filozof je zděšen z podpory plzeňského biskupa pro marxisty!

ePortal.cz

"Mám radši kytaru a táborák, než luxusní vůz či dovolenou". Do parlamentu má nakročeno tak trochu jiný politik, který vám vzkazuje...Ekonomický expert rozebral kauzu lithium. Socialisté by po jeho slovech měli chodit kanály

euPortal.cz

Tohle ČSSD definitivně pohřbí. Australský těžař začal 9 dnů po podpisu memoranda o lithiu vydávat v Austrálii balíky cenných papírů, přitom tvrdí, že vlastní zásoby českého lithia, které ale firmě nepatří!Dost šokující zjištění, jak je to s podporou islamizace u poslanců ČSSD...

FreeGlobe.cz

Muslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánůmNejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Dovolil bych se zeptat už nejen pana Zaorálka, ale i pana Kalouska, Schwarzenberga, Langšádlové, Teličky, Štětiny, Stropnického a všech dalších našich slavných nenávistníků...Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovky

ParlamentniListy.cz

Nepřizpůsobiví se dnes do očí vysmívají lidem, kteří chodí do práce. Miloš Zeman sklidil aplaus za návrh, co s nimi provéstPostavme se nenávisti, buráceli demonstranti proti Babišovi a Zemanovi. A pak tam nazvali reportéra PL "čmoudem". Chytil se toho i Martin Bursík
Články autora
Průzkum
Integrace muslimů? Studie a především všední realita dokazují, že začleňování muslimů, tzv. "integrace", do západní společnosti selhává. Co soudíte o integrační politice Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď