"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islám je tolerantní a problém jsou naopak věřící křesťané hlásá slovenská expertka

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 18.5.2017 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Tak jsem se opět přesvědčil k čemu vede multikulturalismus a proislámské vymývání mozků na českých a slovenských univerzitách. Jistou "expertku" ze slovenské Katedry porovnávací religionistiky na Komenského univerzitě v Bratislavě bych uvedl jako zdárný příklad akademického lhaní o islámu. Paní "expertka" popírá, že by součástí islámu byla perzekuce nebo diskriminace nemuslimů a naopak větší hrozbu než v islámu vidí ve věřících křesťanech. 

Inu tato "expertka" se jmenuje Katarína Šomodiová a napsala pro slovenský web článek "Keď sa stretne kresťanský a islamský fanatizmus" v úvodu článku hned píše: "Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém a nie konkrétnych militantných radikálov a ich zvrátenú dezinterpretáciu viery je nemiestne."

I ze zbytku dostupného článku vyznívá, že paní "expertka" považuje za svou povinnost zpochybnit českého misionáře Petra Jaška a hájit islám. Bohužel se celý text nedá přečíst bez zaplacení, ale protože nemám v plánu podporovat finančně takové lži šířené akademickou pracovníci, tak se zaměřím jen na jeden důležitý moment a tím je tvrzení "expertky", že "Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém .... je nemiestne."

Opravdu je nemístné říci, že nějaké náboženství má ve svém základním genetickém kódu netoleranci a diskriminaci? Copak paní "expertka" nečetla korán, sunnu a islámské právní knihy, které hovoří o tom, jak se mají diskriminovat nemuslimové? Anebo tohle všechno zná a vědomě lže? A co je to tedy za "expertku" a za univerzitu, která takovou expertku zaměstnává? 

A pokud podle paní "expertky" nemůžeme odsoudit žádné náboženství nebo uznat, že v nějakém náboženství je netolerance a diskriminace, tak jak pak můžeme soudit politické ideologie? Copak by pak neměla paní "expertka" hájit i neonacisty, rasisty a pod, když dle její logiky není problém systém/ideologie, ale jsou problém lidé? 

Již v knize Ježíš Kristus a islám jsem popsal, jak toto manipulování a lhaní ve prospěch islámu pomáhá v šíření islámské propagandy a v tomto případě se mé zkušenosti a postřehy opět potvrzují.

Jistou chuťovkou je také, že paní "expertka" se účastní akcí slovenských muslimů ze skupiny kde působí i Lukáš Větrovec známý z kauzy šíření náboženské nenávisti v brněnské mešitě. Možná, že kdyby paní "expertka" tehdy dávala k případu posudek brněnské polici, tak by nebyl případ vyšetřen jako hlásání náboženské nenávistí, ale jen jako projev svobody a islámské tolerance. 

Zdroje:

dennikn.sk

Dále doporučujeme:

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace
4749 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

EU pokračuje v propagaci islámu! Financuje výstavu o islámských kořenech Evropy ...Džihád proti nám: Bojují za islamizaci Evropy a využívají výhody socialek ...Tak co je "přednější"? Zdraví nebo náboženské požadavky? Švédsko se zbláznilo!Syrská armáda překvapila teroristy podporované USA a zablokovala ropná pole ...Švédský premiér chce nastolit diktaturu! Občané nemají mít právo bránit imigraci muslimů!

ePortal.cz

Tak to je konec. Lidi přijdou o práci. A slavit budou...Achich ouvej, Schulz i Merkelová dostali vejprask. Jediným vítězem voleb jsou "rasisté a neonacisté"

euPortal.cz

To je síla. V Německu prý nechali hlasovat i imigranty bez občanství, aby vyhrála MerkelováAč nám soudruzi z EU předhazují migranty na každém kroku, média nás proplachují jejich nekonečným utrpením a vděčností, vždy se jak na potvoru nějaký jejich inženýr či lékař utrhne ze řetězu...

FreeGlobe.cz

Evropská komise vyhodila miliony eur na propagandistickou výstavu: Islám jsou také naše dějiny (+ video)Tohle je už asi nemoc. Zelená politička: Bez islámu by byla nuda

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Stalin po sobě zanechal velkou zemi, na jejímž materiálním základě, včetně jaderného, žije Rusko dodnes. Tyran, nebo zachránce Ruska? Jsou milióny obětí mýtem? Neoprávněné, nekvalifikované a účelové posudky na téma tzv. dezinformačních webů. O jimi označených webech souhrnně tvrdí, že se jedná o pro-kremelské weby, aniž by to kvalifikovaně prokázaly

ParlamentniListy.cz

Sobotkova pomsta. Obeznámený veterán ČSSD už ví, co bude po volbách provádět Zaorálkovi s ChovancemNěmci naštvaní na Merkelovou. Politický blb, gauneři. Zhoubný vliv na celou Evropu. Babiš, Kalousek, Keller, Doubrava či Okamura nám okomentovali německé volby
Články autora
Průzkum
Co říkáte na ženskou obřízku? Egyptský muslimský duchovní Al Maligi prosazuje zavádění ženské obřízky jako výsostně pokrokové a etické. Jak to vidíte Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď